A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új blog létrehozása (Már meglévő blog mellé Új készítése)
Új blog létrehozása
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 31 | 15:44
Szia djdukato, valóban régen nem láttunk Téged errefelé! smile
Megnéztem a honlapot. De mintha eléggé hiányos lenne a blog. Pontosabban elég sok minden hiányzik!
Nem alakítottad át? Mert ennek nem így kellene kinéznie!
A következő linken egy blogot láthatsz. Persze más a sablon, de a blog formája maradt az eredeti!
Szerinted sem egyforma a két oldal?
Egy olyat kértél most, amihez vezérlőpult belépés kell. Ezt így csak találgatni fogjuk, hogy mi lehet a baj.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 32 | 17:17
Én azt csinálnám hogy a Blog külalakjain nyomnák egy Sablon visszacserélést az eredetire.

De elötte átnézném a modul beálllításait

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 33 | 18:00
Ááááááá.... visszaszívom, amit az előbb írtam!!!!
Hát ha csak egy sima "Oldalszerkesztő" megoldással hozod létre a blogot, akkor ne is várj más eredményt!
Ugyanis Te létrehoztál egy oldalt az Oldalszerkesztővel, aminek Blog címet adtál.
Aktiváld a blog modult!!! Akkor majd lesz "rendes" blog linked és rendes blogod, minden általad hiányolt funkciójával együtt!!!!! biggrin
Takers
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 19:52
Sziasztok olyan problémám lenne hogy a blokkot nem tudom a baloldarra kitenni mi lehet a gond?

http://gamer-site.ucoz.hu/
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 35 | 00:24
Én még mindig csak azt nézem, hogy jön ez ebbe a témába? wink
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új blog létrehozása (Már meglévő blog mellé Új készítése)
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: