A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Facebook
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 61 | 10:49
Sziasztok,

A tetszik gombot, ha valaki megnyomja mondjuk az oldalamon, akkor annak hol kellene megjelenni a facebook-on? A Facebook adatlapjában vagy a főoldalon? Mert én azt vettem észre hogy csak az adatlapba teszi be!

djtroi
Üzenetek: 51
Hírnév: 0

Üzenet # 62 | 13:15
Hadelhad, Nézd meg ezt az oldalt. HA ilyenre gondolsz akkor készíts egy fb oldalt a honlapodnak majd a widgets közül szerkeszd meg az info-boxot és illeszt be az oldaladba.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 63 | 17:47
djtroi, most már szólok, nem az első hozzászólásodat olvasom, ami csak szöveg, de még egy hozzáértőnek is figyelnie kell, hogy megértse.
Nagyra értékelem és mindannyiunk nevében is köszönöm a segítségedet, de ha már segítesz, akkor légyszi valami olyan formán fogalmazd meg a válaszodat, hogy azt a leggyengébb is megértse. Ne használj rövidítéseket, erős szakszavakat. Ezzel csak összezavarod a kérdezőt és a végén már azt sem fogja tudni, mit is kérdezett! biggrin
Quote (djtroi)
készíts egy fb oldalt a honlapodnak majd a widgets közül szerkeszd meg az info-boxot

Valami ilyenre értettem.
Ez olyan, mint a "kopasz ember ne másszon fára, mert elüti a villamos". biggrin
Aki érti, annak nem kell elmagyarázni mi mit jelent, de itt leginkább olyanok kérdeznek, akik semmit sem értenek.
Ezért alkalmazzuk itt a fórumon a képes illusztrációt. A vizuális megjelenés sokszor többet elmond, mint a szöveg.
Köszönöm a megértésedet! smile
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 64 | 20:40
húha! remélem sikerülni fog DaveedBrown. Most megyek, és megpróbálom JÓL megcsinálni. biggrin

Hozzáadva (17.03.2011, 20:40)
---------------------------------------------
Hát ezt nem akarja elfogadni. Azt írja, hogy: Egy vagy több feltételes operátor nincs lezárva (<?if?>)

És így néz ki:

Code
<tr><td class="eMessage">$MESSAGE$ <?if($ATTACHMENTS$)?><div style="text-align:left;" class="eAttach"><!--<s3172>-->Csatolások<!--</s>-->: $ATTACHMENTS$</div><?endif?></td></tr>
<tr><td  style="width: 100%"><center><iframe  src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http://hatartalan.ucoz.hu/$ENTRY_URL$/&layout=standard&show_faces=false&width=300&action=like&font=trebuchet+ms&colorscheme=light&height=80"  scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden;  width:300px; height:50px;"  allowTransparency="true"></iframe></td></tr>

     <tr><td class="eDetails">

A másik meg az, hogy a cikkek katalógusánál nem találtam meg, csak a blognál...
Melyiknél mi a probléma?


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 65 | 21:25
Biztos hogy nem töröltél ki véletlenül egy ilyen kódot?
Esetleg tudnál küldeni egy teljes kódot? (body-tól /body-ig)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 66 | 17:36
Az biztos hogy semmit sem töröltem ki.
Mindegy hagyjuk. Használom a másik módszert. De köszi a segítséget.

Az üzenetet szerkesztette Raidon - Péntek, 2011.03.18, 17:42
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 67 | 17:52
Raidon, biztos, hogy máshol van a hiba a feltételes operátorral, mert beillesztettem a saját sablonomba és simán elmentette!
Valahol máshol töröltél valamit.
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 68 | 22:20
Sziasztok,

Hogy tudnám a Facebook oldalamon automatán megjeleníteni a weboldalaim friss anyagait?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 69 | 23:05
Hadelhad, ezt miért itt kérdezed? Ennek a kérdésnek a Facebook fejlesztőinél a helye!
AndreyFrenzy
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 70 | 16:00
Sziasztok.
Van egy nagyon bosszantó problémám. sad
A facebook on nem tudom publikálni az oldalamat (http://djandreyfrenzy.at.ua/) sad bárhogy is próbálom: üzenet kent vagy csak simán kitenni az üzenőfalra a linket, ezt a jelzést kapom: ''Ez az üzenet letiltott tartalmat tartalmaz, korábban sértőnek vagy durvának jelölték. Tudasd velünk, ha szerinted téves.''
Nade! mar azt is kiprobaltam hogy csak az at.ua címet küldöm el vagy írom az üzenőfalra és ezt sem engedi!!!
Mar számtalanszor írtam a facebook nak a problémámról de semmi reakció.
Kérlek benneteket segítsetek rájönni a probléma okára sad
Varom a tippeket, tanácsokat.
Köszönöm szépen smile
http://djandreyfrenzy.at.ua/

Hozzáadva (15.04.2011, 16:00)
---------------------------------------------
Hat úgy létom erre a kérdésre nem sokan tudják a választ sad

Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 71 | 12:01
Sziasztok!
Van egy dolog amire nem jövök rá, ha megszeretnék osztani valami anyagot az oldalamról a megosztás gombbal, hogy tudom azt beállítani, hogy a megosztott anyag képét mutassa a facebook-on, ne valami légből kapott képet.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 72 | 15:39
Hadelhad, erre csak ugyanazt tudom mondani, mint legutóbb Raziel:
Quote (raziel70)
ezt miért itt kérdezed? Ennek a kérdésnek a Facebook fejlesztőinél a helye!

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 73 | 16:56
Milyen facebook fejlesztőinél ? smile Több oldalon is meg van oldva, hogy azt a képet osztja meg ami a linkhez tartozik...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 74 | 18:37
Hadelhad, pl?
A linkek megosztásakor az összes lehetséges képet beadja, csak ki kell választani.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 75 | 11:08
Hadelhad, Az adott tartalomhoz rakj egy képet, én is rájöttem hogy így kell, mert pl. van hogy a SpamPoison-os kisbannert alul az oldalról rakta be a facebookon megosztott szöveg mellé...
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Keresés: