A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Profil szerkesztése » Adatlap, profil
Adatlap, profil
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 61 | 22:28
Szia Redzsina!
Az uCorner oldal amiről te beszélsz az DaveedBrown moderátor úré!
Link a fórumos profiljához: http://forum.ucoz.hu/index/8-67
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 62 | 22:01
FilmTorrent,
Kösziiiii!!! smile
DonderHUN
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 63 | 14:03
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy itt bár DonderHUN-nak ír a rendszer de a honlapomon még mindig a régi beállított nevet jelzi ki (hortam88) és bár az uID profil résznél sikerült átírni, de még sem jó....
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 64 | 17:21
DonderHUN, Írd át az oldaladon is wink

első belépés után már minden oldalon külön-külön van a felhasználói adatok, ha úgy tetszik, az uID csak egy regisztrációs rendszer wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
josi
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 65 | 19:07
valaki törölné a honlapomat mert felirtam a biztonsági kérdést de nem fogadja el josi@ucoz.hu

Hozzáadva (21.01.2014, 18:07)
---------------------------------------------
Valaki törölhetné a honlapomat mert nem engedi törölni a biztonsági kérdést nem fogadja el pedig papirra is felirtam josi.ucoz.hu oldalamat de nem engedi törölni egyáltalán

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 66 | 21:38
josi, a honlapodon nem található a uCoz védjegy. Jelentettem az egyik kollégámnak, és hamarosan intézkedni fog az ügyben.

A titkos kérdésről és a válasz visszaemlékezésének útjáról bővebben...

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 67 | 10:16
Szia juli2127! Az funkciót a modul beállításainál legalul aktiválhatod (a finombeállításoknál), ezt bepipálva: Keresési lehetőség bekapcsolása, a felhasználó bejegyzései között. Mindegyik modulnál ezt bepipálod, majd Mentést nyomsz mindegyiknél.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 68 | 21:28
Üdv!
Hogyan lehetne megváltoztatni a weblapomon jelzett nevemet? Értem ezalatt a hozzáadott anyagoknál a szerző nevét.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 69 | 22:03
drhflany, menj a honlapod Vezérlőpultjába, majd a bal oldalon található modul listából válaszd ki a Felhasználók modult. A megjelenő oldalon kattints a jobb oldalon látható Felhasználók hivatkozásra. Itt a neved mellett található egy kis ikon (). Erre rákattintva módosíthatod a felhasználónevedet (nem csak a tiédet, hanem mindenkiét) a honlapon. Sok sikert wink Ha bármilyen más kérdésed lenne, a fórum mindig nyitva áll előtted - bátran kérdezhetsz smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 70 | 22:11
Sikerült! Köszönöm biggrin
Két-három éve is gyorsan válaszoltak, örülök, hogy most is, bár veled még nem találkoztam akkor, bigblog smile
Az üzenetet szerkesztette drhflany - Szerda, 2014.08.06, 22:12
Genius1
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 71 | 10:21
Szeretném a profilom és az adatlap változtatásnál átrendezni a kinézetet összébb szeretném tenni ne ilyen nyújtott legyen hogy kell.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 72 | 13:15
Genius1, kérlek, add meg a weboldalad URL-címét.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Blasika
Üzenetek: 23
Hírnév: 0

Üzenet # 73 | 14:44
Helló mindenkinek!
Régen nem voltam már az ucoznál weboldalt tervezni, de szeretnék újra belevágni. A régi regisztrációmat használom, viszont szeretném megváltoztatni a becenevet ha lehet... Lehetséges? Ha igen, hol és hogyan?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 74 | 16:33
Blasika, lehetséges. Menj a Webtop-ba, majd a Profil beállításainál megváltoztathatod a becenevedet.

Fontos megjegyezni, hogy azokon az oldalakon, ahol előzőleg regisztráltál, ott nem fog változni a becenév (pl. ez a fórum). De amennyiben szeretnéd itt is megváltoztatni a becenevedet, csak küldd el nekem privát üzenetben az új becenevet és én átírom smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Profil szerkesztése » Adatlap, profil
Keresés: