A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Banner készítés (Saját banner létrehozása online, ingyenes oldalakon)
Banner készítés
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 12:36
Mindenkinek van saját bannere, de legalább is kellene hogy legyen. biggrin
A következőkben ajánlanék egy pár oldalt, ahol online lehet ingyenes bannereket létrehozni.

bannerbreak.com
Egyszerű, háttérkép és egy sor szöveg
45 háttérkép, számtalan betűtípus választható. A bannert azonnal elkészíti és a weboldalról elérhető a banner linkje.
A banner 468*60 pixel standard banner kép formátumban.
Nem tesz a bannerre reklámot és nem kell regisztrálni!!
MEGNÉZEM

bannersketch.com
Több, mint 1300 banner stílus, kategóriákba szedve.
Komoly, elég jól testreszabható bannereket lehet itt készíteni, többféle méretben.
Az elkészült banner email cím megadásával lehet lekérni.
Reklám szöveg jelenik meg a banner jobb alsó sarkában!
Nem kell regisztrálni.
MEGNÉZEM

bannerfans.com
Erről csak annyit, hogy szerintem a legjobb! biggrin
Ugyan itt nincsenek sablonok, de olyan bannert készíthetsz, amilyet Te szeretnél!
Saját háttérkép, egyszerű, vagy színátmenetes háttér, a szövegek testre szabhatósága szinte határtalan, különböző banner méretek.
Lépésről lépésre varázsló, ahol vissza lehet lépni az előző szintre.
A banner azonnal letölthető, regisztrálni itt sem kell.
Többféle fomátumban lehet a bannert menteni.
MEGNÉZEM

rssbuttons.com
Itt kis, 80*15 pixeles kis gombot lehet létrehozni. Példa a lap alján (ucoz services logo)
Különböző színek és a feliratokat is saját ízlésnek megfelelően lehet létrehozni.
A banner kép formátumban lesz elérhető és azonnal letölthető.
MEGNÉZEM

flashvortex.com
Különböző méretekben, sokféle sablonból lehet választani.
A végeredmény egy swf banner, vagy egy javasriptes beillesztőkód.
Sajnos a bannerek jobb alsó sarkába bekerül az oldal reklámja is (www cím).
Az oldalon nem csak bannert lehet létrehozni, hanem sokféle csilli-villi webdizájnt is. huh biggrin
MEGNÉZEM

Persze ez csak pár ilyen oldal. Ha használod a guglit, tengernyi ilyen és hasonló oldalt fog megjeleníteni.

tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 46 | 21:24
Igen de ha új blokkot hozok létre, azt is csak abba a sávba teszi nem pedig teljesen bal oldalra. De megpróbálom most 2-3 perc.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 47 | 21:24
De, ha nem egy blokkba akarod betenni, akkor azt hiszem, hogy a honlapod HTML kódjával kell játszanod...:)
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 48 | 21:38
Meg is van. Ugyanúgy betette a többi közé igaz hogy most vízszintes, de ez nem számít. Ha függőleges lenne akkor pedig letolná az öszes többi információt a lap aljára. Ott nem jó. Nem tudom kitenni tejesen balra.

Hozzáadva (16.06.2012, 20:30)
---------------------------------------------
A HTML kódokkal pedig már óvatos vagyok hacsak nem kapok pontos infót arról hogy mit hogyan kell.

Hozzáadva (16.06.2012, 20:38)
---------------------------------------------
Nem találok beállítási lehetőséget banner készítésnél hogy álló vagy fekvő legyen.

Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 49 | 19:42
A banner fekvő szokott lenni.... azért nincs erre beállítás:)
"Ami nem öl meg, az megerősít."
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 50 | 21:39
tüsi, van rá lehetőség, hogy álló legyen: http://kovjonas.ucoz.hu/uforum/banner_keszitese_2.jpg smile
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 51 | 12:50
Quote (KovJonas)
tüsi, van rá lehetőség, hogy álló legyen: http://kovjonas.ucoz.hu/uforum/banner_keszitese_2.jpg

Hát én nem találtam de most megnézem megint. Arra nem tudnánk valamit kitalálni hogy hogyan tudom kitenni az oldalsávba a bannert?

Hozzáadva (18.06.2012, 11:50)
---------------------------------------------
Megvan az álló banner. Már csak az elhelyezés a probléma. De keresem a megoldást book

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 52 | 13:12
Sajnos arra már nem tudom a megoldást, de majd próbálgatom a weboldalamon és, ha megvan a jó megoldás, akkor leírom! ok

Hozzáadva (18.06.2012, 12:11)
---------------------------------------------
Jah, NEM MINDEGYIK BANNER LEHET ÁLLÓ!!!!!!!! smile

Hozzáadva (18.06.2012, 12:12)
---------------------------------------------
Ez pl lehet:

<script src="http://h1.flashvortex.com/display.php?id=2_1340017771_379_455_0_160_600_9_1_47" type="text/javascript"></script>

tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 53 | 13:34
Hálásan köszönöm. Tartok attól hogy HTML kódokkal variáljak. Nem igazán értek hozzá.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 54 | 15:06
Azokhoz még én sem nagyon, pl. ezt, amit te akarsz, ezt nem tudom megcsinálni... cranky
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 55 | 15:45
Nem baj. Majd valahogy rájövök. Köszönöm
janiwachter
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 56 | 13:24
Hogyan tudnék banner készíteni az upcoz.net weboldalamhoz úgy, hogyha rákattintanak oda vigyen a látogatót az oldalamra? A banner logót már elkészítettem. Sajnos a weblapom URL-ét nem tudom hozzárendelni a bannerhez.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 57 | 21:24
Szia, janiwachter!

Egy oldalra (például a főoldaladra) beteszed a képet, kijelölöd és hozzárendelsz egy hiperlinket, vagyis az oldalad címét! smile
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 58 | 23:40
A FlashVortex az kiválló azt szoktam én is használni, csak azok a kötelező reklámok....
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Banner készítés (Saját banner létrehozása online, ingyenes oldalakon)
Keresés: