A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Más felhasználó e-mail címének megtekintése
Más felhasználó e-mail címének megtekintése
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 04:27
Kedves Attila!
Több látogatómnál felmerült a probléma, hogy amikor a mini-chatben egy másik regisztrált felhasználó kérdésére, problémájára a választ e-mailben szeretné neki elküldeni, a felhasználó aláhúzott nevére kattintva az " Ön azon felhasználók csoportjához tartozik akiknek nem engedélyezett ez a művelet" választ kapják.
Hol tudom beállítani, hogy a nem rejtett mail című felhasználók adatait megtekinthessék?
Mert az valószínűleg nem lenne igazi megoldás, ha mindenkinek moderátori jogot biztosítanék.
Válaszod előre is köszönöm.
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 2 | 09:13
Amennyiben az adott felhasználó engedélyezte az e-mail címének a közzétételét, akkor a felhasználó adatlapjára kattintva azt bárki láthatja, amennyiben a felhasználó letiltotta, úgy senki nem láthatja. A felhasználó adatlapját úgy is meg lehet tekinteni, hogy a profilomra kattintok, és ott a felhasználók keresése funkcióval megkeresem az adott felhasználót. Csak olyan felhasználókat lehet megtalálni, akik az adott honlapon regisztráltak, vagy legalább egyszer bejelentkeztek uNet e-mail-címükkel és jelszavukkal.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 10:00
Köszönöm!
peter30
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 15:38
Sziasztok.
Egyik felhasználóm szeretné törölni magát az oldalamról. Hogyan tudja ezt megtenni mert én nem tudtam. Hiába megyek a felhasználók csoportos törlésére vagy áthelyezésére, mindig azt az eredményt kapom, hogy nem talál ilyen felhasználót.
A másik pedig az, hogy a felhasználó megtudja-e változtatni valahol a nick nevét.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 5 | 15:58
peter30, szia!
Törölni sajna nem tudod, mióta csak uID-vel lehet regisztrálni
A másik kérdésre a válasz az hogy igen. Ehhez be kell jelentkezni az ucoz.hu oldalon. (azokkal az adatokkal, amivel eleve regisztrált. Belépés után, ha van a felhasználónak honlapja, akkor be kell írni az adminisztratív jelszót, ha nincs még, akkor első körben meg kell adnia ezt. Ha megadta, akkor a kék U betűre kell kattintani (mint a start menü) Ott a settings -> Profile settingsre kell mennie, a megnyíló ablakban, a Nickname mezőben tudja változtatni.
Fontos, hogy ha megváltoztatja, akkor az eddig regisztrált honlapjain NEM változik meg! (legalább is én így tudom).
Ha érdekel, akkor leírom azt, hogy TE hogy tudod átírni neki a saját honlapodon

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


peter30
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 16:18
Köszönöm a gyors választ. Közben én is találtam egy hasonló leírást már és megoldottam. Törölni nem tudom, de beéri a nick változtatással is. Köszike

Hozzáadva (12.10.2010, 16:18)
---------------------------------------------
Jajj bocs. Csak most fogtam fel a lényeget. Hogyan tudom átírni a saját oldalamon a nevét?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 17:44
Quote (DaveedBrown)
Törölni sajna nem tudod, mióta csak uID-vel lehet regisztrálni
Ne vezess félre senkit Daveed! Ha nem tudod a konkrét választ akkor ne válaszolj!

peter30, lehet törölni uID-vel rendelkező felhasználót is!
A törlésnek nincs sok értelme, mert amikor legközelebb bejelentkezik, akkor ismét létrejön a fiókja.
Ha mindenképp törölni szeretnéd, akkor a legegyszerűbb módja, ha átteszed egy olyan csoportba, amiben nincs senki más. Ha kell hozz létre egy csoportot erre a célra. Nézd meg, hogy az a felhasználó mikor regisztrált az oldaladra. Most lépj a Felhasználók tömeges törlése részhez, majd add meg a regisztráció idejét hónapokban, válaszd ki a csoportot, majd az email cím megerősítés résznél vedd ki a pipát!
Kattints a keresésre. Ki kell hogy dobja a felhasználó nevét!
A nicket pedig a felhasználók listáján tudod megváltoztatni a nicknév melletti kis kék/fehér négyzetre kattintva.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 8 | 19:04
Raziel, tudomásom szerint az uIDs felhasználó törlésekor egy ablak megjelenik miszerint tegyem inkább a letiltottakhoz, ergo nem törli. Törölni max csoportosban lehet.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 19:40
Próbáld ki! Aztán gyere vissza és írd le amit tapasztaltál!
De Engem ne ismételj! biggrin
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 10 | 19:44
Én egy 3. variációt mondok. booze

Ha rámegyek a szürke X-re

Quote
Az adott felhasználó a rendszer globális felhasználója uNet. Ilyen felhasználó eltávolítása nem hozza meg a kívánt eredményt, ugyanis a következő belépésnél, automatikusan hozzáadódik a felhasználók bázisához (beregisztrálva).

Hogy megtilthassuk a felhasználónak a honlapunk látogatását, át kell helyezni őt a "Tiltottak" csoportjába. A felhasználó olyan csoportba való áthelyezése, amelynek nincs semmihez sem joga a honlapon, sokkal hatásosabb mint a törlése.

Más lehetőség nincs a törlésre, ugyhogy csak az áthelyezés marad, de ez az üzenet mintha azt mondta volna, hogy nem érdemes törölni, miközben nem is lehet laugh lol

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 11 | 19:48
Igen Locky, igen DaveedBrown! Ez az ablak jelenik meg valóban.
De miért nem próbálsz törölni egy uID-s felhasználót? Csak a próba kedvéért?
Akár Engem is törölhetsz, úgyis visszamegyek! lol

Az, hogy Te tudod ezt a dolgot, miszerint az ilyen felhasználó bármikor beléphet, az még nem jelenti azt, hogy ezt az a felhasználó is tudja! biggrin
Másrészről ha a felhasználó megint visszajön,
1. Te tudni fogod, hogy akaratos és hiába törlöd, tiltod ki
2. a felhasználó nem fogja érteni, miért kell megint megadnia a biztonsági kódot. biggrin

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 12 | 19:53
Quote
De miért nem próbálsz törölni egy uID-s felhasználót? Csak a próba kedvéért?
Hmmm látom nem egyröl beszélünk.
Hiába kattolok ezerrel az X-re álandoan azt az ablakot dobálja fel.
De ha te megmondod hogyan lehet törölni egy uID-s felhasználót akkor persze hogy kiprobálom.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 13 | 20:03
Ej Locky, Locky! Én egyszer már leírtam, de nem olvasol...
http://forum.ucoz.hu/forum/19-27-2979-16-1286898264
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 14 | 20:04
Nézd, raziel, mi ezekről beszélünk:
Csatolmányok: 7509838.png (259.7 Kb) · 8472441.png (253.4 Kb)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 15 | 20:08
Akkor olvasd el Te is amit Lockynak is javasoltam! Ugyanis az egész téma ebből indult ki, cska ti nem tudtok róla, hogy mirál is van szó!
A téma, hogy lehet-e törölni uIDs usert? IGEN, lehet!
A leírást itt találod: http://forum.ucoz.hu/forum/19-27-2979-16-1286898264
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Más felhasználó e-mail címének megtekintése
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: