A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » INFORMEREK (Informerekkel kapcsolatos kérdések)
INFORMEREK
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 16 | 10:25
Sziasztok,
én olyan informert szeretnék, ami a legutolsó hozzászólásokat mutatja. A "Hozzászólások az anyaghoz D" nem jó, mert növekvő sorrendbe teszi a hozzászólások számát.

Tehát ha van egy olyan beszélgetésem, amihez kevés a hozzászólás, azt nem mutatja az informerben. Ha ehhez a beszélgetéshez jön egy friss hozzászólás, akkor sem, mert a hozzászólások száma szerint van rendezve és nem a dátuma szerint.
http://let.ucoz.hu/

Segítsetek, kérlek.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 12:04
Ehhez a "hozzászólások" fejezetet kell választanod, te bizonyára magának a modulnak csináltad az informert. A "hozzászólások" fejezetnél azt is be tudod állítani, hogy melyik modul hozzászólásait mutassa. (lehet azt is, hogy mindegyikét egyszerre)
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 18 | 22:49
Köszönöm, megcsináltam. (Tényleg a modulnak csináltam az informert)
Meg lehet oldani azt, hogy a hozzászóláshoz oda is tudjon ugrani?
Ebben az informerben nem találtam olyan változót, ami mutatja a hozzászólások számát, sem linket ami a hozzászóláshoz ugrik. És kategória nevet sem.

Ennyit tudtam berakni.

Code
[$DATE$-$TIME$]  
<a href="$PROFILE_URL$" target="_self">[<b>$USERNAME$</b>]</a>  
<a href="$ENTRY_URL$" target="_self">$ENTRY_TITLE$</a>  

A tartalmat nem akarom belerakni, mert nekem ez a főoldalon van, és lelassítaná az oldal betöltését.
Ha tudtok jobb és elegánsabb megoldást, nagyon örülnék neki. (Bár ennél sokkal nagyobb gondom, hogy senki nem jön a lapomra...)

Köszönöm a sok segítséget, amit eddig is kaptam: Evia

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 19 | 09:16
Az $ENTRY_URL$ után írd azt, hogy "#comments".
tehát így fog kinézni:
Code
$ENTRY_URL$#comments

Igaz ez nem magára a kommentre ugrik, hanem csak a kommentekhez, de ha a legújabbról van szó, akkor tulajdonképen az eredmény ugyanaz smile

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 20 | 11:18
Köszi, megvan.
Kár, hogy nem tudja kiírni, hogy hány hozzászólás van összesen.
Szép napot nektek: Evia
Kazuki
Üzenetek: 17
Hírnév: -2

Üzenet # 21 | 11:18
Még azt szeretném megkérdezni, hogy azt hogyan lehet beilleszteni, hogy

x Tag regisztrált
Legújabb tegunk: ....

Kerestem de eddig nem találtam meg sad


A profi weboldalad létrehozása itt kezdődik!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 22 | 11:18
az "x tag regiszrtált"-ot Raziel már elmondta,
"a legújabb tagunk" része meg:
Hozz létre új informert, válaszd a Felhasználók, azon belül a "Regisztrálás ideje D" opciót
aztán meg tudod úgyis

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 23 | 12:07
Szió:)Még új vagyok itt,de valamit nagyon elállíthattam a beállításaimnál,mert a blogomba,csak a fim címét írja ki,viszont a tartalom nem látszódik:((Hol kéne beállítanom,h,újra láthassák a tartalmat??Eőre is köszike a segítséget:)Jucus Attila,
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 24 | 18:13
Sziasztok!

Remélem most jó helyre írok. A kérdésem: Van olyan kód, ami az aktuális oldal linkjét mutatja? Nem találtam ilyet, csak a kezdőlapra mutató kódot.

Hozzáadva (20.10.2010, 18:08)
---------------------------------------------
Ja, és fájlkatalógushoz kéne.

Hozzáadva (20.10.2010, 18:13)
---------------------------------------------
És még valami: Amikor kiválasztok egy anyagot, annak az oldalának a linkjét mutató kódja kell nekem. Ha van olyan...


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 18:22
Biztos van, csak ez nem ennek a témája.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 19:33
1world, minden oldalnak van egy ID-je, amit PAGE_ID-nek, vagy URI_ID-nek hívnak.
Ezt honnan tudod meg? Nyiss meg egy oldalt, majd adminbaron a Szerkesztő alatt találsz olyat, hogy Az oldal változóinak listája.
Itt megtalálod mindet.
Ha többet szeretnél ezekről megtudni, akkor admin felületen lépj be a sablonok szerkesztőjébe, majd nyiss meg egy olyan sablont, ami alatt megjelennek az operátorok. A legalján találod amiről írtam. Kattints a ? jelre!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 27 | 20:11
N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 20:51
csináltam a főoldalra a legnézettebb képekből informert. de nem találom hol lehet kissé megnagyobbítani.. valaki?
http://nx-foto.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 29 | 21:03
Az informerek kinézetét az informerek oldalon tudod változtatni. Mindegyiknek saját sablont lehet kialakítani. HTML tudás szükséges!
Említett oldalon az informerek listáján az adott informer sorában jobb oldalt van egy ikon. Kattints rá és szórakozz kedvedre sablon kinézetével! biggrin
N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 21:07
Code
<div align="center"><a href="$PHOTO_URL$">$PHOTO$</a></div><div align="center" style="padding-top:3px;padding-bottom:5px;font:7pt">[<a href="$CAT_URL$">$CAT_NAME$</a>]</div>

most ez van ott nekem, csak kicsit növelni szeretném a kép méretét. szóval ? biggrin


http://nx-foto.ucoz.hu
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » INFORMEREK (Informerekkel kapcsolatos kérdések)
Keresés: