A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Facebook
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 31 | 08:46
Én is csináltam egy facebook-os oldalt a 2 honlapomnak. Azokat majd részletesebben leírom a megfelelő helyre.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a kommentes dobozt hogy tudnám betenni az oldalamra? Néztem a facebook-os oldalon ahol a honlapjaimnak megcsináltam az oldalt, és hiába próbáltam, nem jött össze. Ezt meg lehetne valahogy oldani? (jó lenne, mert jól mutatna az oldalaimon biggrin )


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 32 | 09:06
Raidon, http://developers.facebook.com/plugins rolleyes
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 33 | 09:21
Köszi. Rögvest átnézem, mikor vissza jöttem...

Na igen. Ezt találtam én is, de nem megy. wacko

Ez lenne a kód:

Code
<div id="fb-root"></div><script src="http://connect.facebook.net/en_US/all.js#appId=APP_ID&xfbml=1"></script><fb:comments xid="http://csillagosveny.ucoz.hu/" numposts="5" width="425" publish_feed="true"></fb:comments>

Bemásoltam, és nem tölti be.

Mi lehet a gond?


Az üzenetet szerkesztette Raidon - Péntek, 2010.12.24, 09:55
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 34 | 09:50
jajj de jó, hogy valaki szóba hozta: amikor létrehozom a comment-dobozt, mi az az Unique ID ? oda mit kellene beírni?

Én egy ideig feltettem az oldalamra, de nem működött igazán jól...aki fűzött commentet, időnként látszott, aztán eltűnt, aztán megint látszott...nem értettem igazán, aztán letöröltem...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 35 | 11:31
A Uniqque ID a Facebook oldalad linkje!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 36 | 14:51
Egyre gondolunk egyáltalán? Én arra gondoltam, ami a honlomon van.
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 37 | 18:32
Ha te simán a lájkolásra gondolsz, akkor nem. Hanem erre!
Ha minden igaz, akkor itt lehetne kommentet betenni, a honlapra...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 38 | 23:24
Na... kiderítettem Nektek, bár először nem értettem miről is van szó. De már vágom! biggrin
Szóval a unique ID az a sok szám, ami facebook oldalad linkjében szerepel.
Azt kell csak megadni és már nyomja is az oldalt! biggrin
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 39 | 08:38
Én megnéztem, és még mindig csak tölti, de nem jeleníti meg.
Am 2 helyen is van számsor. És mindegyik lehetőséget megpróbáltam, és semmi nem megy. sad

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 40 | 10:01
Nos, én is kipróbáltam amit Raziel írt, valóban az unique ID-hez a saját facebook-os oldalad url-címében található (nekem) 10 számjegyből álló számot kell beírni. Az én oldalamon ugyan látszik már ez a comment-fal...jó lenne, ha valaki (pl. Te) írna rá valamit, mert így nem vagyok benne biztos, hogy működik is...

juillet oldala

Bár én nem azt a kódot másoltam be, amit a code generator adott, egészen pontosan beleolvastam a hozzászólásokba...és ott tárgyalják ezt---

Az üzenetet szerkesztette juillet - Szombat, 2010.12.25, 10:03
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 41 | 10:19
nem találom. melyik az? mert több helyen is van, és azok ajánlások. De ezekkel nem jelenik meg az oldalamon/oldalinkon a hozzászólások.

Hozzáadva (25.12.2010, 10:16)
---------------------------------------------
Ezt nem vágom. Előtte 2 helyen is volt számkód. Most meg csak helyen. És az enyém 14 számból áll.

Hozzáadva (25.12.2010, 10:19)
---------------------------------------------
Ezt nem vágom. Megtaláltam. Írtam is, de nem írta ki. Frissítettem, utána meg megint sehol a komment fal.


juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 42 | 10:21
Az oldalamon, a zászlók alatt...:(
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 43 | 10:29
most megint meg van, írtam is, de nem írja ki. nem megy el az üzenet.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 44 | 10:54
juillet, ki is írta, hogy nem egyezik az api kód. Vagy érvénytelen, vagy módosítva lett.
Ezt akkor írta ki Nekem, amikor a Login gombra kattintottam.
Ezután bejelentkeztem a Facebook felületén, majd próbáltam elküldeni az üzenetet, de nem megy el.
Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ehhez a falhoz kell egy JavaScript SDK plugin is.
Ennek leírását itt találod: http://developers.facebook.com/docs/reference/javascript/

Raidon, az Én "számkódom" 15 jegyű!

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 45 | 11:04
Én nem értek a JavaScriptekhez, így nem hiszem hogy könnyű lesz, de majd megnézem...
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Keresés: