A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új blog létrehozása (Már meglévő blog mellé Új készítése)
Új blog létrehozása
Thamash
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 18:17
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy hogy lehetne a már meglévő blogomhoz egy teljesn új és különálló blogot létrehozni?
Ezért szeretném, mert úgy akarom megcsinálni, hogy az egyik teljesen nyilvános legyen, a másik pedig csak bizonyos csoportnak legyen elérhető.
Előre is köszönöm a segítséget.
Köszönettel, Thamash
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 2 | 18:27
Thamash, egy olyan javaslatom lenne, hogy használd blognak a cikkek katalógusát. A megnevezéseket át lehet nevezni.
Másik változat: létrehozhatsz egy másik honlapot, ahova a belépést csak regisztrált tagoknak engedélyezed. A másik honlap linkjét beillesztheted egy újabb menüpontba a Menük szerkesztőjében.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 10:29
Sziasztok!
Tudok úgy bejegyzést írni a blogba,hogy ne legyen ott a dátum?

Kátya,a takarócsaj
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 11:09
Szia Kátya.
Én csak egy lehetőségről tudok. Mégpedig, hogy törlöd a képen látható sort a sablonból.
De ezzel minden bejegyzésből eltűnik a hozzáadás dátuma!

Viszont ha megnyitsz egy adott bejegyzést, felül címsorban (sablon függő) megjelenik a dátum.
Ezt az anyag hozzászólásainak oldala sablonban tudod módosítani.
Ehhez törölnöd kell a sablonból a $DATE_BAR $ operátort!

Csatolmányok: 5169083.jpg (183.3 Kb)
Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 12:08
Szia kedves és mindig segítőkész raziel70! angel Ennél jobb javaslatot nem is kaphattam volna,mert épp az volt a célom,hogy sehol ne legyen dátum! hands Megcsináltam,működik! cool
Köszönöm szépen! smile

Kátya,a takarócsaj
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 12:12
Nah, örülök, hogy ilyen ügyesen sikerült megoldanod a problémát! smile
Legközelebb is fordulj csak hozzánk bizalommal! biggrin
És Én is köszönöm... wink
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 17:56
Sziasztok. Hogyan tudom bekapcsolni a blog-ot 2-3 különálló oldalon?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 8 | 18:12
Hozz létre kategóriákat. A kategóriáknak külön van linkjük, amiket a menü szerkesztőjében menüpontként is tudsz használni. Lehetőség van rá, hogy egy blogbejegyzés több kategóriában is szerepeljen. Remélem így érted.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 18:26
Húha. Ez kínai volt. surprised
Szóval az adott oldalon van egy szöveg, és ott mindenféléről lehetne beszélgetni. szóval ilyen hozzászólásos.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 10 | 18:53
Linda2002!
Lépj be az oldaladra mint admin. Adminbaron (felül a lap tetején) kattints a Szerkesztő >>Szerkesztő bekapcsolása lehetőségre.
Most megváltozott az oldalad, szerkesztő módba lépett. Hozz létre egy új blokkot. Erről videót ITT találsz.
Miután megvan blokk, kattints a jobb felső sarkánál a kis fogaskerék ikonra.
Következő lépésként kattints a kis ablak felső részén a Hozzáférés fülre, majd itt állítsd be, hogy ki az aki hozzáférhet ehhez a blokkhoz, illetve melyik modul oldalain jelenjen meg ez a blokk.
Ezután kattints a Tartalom fülre, majd a blog & news ikonra.
Most válaszd ki a mentett bejegyzéseket. Ezzel egy új menüt fogsz kapni, a már meglévő bejegyzések címeivel.
Most ismét felül adminbaron kattints a Szerkesztő >> Változások mentése lehetőségre. Kész! Ugye milyen egyszerű volt? biggrin
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 14:16
Szia Raziel70

Köszönöm a leírást. Nagyon klassz. Nekem a videó jön be, mert vizuális típus vagyok. smile
Az a gondom hogy létrehoztam az új blokkot, de ott ha a fogaskerékre kattolok nem jelenik meg a blog.
Arra tippelek az a baj, hogy a legelején mikor létrehoztam az oldalt nem pipáltam be a blogot. Azt hogyan tudom bepipálni? mert akárhogy keresem nem találom azt az első oldalt. wacko

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 12 | 14:34
Még nincs aktiválva a blog modul?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 15:22
Hát ott abban a kis fogaskerékben nem jelenik meg. Ezért tippelem azt, hogy a legelején a pipa hiányzik. wacko
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 14 | 15:32
Akkor megkérdezem Én is, hátha rám figyelsz.
Quote (DaveedBrown)
Még nincs aktiválva a blog modul?
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 15:52
Hm... Ezek szerint nincs. surprised
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új blog létrehozása (Már meglévő blog mellé Új készítése)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: