A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Fájlfeltöltés FTP segítségével (FTP használatával kapcsolatos kérdések)
Fájlfeltöltés FTP segítségével
konyortelen
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 18:09
Quote (raziel70)
Ha ezt itt elírnám Neked, jó hosszú lenne az egész topik! Erős HTML tudással állj neki csak (bár Neked ilyened nincs, mert akkor nem kérdezted volna meg), vagy elégedj meg azzal, amit a 260 sablon közül lehet választani!

Értem... Olyan nem lehetséges hogy már egy kész sablonomat bemásolom? Vagy ez csak az én világomban lehetséges? biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 32 | 18:14
Ehhez minden sablont át kell írnod!
Az Én honlapom sablonja se uCozos sablon! biggrin Teljes egészében saját termés... tongue angel
De ha megvannak a megfelelő sablonok, akkor elég, ha csak bemásolod azt a megfelelő sablon helyére.
konyortelen
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 18:19
Ugye tudod hogy ezt csak a smile-k ig értette?:D
Részletes leírást tudnál írni vagy linkelni?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 34 | 18:37
Én már sok leírást megcsinálta a rendszerről, a demo oldalamon is sok minden megtalálható, de erre még Én sem vállalkoznék!
Ez már nem egy egyszerű leírás lenne, hanem már egy könyv! wacko
Én a honlapom sablonját kb 2 hónap alatt hoztam össze. Jó, ebben volt kis pihenős is, nem állandóan azt csináltam.

Admin oldalon menj a Külalak vezérlése » Sablonok szerkesztője részbe, ott majd kapsz némi tájékoztatást.
Sajnálom, de ettől többet még annak sem tudnék ebben a témában segíteni, akinek megvan az erős html tudása! sad
És ez már nem ide tartozó téma, azt ugye tudod!?

konyortelen
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 18:49
Igen tudom... Azért kösz, majd alakul valahogy valami.
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 36 | 14:01
Szia! Bár nem jelöltél meg senkit, ki válaszoljon: adok egy linket- itt lehet olvasni az FTP-időtúllépés-problémáról és annak megoldásairól:

FTP-időtúllépés

Passzív mód?? (...)

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 37 | 14:05
Ajánlom mindenki figyelmébe a FileZilla nevű alkalmazást!
A program magyar nyelvű és könnyen lehet kezelni.
Ráadásul ez egy kimondottan FTP kliens, tehát nem ért mindenféléhez, csak egyhez. De ahhoz nagyon. biggrin
Letöltés és magyar infó
Hivatalos oldal
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 38 | 14:25
Szia raziel70, Részben egyet kell értenem veled, kipróbáltam tényleg jó, csak van egy kis hibája, aminek megoldására nem jöttem még rá: amikor egy nagyobb fájlt akarnék feltölteni, akkor mindig frissít valamiért, és ez miatt újraindul a feltöltés, és -ha a progin múlna- soha nem töltődne fel.... wacko
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 39 | 14:36
A másik (nem hiba, csak kellemetlen), nem csípi az ékezetes betűket, az még hagyján...azt már tudják az öreg rókák, de hogy szóköz csak úgy nem lehet a címben, csak alsó vonással, az biztos. Viszont előnye, gyorsabb, és tényleg nem bonyolult...
Nem megijedni, próbálni:)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 40 | 16:24
Kedves juillet!
Hadd hívjam fel a figyelmedet -és persze mindenki másét is- a következő topikra, ami már igen régen nyugszik a fórum lapjai között!
Íme: http://forum.ucoz.hu/forum/19-161-1#1356

DaveedBrown, én már évek óta használom, ezt az ftp klienst és sosem volt vele ilyen gondom!
Az, hogy ucozra egy fájlként maximum 15 MB (alapbeállítás) lehet egyszerre feltölteni, az egy köztudott tény.
Nagyobb fájlméret esetén előfordulhat ilyesmi.

Nem kell félreérteni, nem akarok rábeszélni senki sem erre a kliensre. Csak javasoltam. smile
Rengeteg klienst kipróbáltam már, egyik sem tökéletes! De a végén mindig a FileZillánál kötöttem ki.
És most is azt használom... Csak azt, semmi mást...

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 41 | 16:47
Köszönöm, eddig is tudtam...igaz, régebbi a papírom az ecdl-ről. Csak azok kedvéért, akik nem szokták elolvasni a fórum régebbi beírásait! "Ismétlés a tudás anyja"...Igen, a fentebb említett linkben valóban azt tárgyaltad és részletezted, milyen karaktereket tilos használni, és az alsó vonást, de én azt hittem a Te általad javasolt FileZilla-áról beszélgetünk...mivel én ezeket a dolgokat ott is tapasztaltam. Nem kell megsértődni, tudok olvasni:) Egyébként dicsértem is a FileZilla-t...
zoli210 kérdése és mellékelt képe a Total Commander FTP-jét mutatta, az az ő problémája, arra keresi a választ. Na mindegy...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 42 | 17:14
Quote (juillet)
Csak azok kedvéért, akik nem szokták elolvasni a fórum régebbi beírásait!

Ezeket az embereket csak sajnálni tudom... sad

Mivel a uCozon vagyunk és feltöltés a téma, így a filezilla (vagy teljesen mindegy milyen ftp kliens) és ucoz közötti kapcsolat a kulcs!
Nem a filezilla hibája, ha nem tudsz tiltott karaktert megadni, hanem a szerveré. És ez igaz az összes szerverre!
A fliezilla csak egy eszköz, minek segítségével fel tudsz tölteni a szerverre. A kliensben minden engedélyezett, de ha a szerver korlátozva van ,akkor tehetetlen a kliens is! Ez a lényeg...
És nem sértődtem MEG JÓÓÓÓÓÓ????? angry sad wacko surprised biggrin :D biggrin (csak vicceltem! biggrin )

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 43 | 18:49
Kénytelen vagy új postot nyitni.
juillet, nem akartalak megsérteni, úgy érzem ezt nem is tettem... sad
Tudod, amit az előző postomban idéztem és megválaszoltam, az most is így van!
A kérdezőnk nem keres, azonnal jön és ír!!! angry
De legalább eltalálta a topikot. Bár van egy másik, főleg ezzel a témával kapcsolatos topik is.
http://forum.ucoz.hu/forum/19-161-1

Ez rólad szól, zoli210!!!

Akkor kanyarodjunk vissza ahhoz az időtúllépés kérdéshez.
Én nem voltam használni azt a (majdnem csúnyát mondtam biggrin ) keresőt. És lássatok csodát!! Ez a kérdés már meg lett válaszolva! surprised
Na de ilyet! Ez azért tényleg abszurd! angry

Tessék a keresési találatok oldala: (nézd csak meg a kereső mezőben a beírt szót!)
http://forum.ucoz.hu/search....rum&t=0

De különösen ajánlom figyelmedbe ezt:
http://forum.ucoz.hu/forum/19-63-2#1117

Jackson
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 16:49
Sziasztok.Valaki segítene nekem abban, miért is nem tudok word típusú állományokat föltölteni? Pontosabban feltölteni fel tudom, meg is jelenik, de letölteni már nem tudom.A letöltött word doksi több mappába jön vissza és nem ismeri föl wordként.Szerettem volna egy presentációt is feltölteni, de azzal is ugyanígy jártam.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 45 | 17:44
Szia Jackson!
Próbáld meg az admin oldali Fájl kezelővel, illetve FTP klienssel is.
FTP kliens esetén az "Átvitel típusát" állítsd Automatikusra!
Ha úgy sem jó, akkor bináris. Szerintem itt lesz a gond.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Fájlfeltöltés FTP segítségével (FTP használatával kapcsolatos kérdések)
Keresés: