A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Bejelentkező oldal. (segítségkérés)
Bejelentkező oldal.
gyulan95
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 12:10
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Átnéztem a fórumot, de a problémámat vagy annak megoldását még nem láttam az oldalon. Ha mégis fent lenne elkerülte a figyelmem, ezért elnézést kérek. Hogyan tudom azt beállítani, hogy a kezdő-bejelentkező oldalam a még nem regisztráltakat, automatikusan átirányítsa a regisztrációs oldalra vagy az általam hozzáadott oldalra. Az általános beállításokban találtam ezeket: Főoldal, Blog, Fórum, Fájlkatalógus, Honlap Hírek, Fotó albumok, és Cikkek katalógusát mint választható bejelentkező oldalakat, de ez elég karcsú főleg ha nem is akarom némelyiket használni, na meg az se megoldás ha minden menüpontot lezárok ,mert akkor az információs ablak is némelyiknél becsukódik a nagy bánatomra, így fele szöveget látva még admimisztrátorként is. Persze ott a tovább gomb, az meg hogy néz ki , ha valaki odalép az oldalra ,oldalt látja a blokkokat középen meg egy nagy semmit. Ha tudtok erről infót osszátok meg velem legyetek kedvesek. üdv: gyulan95
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 13:25
Lehetséges opció, hogy a főoldal helyére bemásolod annak az oldalnak a tartalmát, amire át akarod irányítani a látogatókat.
Vagy pedig használod ezt a kódot:
Code
<meta http-equiv="refresh" content="10; URL=http://ide-írd-a címet">ide az üzeneted!

A content azt jelenti, hogy hány másodperc után irányítsa át a látogatót (0=azonnal)
Ha ezt ilyen formában írod be:
Code
<?if($USER_LOGGED_IN$)?>Ide az oldal tartalmát<?else?><meta http-equiv="refresh" content="10; URL=http://ide-írd-a címet">ide az üzeneted!<?endif?>

Azt éred el, hogy csak a nem bejelntkezetteket irányítja át.

Vagy használhatod a Raziel-féle beléptető intro oldalt


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.08.08, 13:27
gyulan95
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 14:37
DaveedBrown Köszönöm a gyors válaszod! megpróbálom.

Hozzáadva (08.08.2010, 14:37)
---------------------------------------------
DaveedBrown Köszönöm, sikerült <?if($USER_LOGGED_IN$)?>Ide az oldal tartalmát<?else?><meta http-equiv="refresh" content="10; URL=http://ide-írd-a címet">ide az üzeneted!<?endif?> erre gondoltam!

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 4 | 13:37
Sziasztok! Egy felhasználót folyton ledob elvileg a honlap, amint betölt egy videó. Ennek mi lehet az oka? Egyáltalán van ennek valami alapja? Mert ilyennel még nem találkoztam...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 5 | 15:01
ha esetleg dobtál volna egy linket, lehet hogy még segíteni is tudnék.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 6 | 16:08
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 17:33
1world, használsz valamilyen JavaScript kódot az oldaladon?
Az úgynevezett "collapse" JS kódok bekavarnak a beléptetőnek és a chatnak is.
Collapse alatt azt kell érteni, amikor rákattintasz egy adott linkre és az szépen lenyílik, megmutatva mi van alatta.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 8 | 17:49
Nem használok ilyen kódokat, mert nem igazán értek hozzájuk.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 9 | 10:21
Hali! Lenne egy kisebb... hát... nevezhetjük problémának.
Szóval az a bajom, hogy akárhányszor csatlakozok a netre, az oldalam ledob, más szóval kijelentkezik állandóan. Ami a dolgot még érdekesebbé teszi, hogy pl. erről a fórumról nem dob le sose, míg a Kuckón mindig kijelentkezik.
Most már a Jegyezzen meg se segít sad
Mi lehet a probléma

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 10 | 10:35
DaveedBrown,

Sztem a Biztonsági Paraméreknél az IP-beállítás.

Én is változtattam rajta, és mivel Dinamikus Ip-m van, igy mindig ledob ha újrainditom a gépem vagy stb.
A fórumról viszont nem.

U.I:
Nemtudom milyen neted van, de ha UPC akkor neked is Dinamikus mivel náluk csak térités fejében kapsz állandó IP-t.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 11 | 10:38
Nekem digi van, de az is fizetős IP-s
Köszi mindjárt kipróbálom

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 12 | 19:20
Ne itt keressétek a probléma okát!
Egyes javascriptek bekavarnak az oldal "eredeti" működésébe!
Locky, nálad nagy valószínűséggel a dropdown menü az.
DaveedBrown, nálad nem tudom mi lehet, nem voltam az oldaladon.
Elmesélek egy esetet.
Az oldalamon volt egy script. Nem jelent meg minden oldalon, volt a scriptnek egy külön oldala. Egészen pontosan a Gy.I.K. oldal. Az oldal gyíkja lol
Ezt Én egy ún. collapse scripttel oldottam meg. Nagyon dizájnos volt. Volt...
De bekavart az oldalba és nem lehetett belépni, nem működött a chat... Szóval nézzetek utána, mert lehet itt keresendő az ok.
Mert ugye a fórumon semmi ilyesmi nincsen!!! Ezért itt minden rendesen is fut... yes
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 13 | 19:26
Nálam sincs egy szkript sem, és még is. Amióta utoljára voltál nálam, nem tettem fel szkriptet. (Bár aug 28-a óta nem telt el sok idő tongue )
**********************
Háááát sajnos nem jött be sad

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Hétfő, 2010.09.20, 06:14
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 14 | 18:24
DaveedBrown, Felhasználói csoportok. és ott van egy olyan jog hogy Egyébb--->A látogatási időszak IP címhez való kötése (cookies csere védelme érdekében) innen ki kell szedni a pipát, és emlékezni fog. Nálam bevált.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 15 | 18:48
Ja igen tudom, rájöttem, le is akartam ide írni, csak valahogy sose sikerült odáig eljutnom
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Bejelentkező oldal. (segítségkérés)
Keresés: