A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Facebook
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 106 | 12:30
Admin5355, Mintha a fórumon lenne ilyen téma. (és kereső is van) wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Admin5355
Üzenetek: 42
Hírnév: 4

Üzenet # 107 | 16:09
Nem találtam.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 108 | 17:01
Admin5355, nem reklámozni akarom magamat, de én leírtam:

Like doboz: http://kovjonas.ucoz.hu/forum/4-2-1
Like gomb: http://kovjonas.ucoz.hu/forum/4-3-1

Viszont itt a fórumon is le van írva: http://forum.ucoz.hu/forum/28-286-1 biggrin
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 109 | 17:07
Help please...egy hete azon szenvedek, hogy a like gombom tegyen ki képet, de nem megy! Azt, hogy egy statikus bélyegképet fűzzön a linkhez okés, de, hogyan lehet megoldani azt, hogy mindig magának szedjen ki az adott cikkből egy thumbnailt? Látom másoknál ez műkszik alapon, nem értem nekem, miért vagy semmit nem tesz ki, vagy egy ilyen zöldes színű alapértelmezett valamit. A kódot a developer generálójával csináltamm open graph tagot is, képet nem tesz, sőt mindig a főoldalamra mutat átírtam az url-eket entry_url -re, ígymár oda visz az adott cikkhez, de kép nuku. Véztem debugerrel az oldalt ezek a hibák vannak:

Property: The 'og:url' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
Inferred Property: The 'og:title' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
Inferred Property: The 'og:image' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
Tiny og: image: All the images referenced by og:image must be at least 200px in both dimensions. Please check all the images with tag og: image in the given url and ensure that it meets the minimum specification.

Segítsen valaki, hogyan tudnám őket javítani?
wacko
Blasika
Üzenetek: 23
Hírnév: 0

Üzenet # 110 | 10:38
Üdvözletem TUDÓSOK.
Azt szeretném megtudakolni hogy hogyan tudnék FACEBOOK Like gombot létrehozni div tagokkal (értd: div tag= fbroot = facebook api).
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 111 | 17:20
Blasika, így sehogy, minimum egy js kell hozzá....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Syren
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 112 | 14:27
Sziasztok!

Én még új vagyok itt, de nagyon tetszik, hogy teljesen testre szabható a saját oldalunk...:) Én sajnos nem vagyok nagyon jártas a HTML kód világában...Sok jó tippet olvasok mint ez is, hogy a Facebook-on keresztül népszerűsíteni az oldalt....de látom a kódot, amit ti megosztottatok, de azt pontosan hová és melyik részébe kell beillesztenem, ha én konkrétan a saját rajzaimat szeretném népszerűsíteni a galériámban...A html kód melyik részébe kell illeszteni, mert biztos nem mindegy?...Köszönöm előre is a segítséget...:)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 113 | 16:16
Syren, <body> és </body> közé, ahol meg akarod jeleníteni a gombot. (ha a like gombról van most szó.)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 114 | 00:25
Sziasztok!
Egyre több oldalon lehet már látni, hogy weboldalakra a bejelentkezés facebook account- al történik.
Ucoz honlapokon meglehet ez csinálni, ha igen hogyan?
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 115 | 08:32
Kedves Hadelhad!
Sajnos ehhez PHP-ra van szükséged, amiért a uCoz rendszerében fizetni kell, de állítólag készülőben van egy ilyen szolgáltatás! smile
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 116 | 01:47
Halihó!
Nem tudjátok véletlenül, hogy miért kér a Facebook minden egyes alkalomkor Captcha-t, ha az olvasóink meg szeretnének osztani valamit? Egyszerű, FB-ra belinkelésről van szó, tehát nem a megosztás gombról. Próbáltam különböző megoldásokat találni a problémámra, de semmi sem használt, mert nem ismerem a probléma forrását. :-/
Kutakodtam egy picit a témában, és többen is azt nyilatkozták, hogy csak az FQDN oldja meg a problémát. Számomra egy kissé hihetetlen, miszerint domain alapján dönti el a Facebook, hogy a belinkelt tartalom spam vagy sem. :S Ha valaki hozzá tud szólni a problémámhoz, esetleg alternatív ötlettel képes előrukkolni, ne habozzon. Köszi szépen előre is, ha valaki válaszol. smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 117 | 08:13
Redzsina, nem biztos, hogy működik, de megpróbálhatod biggrin
ezt:

A linket kijelölöd és a rövidített (u.to) változatát teszed ki facebookra! smile
Nekem is volt ilyen gondom, de egy idő után nem kért Captcha-t! biggrin
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 118 | 20:57
KovJonas, Köszi szépen a tanácsot, de sajnos nem jött be, sad viszont találtam egy érdekességet. A uCorner oldal bármelyik cikkét Captcha nélkül lehet linkelni a Facebookra. Én is csatoltam .tk domaint az oldalunkhoz (gondoltam, az aldomain a kínja, mert FQDN kell neki), de nem használt. Komolyan nem értem ezt az egészet... cry
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 119 | 21:18
Redzsina, sajnálom! sad
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 120 | 22:21
Ugyan... happy Én köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal, és ráadásul ilyen rövid időn belül. smile Kitalálok rá majd valamilyen alternatív megoldást. cool Most válaszokat várok több oldalról, hátha valaki tudja a Captcha okát. :-/ Kösz szépen még egyszer. smile

Hozzáadva (27.04.2013, 21:21)
---------------------------------------------
A megoldás megszületett, és működik is!! cool Olyan domainnevet kell választani, ami nem "ismert/megszokott", így vélhetően nem postoltak/postolnak róla sokat. A uCoz aldomain felejtős, mert aldomain. Váltottam játék neve-hungary.tk, de a hungary-val baja volt - ismét Captcha. Megpróbáltam rövidítve: játék neve-hun.tk (de ez se volt jó). Kivettem a kötőjelet, és egybeírtam mindent (jatek nevehun.tk), így már nincs Captcha a Facebookra történő megosztáskor.
Az alternatív megoldás egy "Megosztom a Facebookon" gomb lett volna, ugyanis ott nem kér kódot - állítólag.
Ami röhejes, hogy a Facebook tényleg FQDN (Fully Qualified Domain Name) alapján dönti el, hogy mi spam, és mi nem. dry Kész vicc! wacko

Ha valaki hasonló cipőben jár(t), mint én, és segítettek rajta soraim, akkor nagyon szívesen, valamint sok sikert az oldalához! smile

uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Keresés: