A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új blog létrehozása (Már meglévő blog mellé Új készítése)
Új blog létrehozása
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 16 | 15:56
Anélkül nehéz lesz biggrin
Saját menü >> modulok (bal oldal) >> Inaktívak fül

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 16:14
Váu! Lett egy Blogon a főmenüben! biggrin Haladok!
Szóval a főmenüben, 2-3 oldal van ahol szeretném a blogot bekapcsolni. Akkor elég a videón látottakat bekapcsolnom ott?

Mi a véleményetek? mert Ugye a látogatók számára talán egyszerűbb lenne egy új "blokk" hozzáadásával kialakítani a blogot. Akkor viszont szerkeszthetek megint. Persze ha szerintetek is így átláthatóbb akkor elkészítem.

Tehát akkor elegendő lenne egy új blokk, oda oldalak? És bekapcsolni a blogot? cry

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 16:56
Quote (Linda2002)
Akkor viszont szerkeszthetek megint.

Hát kedves Linda2002, ez a dolog erről szól! Még a nevében is benne van: honlapszerkesztés biggrin
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 18:58
Szóval létrehoztam az új blokkot. Rámentettem a szerkesztésben de nem jelenik meg. wacko Miért?

Hozzáadva (19.03.2011, 17:49)
---------------------------------------------
Szóval többször megcsináltam de nem jön létre. Azért rendületlenül gyakorlom. biggrin
Még van egy fontos kérdés. Tehát ha meg van van az új "blokk". Abban már nem tudok létrehozni aloldalakat? Mert csak a legfelső menü sorban van lehetőség az oldal hozzáadására. a saját menüben ahol lehetne hozzáadni ott meg ugye nem jelenik meg a blog. :'(

Hozzáadva (19.03.2011, 18:13)
---------------------------------------------
Váu! Sikerült! biggrin
Szóval meg van, megjelent az új Blokk. Megjelent amit beírtam alcímnek. :D:D
De a szerkesztése továbbra sem megy. :(

Általános tájékoztatót még ma elolvasod? Ugyanis ezek már mind a forumon vannak! - Locky

Hozzáadva (19.03.2011, 18:24)
---------------------------------------------
A linket is berakhattad volna a gyengébbek kedvéért. sad

Talán ha rákeresel a keresőben hogy " blokk " elhiszed hogy levan irva hogyan hozuk létre? első találatok között lesz....

Hozzáadva (19.03.2011, 18:58)
---------------------------------------------
Szóval ezt találtam csak a nagy keresőben a blokkok szerkesztéséről. angry
http://forum.ucoz.hu/forum/27-140-1#2868

Leírom még egyszer, mert a tájékoztatóban meg az volt hogy jó részletesen írd le mit akarsz.
Tehát létrehoztam a blokkot. Viszont szeretnék oldalakat, mint az alapoldalon a bal legfelső sor. Az új blokknál nincs ott a csavarkulcs, amivel tudnám szerkeszteni az oldalakat /hozzáadni/. Tehát hol találom ennek a leírását vagy videóját?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 20 | 19:08
Amikor létrehozol egy új blokkot, be kell tenni valamelyik oldalra. Addig nem is tudsz vele mást csinálni.
Arra figyelj, hogy ne az új blokk legyen a legfelső! Ezt most tanultam nemrég.
Szóval a második helyre, vagy még lejjebb tedd be. Ott már jónak kell lennie.
Ha nem, adj egy jelszót és megcsinálom neked, mert ezzel nem megyünk semmire! smile
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 21 | 19:10
Linda2002, te most végül is egy új menüt akarsz csinálni?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 22 | 19:14
Quote (DaveedBrown)
Linda2002, te most végül is egy új menüt akarsz csinálni?

Ha jól értelmeztem, igen azt szeretne, de olyat, ami csak bizonyos oldalakon jelenik meg. wacko
De ezek szerint nem mi vagyunk értetlenek, ha ennyien nem értjük pontosan mi is lenne a terv.
Nem jól elmagyarázva. tongue
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 19:16
raziel70,
Nem a blokkal van baj. Az létrejött. Csak szeretnék bele aloldalakat tenni. Azt nem tudom szerkeszteni. Hogy legyen ott is pl: --> Főoldal, -->Regisztráció ilyenek. Mint a bal oldalon a legfelső menüben. Mert csak a jobb és a baloldalon is a legfelső menünél van ott a csavarkulcs.

És az Általános --> Belépés a saját menüben sem jelenik meg az oldalszerkesztésnél az új blokk. Ott sem lehet szerkeszteni. És hogy adjam meg a jelszót?

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 24 | 19:16
Quote (raziel70)
igen azt szeretne, de olyat, ami csak bizonyos oldalakon jelenik meg

Hát akkor tegyél egy linket a menüponthoz azokra a "bizonyos oldalakra" smile

Linda2002, Menüpontok kezelése - uCoz Kuckó, Szerkesztő mód - uCoz Kuckó


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 25 | 19:28
Linda2002, hozz létre egy új menüt és azt tedd az új blokkba! lol
Admin oldalon Honlap-stílus >> Menük szerkesztője
Van módja hogy megtalálj! Ha kell a help, Én itt vagyok. A neten! biggrin
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 19:29
Na ezt kerestem! Köszönöm!

De most az a probléma áll fent, amit eddig is szerettem volna leírni. Hogy nekem a menü pontok felett csak a bal oldalon felül van meg a csavarkulcs. Tehát az első után már egyiknél sincs ott a csavarkulcs. Nem szerkeszthetőek. wacko cry
Ez a problémám ezek szerint.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 27 | 19:34
Ilyen nincs!
Gyere légyszi az oldalamra és ott küldd el pm-ben a jelszót és az oldalad linkjét! Ezt meg kell néznem!
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 20:19
Hiába szerettem volna elküldeni le van tiltva itt a PM. sad
A másiknál meg nem találom. smile

--------------------------------------------
Kaptál pár PM-et! Főleg a saját oldaladon javaslom, hogy nézd meg!

Hozzáadva (19.03.2011, 20:19)
---------------------------------------------
Na jó mára ennyi elég volt. Sajnos 3 óra elteltével sem sikerült előbbre jutnom. angel
Most beütöttem a keresőbe a PM-et hát.... inkább hagyjuk....
Nincs kedvem még órákat keresgetni. sad
Biztos bennem van a hiba. Olyasmit szeretnék amit nem tudok egyedül megoldani. wacko

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 29 | 20:30
PM = Privat Message vagyis Személyes üzenet.
De ha még ez sem megy, akkor tényleg hagyjuk. Csak néhány órát pocsékoltam el a semmire! wacko Köszi...

-------------------------------
Linda problémája megoldva! Pontosabban nem volt probléma, csak egy "kis félreértés" volt.

djdukato
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 10:58
Hello sziasztok !
Meglehetősen rég jártam már erre. Most ismételten volna egy problémám amiben a segítségeteket kérném. Készítettem egy honlapot ismerősömnek, elérése: http://delegyhazilovas.ucoz.com/
A problémám: a menüben elérhatő a blog menüpont. Egy, az első bejegyzés látható. A többi viszont nem. Mitől lehet ez? Adminként belépve fel sem kínálja a további hozzászólás lehetőségét. Az admin felületen belépve lehetséges az anyag hozzáadása, de nem jelenik meg az oldalon. Csináltam egy kategóriát is a blogon belül, de így sem jelenik meg.
Kérem hogy valaki adjon segítséget miként lehetne folyamatosan láthatóvá tenni a bejegyzéseket, pl. hasonló formában mint a vendégkönyvben.
Előre is köszönet és üdv.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új blog létrehozása (Már meglévő blog mellé Új készítése)
Keresés: