A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » INFORMEREK (Informerekkel kapcsolatos kérdések)
INFORMEREK
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 91 | 15:14
Kicsit furcsállom, mert eddig nem volt vele probléma. Hogy hogy nem jeleníthetem meg ott, ahol akarom? Például a cikkek katalógusában (nálam poézis néven fut) ott is azokat a címkéket jelenítem meg amik oda tartoznak. Ott rendben is van.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 92 | 15:24
EniG, próbálkozz a 3D címke felhő widgettel, hogy lássuk, ugyanúgy jelenik-e meg smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 93 | 15:34
Nem sikerült 3D widget-et sem kirakni, üres sad Amúgy kiegyeznék én a címkék listájával is, nem kellene felhő sehol, ha nem külön sorban jelenítené meg, hanem folyamatosan, egymás mellé, addig, amíg kifér.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 94 | 15:45
EniG, a kinézetnél az a baj, hogy a "babaköszöntők" szó szélessége meghaladja a blokk szélességét, mivel nagyok a betűk. Ami a működési "hibát" illeti, megkérdeztem az egyik kollégámat, hogy biztosak legyünk a dolgunkban smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 95 | 15:56
OK. Átírtam "Köszöntők"-re. Így jó lesz? A betűméretet a kulcsszavaknál nem tudom módosítani, mert az adott.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 96 | 10:13
EniG, megkérhetlek arra, hogy keddig tartsd ott a címke felhőt? smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 97 | 16:30
bigblog, Köszönöm a címkefelhőt visszatért. smile De volna egy újabb észrevételem, ami ugyancsak a blog modul és az informer hibája lehet szerintem. Ha a hozzászólásokat akarom kilistázni és a blog modult választom, akkor összekeveri a cikkek katalógusa modullal is. Szóval csak egy modult lehet kiválasztani, de kettőt is behúz. Persze nem lenne gond nekem, ha tudnék informert programozni. smile Kérhetek valamit még? Ha nem a címkefelhőt választom, hanem a listázást, akkor lehetne, hogy ne egymás alatt jelenítse meg, hanem egymás mellett folytatólagosan? (Lehet, hogy ezeket mind tudjátok, bocsi, lehet, hogy unatkozom. wacko
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 98 | 01:44
Sziasztok! A Hirdetőtábla informere valamiért nem frissül. Hiába nyomunk az informer szerkesztőjére, majd mentés, úgy sem. Újra létre kell hozni az informert, hogy a Hirdetőtábla moduljában lévő új dolgok bekerüljenek az informerbe.

Firefox és Chrome alatt is tapasztaljuk a hibát, tehát a probléma a uCoz rendszerében van.
Vendégek számára is hozzáférhető a Hirdetőtábla, máskülönben meg sem jelenne.
Próbáltuk kóddal, próbáltuk scripttel meghívni az informert, de semmi.
Bárki, aki hozzáad új tartalmat a Hirdetőtáblához, előmoderálásra kerül a hirdetése. Hiába engedélyezzük a hirdetést, majd frissítjük az informert, nem jelennek meg az új hirdetések.

Légy szíves...
1.) hozzatok létre egy hirdetést a saját Hirdetőtáblátokon,
2.) majd készítsetek egy informert az alábbi paranccsal,
...... Hirdetőtábla - Bejegyzések - Véletlen sorrend - Bejegyzés 2 - Oszlop 1
3.) végül adjatok fel egy újabb hirdetést.
Ha a 2. hirdetés megjelenik, akkor a hiba nálunk van.

A válaszokat/megoldást előre is nagyon szépen köszönöm. :-)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 99 | 11:29
EniG, elnézést a késői válaszért, valamiért nem láttam az üzenetet wacko A problémát nem tapasztaltam. Még mindig fennáll nálad?

Redzsina, igen, a problémát én is tapasztaltam. Közlöm egy kollégámmal.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 100 | 14:49
Redzsina, a tesztoldalamon nemrég jelent meg a második bejegyzés is. Egy nagyobb kimaradás lehet a lekérések miatt.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 101 | 12:56
Sziasztok! Szia bigblog, a blog modulban nálam még mindig nem jó a címke, se felhő, se a lista. Ott tartsam a címkét?

Boldog Újévet kívánok mindenkinek!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 102 | 19:32
EniG, BÚÉK! Hétvégén megnézem wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 103 | 10:19
EniG, kérlek helyezd el mindkettőt, és továbbítom.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 104 | 11:04
Szia bigblog, hát megjöttél, végre! Üdv smile Belevágtam egy új sablonba, ahol úgyszintén nem jó a címke, de feltételezem azért mert ráraktam a régire. Csinálok pár kavarodást, meg problémát magamnak, most jövök rá, hogy mennyire szükségem van rátok, mint segítségre. Szóval most azt nem tudom, hogy melyik sablonon hagyjam kint? Ha ráérek és csinálgatom, akkor ideiglenesen nem elérhetővé teszem a honlapot, este meg visszaállítom a régit. Most legyen?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 105 | 11:08
EniG, mindegy melyik sablon. Hagyhatod a jelenlegit is. Csak legyen bent a két címkefelhő (3D és szöveges).
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » INFORMEREK (Informerekkel kapcsolatos kérdések)
Keresés: