A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Bejelentkező oldal. (segítségkérés)
Bejelentkező oldal.
khovan
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 31 | 16:44
Hali!
Van egy problémám!
Amikor bejelentkezek, akkor ezt írja ki.

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
<ajax>
<cmd p="innerHTML" t="blk549110">
<![CDATA[
<div align="left" style="padding:10px;"><div class="myWinLoadSD"></div></div>
]]>
</cmd>
<cmd p="js">
<![CDATA[
var ad=window.location.href.replace(/#(.*)?/,''); setTimeout("window.location.href='"+ad+"?lKn8j_'",'1000')
]]>
</cmd>
</ajax>
html { padding-top: 34px !important;}

Esetleg van megoldásotok? :/
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 32 | 17:51
Igen: "Lap tetején piros tájékozató! Ne nekem kelljen keresgélni a weboldalad URL-jét!"
A kérdéses url: http://free-downloads.ucoz.hu/
A helyzet a következő! A bejelentkezés nem megy végbe, ugyanis valami javascript közbe tett neki. Nemtudom használsz-e jquery-t, de ha igen, akkor ne adj meg neki elérési utat a js-filenak, hanem használd az uCoz adta általános beállítások modult.

Én 2 dologra gondolok:

  • Első hogy megváltoztatad valahogy ugy a "felhasználók beléptetése" sablont, hogy nem ismeri fel az input mezőt!
  • Második hogy valameik javascript betehet közé.


Csinálj egy olyat, hogy "sablonok biztonsági mentése" majd tedd alapértelmezésre a "beléptetés sablont" ha igysem jó, akkor álítsd vissza, majd probáld meg kiiktatni a js-file-kat.
khovan
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 33 | 15:17
köszi, megpróbálom
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 18:14
Ehhez a témához kapcsolódó kérdésem lenne.
http://u.to/kU5P
Ezen a weboldalon ott van, hogy Elóugró menü.. és ahogy ráteszem az egeret ott kijön még egy ablak.És ez lenne a kérdésem, hogy lehet olyan kis ablakot csinálni?Az rendelt weboldal vagy nem?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 35 | 19:17
Kedves gfatima!
Hol is kezdjem...
1. Amit kérdeztél, egyáltalán nem ide, ebbe a témába való!!!
2. Én használtam a kersőt, méghozzá azokkal a szavakkal, amikre keresed a választ! (előugró menü)
http://forum.ucoz.hu/search....rum&t=0
3. Az első link meg is mutatja a választ
4. Légyszíves olvasd el ezeket:
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Segítség kérés szabályai
Admin0346
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 36 | 15:39
Helló
Nekem olyan problémám lenne hogy én nem tudóm beállitani azt hogy csak regisztrált tagok lépjenek be.
http://www.ucorner.tk/publ/vidseg/belepteto_intro_oldal_keszitese_keszitese/1-1-0-5
Ezt a videót 50.000.000 néztem meg de nekem nem jó.
MIÉRT?
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 37 | 17:23
<?if($USER_LOGGED_IN)?><?else?><META HTTP-EQUIV=Refresh CONTENT="1; URL=htmloldalcíme"><?endif?>

EZ egy másodperc mulva átírányitja a látogatókat egy megadott oldalra, amit a htmloldaladcíme takar
panettone
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 38 | 18:20
502 Bad Gateway
Sziasztok van valakinek ötlete ez miért van?
Köszönettel.
killerke
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 18:20
jó napot kivánok bocsánat a Zavarásért azt szeretném kérdezni hogy tetszik e Érteni az Oldal belépéshez ?

Várom Válaszát Üdvözlet killerke
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 40 | 11:17
Sziasztok!
Hogyan lehet megoldani a belépést úgy, mint a uCorneren, tehát, hogy egy gombra kattintva felugorjon egy belépő oldal??? Esetleg más funkcióknál is lehetne ezt használni, például egy menüt készíteni???

Előre is köszi!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 41 | 23:49
KovJonas, ezt akkor miért nem tőlem kérdezed? smile
Egyébként ha rákeresel itt, vagy a uCorneren, hogy oAuth, majd meglátod

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 42 | 00:10
KovJonas, csak egy operátor kérdése az egész. Elkell helyezni valahol hogy: $LOGIN_FORM$.

off: Sose értettem, hogyha az angol fórumon előjön valami újdonság: (pl. oAuth), mért kellene itt magyar fórumon, ezt az elnevezést használni? Jön egy vendég, rákeres a bejelentkezési változásra, és nem találja meg, mert oAuth-ra kéne keresnie, de mivel magyar, ez az eshetőség eszébe se jut. blink
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 43 | 17:57
Köszi a segítséget DaveedBrown és Locky ! smile
attid
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 14:28
Sziasztok.Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy az mitől lehet, illetve mi lett el állítva az oldalon.
Az oldal híreihez szeretnék hozzá szólni, de csak ez jelenik meg:
1 attid (Ma 2:26 PM) [Bejegyzés]
$MESSAGE$
Ez mitől lehet? Köszönöm előre is a válaszotokat.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 45 | 20:27
attid, nem tudnád véletlenül az oldal url-ét megadni??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Bejelentkező oldal. (segítségkérés)
Keresés: