A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Más felhasználó e-mail címének megtekintése
Más felhasználó e-mail címének megtekintése
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 20:11
Jaj bocs raziel csak este van és gyenge a felfogásom.
Már teszteltem és müködik, sikeresen töröltem magamat biggrin
Kösz az infot biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 17 | 20:13
Nahát, hogy mik vannak! Akkor raziel70 mégsem hülye!!?? confused wacko biggrin
Nincs mit az infóért! thumb
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 18 | 20:15
Én sose álítottam hogy raziel hülye lenne, mert sokat tanultam töle biggrin

Mondjuk ez a késöbiekben azért lesz hasznos, mert majd az inaktiv tagokat (akik már az oldalad cimét se tudják) ki lehet majd szürni.

peter30
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 21:36
Na a helyzet a következő:) Köszönöm a válaszokat. A szitu az volt, hogy a felhasználóm egy olyan nick nevet választott, amire rájött hogy már nem tetszik neki.Hosszú emailek és üzenetek útján végül is én változtattam meg a nick nevet, miután megadta a belépéshez szükséges infokat. Nick neve megváltozott, de az oldalamon még mindig a régi nevén szerepel. Erre keresnék valami megoldást.

Hozzáadva (12.10.2010, 21:36)
---------------------------------------------
A felhasználó nevére kattintva egyetlen helyen van olyan, hogy változtat. Fehér négyzetben pici kék cerka. De hiába klikkelek rá, itt nem tudom megváltoztatni/átírni a nick nevét a már nem aktuálisról az aktuálisra.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 20 | 21:37
Már le lett írva a válasz, olvass!
Ennyire nem tetszik senkinek, amit írtam, vagy ennyire nem lehet elolvasni amit írtam?
http://forum.ucoz.hu/forum/19-27-2979-16-1286898264
peter30
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 21:44
Olvastam én, csak rossz helyen akartam csinálni. Sorry. Sikerült.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 22 | 21:48
booze hands na végre! Van egy kis sikerélményem mára is. biggrin Megértettek az emberek! biggrin
István
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 22:13
Sziasztok !
Quote
peter30, lehet törölni uID-vel rendelkező felhasználót is!
A törlésnek nincs sok értelme, mert amikor legközelebb bejelentkezik, akkor ismét létrejön a fiókja.
Ha mindenképp törölni szeretnéd, akkor a legegyszerűbb módja, ha átteszed egy olyan csoportba, amiben nincs senki más. Ha kell hozz létre egy csoportot erre a célra. Nézd meg, hogy az a felhasználó mikor regisztrált az oldaladra. Most lépj a Felhasználók tömeges törlése részhez, majd add meg a regisztráció idejét hónapokban, válaszd ki a csoportot, majd az email cím megerősítés résznél vedd ki a pipát!
Kattints a keresésre. Ki kell hogy dobja a felhasználó nevét!

Ez valóban működik. Nekem volt 3 tagom akik saját maguk kérték, hogy nem akarnak itt lenni és nem szeretnék, ha valami nyoma is maradna hogy itt voltak. Ezzel a lehetőséggel teljesen sikerült eltüntetni őket.
István

attilagreat
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 09:50
Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy ha egy felhasználói csoportba kerülésért pénzt kérek egy bizonyos időszakra (mondjuk 3 hónapig kiemelt jogosultságokkal rendelkező felhasználó) van-e valamilyen lehetőségem annak beállítására hogy a felhasználó visszakerüljön automatikusan a nem kiemelt jogosultságokkal rendelkező felhasználók közé az előfizetési idő letelte után.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 25 | 20:46
attilagreat, PHP. De az prémium, és neked kell megírnod a kódot ....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
attilagreat
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 22:02
Nos, én prémium vagyok smile már azzal indítottam. Viszont nem tudok php-ban programozni. Ha valaki meg tudja írni nekem a kódot úgy, hogy a felhasználó email-t is kapjon ha lejár a prémium tagsága, fizetek érte megegyezés szerint. Privátban írjon aki vállalja!
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Más felhasználó e-mail címének megtekintése
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: