A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Banner készítés (Saját banner létrehozása online, ingyenes oldalakon)
Banner készítés
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 12:36
Mindenkinek van saját bannere, de legalább is kellene hogy legyen. biggrin
A következőkben ajánlanék egy pár oldalt, ahol online lehet ingyenes bannereket létrehozni.

bannerbreak.com
Egyszerű, háttérkép és egy sor szöveg
45 háttérkép, számtalan betűtípus választható. A bannert azonnal elkészíti és a weboldalról elérhető a banner linkje.
A banner 468*60 pixel standard banner kép formátumban.
Nem tesz a bannerre reklámot és nem kell regisztrálni!!
MEGNÉZEM

bannersketch.com
Több, mint 1300 banner stílus, kategóriákba szedve.
Komoly, elég jól testreszabható bannereket lehet itt készíteni, többféle méretben.
Az elkészült banner email cím megadásával lehet lekérni.
Reklám szöveg jelenik meg a banner jobb alsó sarkában!
Nem kell regisztrálni.
MEGNÉZEM

bannerfans.com
Erről csak annyit, hogy szerintem a legjobb! biggrin
Ugyan itt nincsenek sablonok, de olyan bannert készíthetsz, amilyet Te szeretnél!
Saját háttérkép, egyszerű, vagy színátmenetes háttér, a szövegek testre szabhatósága szinte határtalan, különböző banner méretek.
Lépésről lépésre varázsló, ahol vissza lehet lépni az előző szintre.
A banner azonnal letölthető, regisztrálni itt sem kell.
Többféle fomátumban lehet a bannert menteni.
MEGNÉZEM

rssbuttons.com
Itt kis, 80*15 pixeles kis gombot lehet létrehozni. Példa a lap alján (ucoz services logo)
Különböző színek és a feliratokat is saját ízlésnek megfelelően lehet létrehozni.
A banner kép formátumban lesz elérhető és azonnal letölthető.
MEGNÉZEM

flashvortex.com
Különböző méretekben, sokféle sablonból lehet választani.
A végeredmény egy swf banner, vagy egy javasriptes beillesztőkód.
Sajnos a bannerek jobb alsó sarkába bekerül az oldal reklámja is (www cím).
Az oldalon nem csak bannert lehet létrehozni, hanem sokféle csilli-villi webdizájnt is. huh biggrin
MEGNÉZEM

Persze ez csak pár ilyen oldal. Ha használod a guglit, tengernyi ilyen és hasonló oldalt fog megjeleníteni.

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 16 | 09:15
gfatima, készits külön egy kutyás és egy macskás bannert és használd a bannerforgató lehetőséget, úgy, hogy a különböző bannerek különböző linkekre legyenek irányítva.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 20:54
Köszönöm.

Hozzáadva (10.01.2012, 19:39)
---------------------------------------------
Egy oldalon láttam a banner alatt egy váltogatható képet (vagy mit) és ahogy kattintok a számokra mindig más kép jelenik meg, nekem ilyen kellene de kicsit más, ne nekem kelljen kattingatnom hanem magától mennyen is de én is még kattinthatok a számra.

Code
http://www.torrenthd.hu/

Hozzáadva (10.01.2012, 19:41)
---------------------------------------------
Lehet, hogy értelmetlenül magyaráztam el, de szerintem valaki érteni fogja. Előre is köszönöm.

Hozzáadva (10.01.2012, 19:54)
---------------------------------------------
Ha rossz helyre írtam akkor SY


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 22:50
gfatima, értem, hogy mire gondolsz. Ez egy szkript, ilyeneket találhatsz ITT, de elég bonyolult, ha nem értesz nagyon jól hozzá, nem biztos, hogy meg tudod csinálni.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 19 | 22:00
gfatima, vagy nézd meg ezt. Itt legalább magyarul van leírva. biggrin
http://webmester-shop.hu/index.php/javascriptek/bannerforgato.html
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 16:05
Jó, köszönöm.

Hozzáadva (14.01.2012, 15:05)
---------------------------------------------
Azt szeretném megkérdezni, hogy az oldalon,

Code
http://webmester-shop.hu/files/js/dropinslideshow.js

ezt hova kell tennem?

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 21 | 16:06
gfatima, le kell töltened, és feltöltened a fájl manager-be. A fájl linkjén jobb egér gomb, és "Hivatkozás mentése más néven"...
Az üzenetet szerkesztette 1world - Szombat, 2012.01.14, 16:07
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 16:14
Vagy minek kell ezt letölteni?

Hozzáadva (14.01.2012, 15:14)
---------------------------------------------
Feltöltöttem, és utána tegyem be valahova vagy mit csináljak vele?


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 23 | 10:04
gfatima, Ha jól tudom, az ilyen fájlokat csak fel kell tölteni.
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 24 | 18:05
Én azt gondolom, hogy ha valaki végig megcsinálja, ahogy Raziel az oldalán (http://webmester-shop.hu/index.php/javascriptek/bannerforgato.html) leírja, lépésről-lépésre, az annyira tökéletes, hogy még csak kérdés sem merülhet fel. A js-t a honlapod forráskódjába kell behelyezni, logikusan kicserélve a te js-fájlod elérési útvonalát kell beírni (de ezt Raziel is írja ...), aztán a köv. kódot oda helyezed, ahová a forgatót akarod...stb.

Nekem ezzel kapcsolatban csak az a gondom, hogy mi van akkor, ha a banner nem képformátumban van, hanem a banner maga is kódos...

Hozzáadva (15.01.2012, 17:05)
---------------------------------------------
Sziasztok! Találtam egy oldalt, és csak megerősítést szeretnék kérni, hogy az oldal felső részén található képforgató (vagy slideshow) hasonló elven működik, mint a Raziel oldalán látható leírás. Református iskola lapja

Az üzenetet szerkesztette juillet - Vasárnap, 2012.01.15, 10:44
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 25 | 19:19
Ha a bannerforgató leírásra gondoltál, akkor nemugyanaz. Mert amit a cím alatt látsz, az olyan mint ami nekem is van, slideshow.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 21:05
gfatima, valóban ITT találsz egy ilyet! tongue biggrin
De ha egy kicsit szétnézel itt a fórumon, akkor találhatsz egyéb tippeket is! JavaScript megoldás amire Te gondoltál.
Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Szombat, 2012.01.21, 21:08
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 27 | 21:48
A kérdésem nem illik ide, de nem találtam másikat...(találtam, de az be van zárva)
Az Archívumban ugye azok a témák vannak, amik aktualitását elvesztették. De hát nekem és más ucozos oldalakon ha nem vagyok bejelentkezve, bal oldalt egy nagy reklám jelenik meg, ami pont eltakarja a belépési blokkot, és nem tudok semmit tenni ellene: a vezérlőpultban nem tudom átállítani....
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 28 | 22:10
Quote (drhflany)
bal oldalt egy nagy reklám jelenik meg, ami pont eltakarja a belépési blokkot,

A reklámot ki lehet "ikszelni".
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 29 | 14:02
Á, tényleg smile
De azt még mindig nem értem, miért van ott, és nem tudom, hogy mióta... (pedig naponta megnézem a honlapomat adminisztrátorként és vendégként is (nem azzal az admin-baros opcióval, hanem kijelentkezek.)
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 30 | 13:13
Sziasztok. Nem régen csináltam itt egy honlapot és még sok munkám van vele, de most nagyon elakadtam. Egyszerűen nem értem hogy mit és hogyan. Nem vagyok otthon ezekben a dolgokban. Az lenne a problémám hogy van egy saját egyedi linkem amire ha rákattintanak akkor átvisz egy másik oldalra. Na most szeretnék a weboldalamon egy bannert elhelyezni egy jól látható helyen, saját kis felirattal és ebbe szeretném elhelyezni azt a linket. Egyáltalán azt kell, vagy az oldal címét ahová elvisz engem ha rákattintok? Ezen kívül kellene hogy rendelkezzen valami számláló is ami az erre a bannerre való kattintásokat számolja.. Erről is olvastam itt csak nem értem. Nem értem ezeket a kódos dolgokat sajnos bármennyit olvasok róla. Nem segítene nekem valaki? Nagyon fontos lenne. Légyszi.
Nagyon szépen köszönöm.
Ha kell akkor megadom az oldal címét.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Banner készítés (Saját banner létrehozása online, ingyenes oldalakon)
Keresés: