A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Banner készítés (Saját banner létrehozása online, ingyenes oldalakon)
Banner készítés
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 12:36
Mindenkinek van saját bannere, de legalább is kellene hogy legyen. biggrin
A következőkben ajánlanék egy pár oldalt, ahol online lehet ingyenes bannereket létrehozni.

bannerbreak.com
Egyszerű, háttérkép és egy sor szöveg
45 háttérkép, számtalan betűtípus választható. A bannert azonnal elkészíti és a weboldalról elérhető a banner linkje.
A banner 468*60 pixel standard banner kép formátumban.
Nem tesz a bannerre reklámot és nem kell regisztrálni!!
MEGNÉZEM

bannersketch.com
Több, mint 1300 banner stílus, kategóriákba szedve.
Komoly, elég jól testreszabható bannereket lehet itt készíteni, többféle méretben.
Az elkészült banner email cím megadásával lehet lekérni.
Reklám szöveg jelenik meg a banner jobb alsó sarkában!
Nem kell regisztrálni.
MEGNÉZEM

bannerfans.com
Erről csak annyit, hogy szerintem a legjobb! biggrin
Ugyan itt nincsenek sablonok, de olyan bannert készíthetsz, amilyet Te szeretnél!
Saját háttérkép, egyszerű, vagy színátmenetes háttér, a szövegek testre szabhatósága szinte határtalan, különböző banner méretek.
Lépésről lépésre varázsló, ahol vissza lehet lépni az előző szintre.
A banner azonnal letölthető, regisztrálni itt sem kell.
Többféle fomátumban lehet a bannert menteni.
MEGNÉZEM

rssbuttons.com
Itt kis, 80*15 pixeles kis gombot lehet létrehozni. Példa a lap alján (ucoz services logo)
Különböző színek és a feliratokat is saját ízlésnek megfelelően lehet létrehozni.
A banner kép formátumban lesz elérhető és azonnal letölthető.
MEGNÉZEM

flashvortex.com
Különböző méretekben, sokféle sablonból lehet választani.
A végeredmény egy swf banner, vagy egy javasriptes beillesztőkód.
Sajnos a bannerek jobb alsó sarkába bekerül az oldal reklámja is (www cím).
Az oldalon nem csak bannert lehet létrehozni, hanem sokféle csilli-villi webdizájnt is. huh biggrin
MEGNÉZEM

Persze ez csak pár ilyen oldal. Ha használod a guglit, tengernyi ilyen és hasonló oldalt fog megjeleníteni.

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 31 | 17:15
Szia, tüsi!
Én a FlashVortex.com-on szoktam bannert készíteni. Ott a következő módon tudod ezt megcsinálni:

1. lépés: Válassz ki egy stílust (a click here to edit this szövegre klikkelve),
2. lépés: Szerkeszd meg a bannered,
3. lépés: A Misc részben, a When clicked, go to this link szöveg utáni dobozba írd be a linket, amelyikre szeretnéd, hogy a látogatóid eljussanak.

Sajnos a számlálós megoldásra nincs ötletem...
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 32 | 09:06
Quote (KovJonas)
Szia, tüsi!
Én a FlashVortex.com-on szoktam bannert készíteni. Ott a következő módon tudod ezt megcsinálni:

1. lépés: Válassz ki egy stílust (a click here to edit this szövegre klikkelve),
2. lépés: Szerkeszd meg a bannered,
3. lépés: A Misc részben, a When clicked, go to this link szöveg utáni dobozba írd be a linket, amelyikre szeretnéd, hogy a látogatóid eljussanak.

Sajnos a számlálós megoldásra nincs ötletem...


Szia. Köszönöm szépen a segítséget. Utánajárok. További szép napot neked.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 33 | 09:53
Szívesen!
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 34 | 19:37
Quote (KovJonas)
Szívesen!


Szia. Bocs de kisebb bajba kerültem. Az történt hogy megcsináltam a bannert, de nem működik. Valamit rosszul csináltam. Próbaképp kitettem a weboldalamra, és csak a keretet láttam. Visszaléptem, megpróbáltam másképp addig addig míg elböktem valamit az oldalon. Folyamatosan szerkesztésben van. Mármint nem tudok semmi gombot használni se kilépni semmit. Folyamatosan csak a villogó ikon látszik mint mikor gépelsz valamit. Ha van egy kis időd akkor kérlek segíts. Köszönöm szépen.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 35 | 20:03
tüsi,
Quote (tüsi)
Mármint nem tudok semmi gombot használni se kilépni semmit. Folyamatosan csak a villogó ikon látszik mint mikor gépelsz valamit.

gondolom amikor beraktad az oldalba vízuális HTML szerkesztőt használtad, és ezzel az egész oldalt tönkretetted.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 36 | 20:07
Quote (vmarci21)
gondolom amikor beraktad az oldalba vízuális HTML szerkesztőt használtad, és ezzel az egész oldalt tönkretetted.

Igen a HTML szerkesztőt használtam. Van valami megoldás? Most egy kicsit össze vissza vagyok ettől.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 37 | 20:18
Pedig én is HTML szerkesztőt szoktam használni, nem tudom mi lehet a baj, keresem a megoldást!!! smile
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 38 | 20:21
Quote (KovJonas)
Pedig én is HTML szerkesztőt szoktam használni, nem tudom mi lehet a baj, keresem a megoldást!!!

Nagyon köszönöm neked. Én semmire sem jutok.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 39 | 20:23
Nekem sikerült: http://kovjonas.ucoz.hu/ (az oldalam alsó részén van)

Melyik verziót választottad: EASY, vagy ADVANCED?
És esetleg add meg weboldalad címét...:)
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 40 | 20:31
Quote (KovJonas)
Nekem sikerült: http://kovjonas.ucoz.hu/ (az oldalam alsó részén van)

Melyik verziót választottad: EASY, vagy ADVANCED?
És esetleg add meg weboldalad címét...:)

Hű ez nekem kínai. EASY-ADVANCED ??
A weoldal címe inkább:http://lehetmasavilag.ucoz.com/
Bocs de nem tudok másképp. Addig megnézem a tiédet.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 41 | 21:02
Akkor elmagyarázom érthetőbben! smile

Mikor elkészítetted a bannert, Installation cím alatt: 2 nagy, vastag betűs szüveg van: balról EASY, jobbrólADVANCED.
Mikor Te készítetted a bannered, melyiket választottad?

Kép:

http://kovjonas.ucoz.hu/uforum/banner_keszitese.jpg

Én mindig az EASY-t választom és egyszerűen behelyezem az oldal HTML kódjának valamelyik részébe.
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 42 | 21:05
Quote (KovJonas)
Nekem sikerült: http://kovjonas.ucoz.hu/ (az oldalam alsó részén van)

Melyik verziót választottad: EASY, vagy ADVANCED?
És esetleg add meg weboldalad címét...:)

Megoldottam nagy nehezen. Nem volt könnyű. De meg van. Köszönöm a segítséget. Láttam az főoldalad alján a banneredet. Te csináltad?
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 43 | 21:07
Akkor minden rendben! biggrin

Igen én készítettem, de a sablon a FlashVortex.com-ról szereztem. smile
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 44 | 21:15
Quote (KovJonas)
Mikor elkészítetted a bannert, Installation cím alatt: 2 nagy, vastag betűs szüveg van: balról EASY, jobbrólADVANCED.
Mikor Te készítetted a bannered, melyiket választottad?

Kép:

http://kovjonas.ucoz.hu/uforum/banner_keszitese.jpg

Én mindig az EASY-t választom és egyszerűen behelyezem az oldal HTML kódjának valamelyik részébe.

Quote (KovJonas)
Mikor elkészítetted a bannert, Installation cím alatt: 2 nagy, vastag betűs szüveg van: balról EASY, jobbrólADVANCED.
Mikor Te készítetted a bannered, melyiket választottad?

Kép:

http://kovjonas.ucoz.hu/uforum/banner_keszitese.jpg

Én mindig az EASY-t választom és egyszerűen behelyezem az oldal HTML kódjának valamelyik részébe.

Easy-t. De valószínű nem ott böktem el. Szerintem a beillesztésnél volt a hiba. Bevallom őszintén hogy mindig amikor frissítem az oldalt kell egy jó idő mire ráállok megint ezekre a dolgokra. Pl. Most az oldalam bal széle üres és nem is tudom hogy abba az üres részbe akarnék egy bannert tenni akkor hogyan kellene.

Hozzáadva (16.06.2012, 20:15)
---------------------------------------------
Tulajdonképpen hogyan is? Mert ha csak a főoldalon lépek be a szerkesztésbe akkor a bannert max az információk közé teszi be. Mármint ahol a naptár, belépési modul, számláló stb. van. Hogy tudnám én azt az üres helyre tenni? Van tipped?

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 45 | 21:21
Szerintem hozz létre egy új blokkot, amit beteszel arra az üres helyre, majd a bannert úgy készítsd el, hogy ne fekve, hanem állva legyen ( http://kovjonas.ucoz.hu/uforum/banner_keszitese_2.jpg )
és másold be abba a blokkba a HTML kódját. (a blokk címe legyen pl. banner)
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Banner készítés (Saját banner létrehozása online, ingyenes oldalakon)
Keresés: