A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » A 2014-es év frissítései (Összefoglaló)
A 2014-es év frissítései
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 21:01
Amint azt már észrevehettétek, a 2014-es év utolsó 6 hónapjában a rendszer rengeteg frissítést és új funkciót kapott, amelyeket most az alábbiakban összefoglaljuk:

1. Ennek az évnek a 6. frissítésének keretén belül kép-vízjeleket is használhatnak a prémium felhasználóink. Ez az opció igencsak hasznos a szerzői jogok védelmét illetően, például saját designok, képek esetében.

2. A csapat folytatta a Fórum modul fejlesztését, a tavasz vége felé megérkezett a 7. frissítés, avagy az al-fórumok létrehozásának lehetősége.

3. A nyár eleje ugyanolyan értékrendű innovációkkal érkezett, melyet a közösségi hálózatokon történő hozzászólás és spam-szűrő funkcióknak köszönhetünk, melyekről részletesebb információt a 8. frissítés hordoz.

4. Mivelhogy a spam egy nagyon kényes dolognak tekinthető az internet világában, főleg a weboldalszerkesztő rendszerek esetében, a 9. frissítés a spam tartalmak eltávolítását és teljes irányítását hordozza magával. További információk itt olvashatók.

5. A bloggerek, újságírók és más véleményezők számára igencsak jelentős szerepet játszik a weboldalra hozzáadott anyag-közzététel dátumának és idejének meghatározása, időzítése. Így, a bejegyzések közzétételének időzítése a 10. frissítés témája.

6. A 11. frissítés keretén belül az előbb megjelent közösségi hálózatokon történő hozzászólás és a Webáruház modul fontos frissítései és bug-fixei említhetőek.

7. Mivelhogy a 12. frissítés jelenleg csak az orosz nyelvet beszélők számára érhető el, bemutatjuk az év "szerencsés" frissítését, avagy a 13. frissítést. A frissítés keretén belül a közösségi hálózatokon keresztül történő regisztráció és a regisztrációs mezők személyre szabása említhető.

Íme, termékeny év elé néztünk, de ne aggódjatok, a frissítések sorozata tovább folytatódik, és hamarosan még újabb funkciók válnak majd elérhetővé! Kövesd a legújabb híreket!

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 2 | 10:35
Szerintem mindannyiunk nevében mondhatom, köszönjük a sok fejlesztést, grat a fejlesztőknek. Rengeteg munka és tök jó funkciók. Én ugyan még nem vagyok prémium felhasználó, mondom még nem :), de a kép vízjelet én is tudom használni. És nem kötekedésképp, ha lenne itt egy egyszerű like gomb, az is elmondaná a véleményemet. Már olyan sokszor használtam volna.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 14:57
EniG, a Közösségi eszköztár tartalmaz megosztógombokat, a like gombokat pedig a Facebook szkriptjein keresztül tudod bebiggyeszteni az oldaladra smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 4 | 18:09
bigblog, nem erre gondoltam, tongue hanem itt a fórumon a bejegyzésekhez való like gombra. De lehet, hogy hülyeség és nem illik a fórumhoz like gomb?!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 18:28
EniG, jaaaa biggrin Így már értem biggrin Sajnos számottevő módosításokat nem tehetek (ez is közéjük tartozik biggrin )
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 6 | 13:04
Ebből is látszik, hogy hol kapsz fő-fő admin jogot, na hol? biggrin Ami az ötletet illeti és van értelme, kéretik előterjeszteni. smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 13:32
EniG, elsősorban azért nem tehetem, mert követnem kell az orosz/angol fórum konfigurációjának mintáját smile Az ötletet továbbterjesztem, és ha jó ötletnek tűnik, lehet hogy be lesz implementálva az összes uCoz-os weboldal fórumára biggrin

És íme, így tértünk rá az OFF-ról az ON-ra biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Kornél
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 16:12
Utólag is köszönjük a sok fejlesztést! wink Nagyon jó az uCoz! Már egy sima user is csinálhat egy jó honlapot, mert teljesen testreszabható, és könnyen lehet! Aki nem ért a HTML-hez, annak ott van a vizuális szerkesztő! Nagyon jó! smile Máshol még azért is fizetni kell, hogy lehessen másoknak regisztrálni...
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 21:28
Kornél, köszönjük a visszajelzésedet - nagy örömmel vettük. Mi mindent megteszünk annak érdekében, hogy szolgáltatásainkat a lehető legnagyobb szinten nyújtsuk a legegyszerűbb módon smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » A 2014-es év frissítései (Összefoglaló)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: