A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC
Mao_chan
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 121 | 05:19
Bocsánatot kérek a zavarásért most kezdtem ez a dolgot és örülök, hogy itt lehetek. Viszont egyvalamit nem értek. Az van mondva, hogy két jelszót írtunk be. de én nem kaptam semmiféle jelszót... Mert ugye be akartam lépni az admin részbe a vezérlőpultba de jelszó hiányában nem enged be. ráadásul E-mailben sem kaptam semmiféle jelszót ehhez. Ráadásul Jelszó emlékeztetőt sem tudok így magamnak küldeni mert a rendszer hülyéket kérdez. nem is kértem semmiféle titkos válasz meg semmit és mégis. Jó lenne tudni, hogy megtudom a Webtop jelszavamat vagy kezdhetek mindent előlről?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 122 | 17:40
Mao_chan, lehetetlen. Regisztráció után ide kellett átirányítania: http://s1.uid.me ott majd egy jelszót kellett megadnod és egy titkos kérdést, rá pedig a választ. Ezeket kötelező módon kellett megadni mielőtt létrehoztad volna első honlapodat. Ha sehogy sem jut eszedbe a jelszó, sajnos újból kell kezdened sad

Hozzáadva (24.02.2014, 16:39)
---------------------------------------------
Mao_chan, lehetetlen. Regisztráció után ide kellett átirányítania: http://s1.uid.me ott majd egy jelszót kellett megadnod és egy titkos kérdést, rá pedig a választ. Ezeket kötelező módon kellett megadni mielőtt létrehoztad volna első honlapodat. Ha sehogy sem jut eszedbe a jelszó, sajnos újból kell kezdened sad

Hozzáadva (24.02.2014, 16:40)
---------------------------------------------
Hoppá! Véletlen biggrin


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Mao_chan
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 123 | 22:33
Köszönöm szépen.^^ Akkor azt hiszem felhasználó és oldaltörlés lesz egy füst alatt. T_T Nekem semmi ilyen nem volt. Mindegy akkor újrakezdem. Köszönöm a gyors választ.^^
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 124 | 23:02
Mao_chan, nincs mit. Sok sikert kívánunk a projektjeidhez wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Holli
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 125 | 20:09
Bocsi de hogy elehet a fenti képet változtatni nem a témát csak a fenti képet kérlek segítsetek! cry
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 126 | 21:17
Ehhez tudnunk kell az oldalad linkjét és a stílus számát. Mindehhez minimális HTML és CSS tudás kell.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Holli
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 127 | 18:10
Köszönöm szépen. Az oldalam linkje http://zenekar.ucoz.hu/ . Honlap-stílus #1062 biggrin Köszönöm a gyors választ.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 128 | 22:36
Holli, Vezérlőpult >> Sablonok szerkesztése >> INTRO-nál keresd. Bocsi, de még mindig nem ismerem teljesen az új sablonokat biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Holli
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 129 | 10:57
Köszönöm biggrin

Hozzáadva (08.03.2014, 09:57)
---------------------------------------------
Már csak az lenne a kérdésem hogy a bevezető szöveget tudom-e változtatni? cry

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 130 | 16:41
Holli, tudod... Ugyanabban a sablonban. (INTRO vagy PROMO)
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Lászy
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 131 | 16:12
Üdvözletem!

Szerettem volna egy szép, látványos honlapot a régi helyett, és tetszett, amit az uCoz rendszerrel ellehet érni, de egyszerűen vagy én vagyok érthetetlen, vagy az a baj, hogy nem értek a honlapszerkesztéshez, de képtelen vagyok kezelni a rendszert. Annyira bonyolult a kezelés, hogy az számomra felfoghatatlan. Nem értem a Gyik-ban használt kifejezéseket, nincs egyértelmű útmutató az alapvető kezelési és szerkesztési lépésekhez, semmi oktató videó, ami gyógypedes módon bemutatná a használatot, aminek a segítségével meg lehetne tanulni, mit hogyan kell csinálni, ha valakinek nincs semmilyen számítógépes előképzettsége vagy weblapkészítői tudása, a karakterek számának korlátozása egyenesen dühítő, mert a régi honlapomon kész egységek vannak, jó hosszú szövegekkel, azokat szétszedni nem egyszerű, (megtenném, ha tudnám és érthető lenne, hogyan lehet egy témát több alkategóriára, azokat pedig adott mennyiségű kisebb egységekre tagolni, ami mégis értelmezhető és látványos marad, és a rendszer sem sérelmezni, hogy som a betű angry ). Át akartam jönni a jelenlegi honlapomról ide, mert érdekesnek és szépnek ítéltem, amit elérhetek, de így már csak egy dolog érdekel, hogyan lehet a fiókot megszüntetni, amit létrehoztam. Sajnálom, hogy nem tudom elérni, amit szerettem volna.
wink
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 132 | 17:22
Lászy, Köszönjük a beszámolót.

Leírás van rengeteg:
http://www.ucorner.tk/
http://videotipp.ucoz.hu/video
[...]

Vagy 1 napot rászánsz, átnézed a lehetőségeket a vezérlőpultban, és meglesz minden. wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
rézgróf
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 133 | 15:19
Sziasztok!
Március 6.-n csatoltam saját domain-t a 3. lehetőségen keresztül.
A beállításokat megcsináltam és átirányítottam a szabványos domain-l a csatoltra.
Működik is az oldal minden rendben.
Két kérdésem lenne.
Az első:
A csatolást követően ebben az esetben is áll a 30 nap míg feloldják az oldalt a keresők előtt?
(még nincs az oldalam az első ezerben)
A második kérdésem az, hogy milyen módon van megoldva az átirányítás? (Seo szempontból a csatolt domain nem lesz-e megbüntetve ebben az esetben)
Ugyanis le ellenőriztem és az alábbi üzenetet kaptam:
URL átirányítás ellenőrzése:
"A céloldal nincs átirányítva!"
"Ha a böngészőben történő ellenőrzés során mégis azt tapasztalja, hogy látszólag működik az átirányítás,elképzelhető,
hogy az META elem, vagy JavaScript kód segítségével történik, ami keresőoptimalizálás szempontjából nem szerencsés."
És ha nekem kell 301-s kód-l ellátnom az új oldalt, hogy minden rendben legyen,
akkor információt kérek hol tudom azt megtenni.

live-makemoney.org
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 134 | 19:30
Idézet rézgróf ()
A csatolást követően ebben az esetben is áll a 30 nap míg feloldják az oldalt a keresők előtt?
(még nincs az oldalam az első ezerben)

Nem, nem kell újra várni smile

Idézet rézgróf ()
milyen módon van megoldva az átirányítás?

Nem META és nem JavaScript segítségével történik az átirányítás. A uCoz 301-átirányítást használ, tehát nem kell azt neked megadnod.

Idézet rézgróf ()
Ugyanis le ellenőriztem és az alábbi üzenetet kaptam:

Hol ellenőrizted le?

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
rézgróf
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 135 | 21:27
Idézet
Hol ellenőrizted le?

Itt ellenőriztem le:
http://www.seotools.hu/metatagcheck.php

Hozzáadva (29.03.2015, 20:27)
---------------------------------------------
Megint le ellenőriztem, most www-l és azt írja minden rendben.
És külön írja, hogy www nélkül is rendben 301-l van átirányítva..
Ha www nélkül ellenőrzöm, akkor ugyanazt írja mint amit korábban írtam.
Ennek fényében náluk lehet a hiba.


live-makemoney.org
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
Keresés: