A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » Cikkek (Cikkek)
Cikkek
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 1 | 18:36
Abban kérném a segítségeteket, hogy oldalamon a cikkek katalógusában egy cikkre kattintva a cikk egy vékony hasábban jelenik meg. Ezt hogyan tudom teljes oldalasra állítani? pl.: http://torokcsaba.ucoz.com/publ/cikkek/lopjak_a_fotoit/1-1-0-2
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 2 | 19:52
Üdvözlünk a rendszerben, csabi96! Örvendünk, hogy a uCoz ügyfélszolgálati fórumához fordultál segítségért smile

A probléma megoldásához rakd be ezt a kódot a Stílusok táblázata (CSS) sablon végére (Vezérlőpult » Külalak vezérlése » Stílusok táblázata):

Kód
td.eText {width: 800px;}


Ha véletlenül nem működne, akkor pedig:

Kód
td.eText {width: 800px !important;}


Amennyiben valami még mindig nem tiszta, fordulj hozzánk bizalommal smile Sok sikert kívánunk jövőbeli internetes projektjeidhez wink
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 3 | 20:07
Nagyon szépen köszönöm. Segített!!! biggrin biggrin
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 4 | 21:00
Szuper, örülök! smile Sok sikert az oldaladhoz, tegnap szétnéztem rajta, jó lett! wink
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 5 | 21:01
Köszi! biggrin Viszont lenne még egy kérdésem ez nem olyan "nagy" gond de mégis zavar, ha a főoldalon kívül egy másik oldalra kattintok az oldalon, akkor az adott oldal felirata fehérre változik a felső menüpontok között, de valamiért a főoldal felirata is fehér marad. Ez nincs így minden oldalnál mint például GYIK. Lehet hogy elnyomtam valamit, mert a legelején ez nem volt így. sad Előre is köszönöm válaszod! smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 6 | 21:56
Ez eléggé érdekes jelenség.. biggrin

CSS-ben van egy class:

Kód
.current item


Amikor pl. épp a fórumon vagy, ezt a classot adja hozzá az oldal a fórum menüponthoz, ha a fotók oldalon, akkor a fotók menüponthoz. (nem tudom, érthető vagyok-e? smile )

Kérdés: ez a uCoz menüje, vagy pedig saját készítésű menü? Ha saját készítésű, akkor tudom a megoldást, de ha a uCoz beépített menüje, akkor kicsit nehézkes a dolog.. biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 22:02
csabi96, menj a Vezérlőpult » Honlap-stílus » Menü szerkesztő oldalra, és írd át a Főoldal elem URL-címét erre: "/" (idézőjelek nélkül). A jelenlegi URL-cím "/index/", ezért jelenik meg fehéren a Főoldal szövege is, ha más oldalra mész.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 8 | 13:50
Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget, sikerült megoldanom a problémát! biggrin
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 9 | 13:55
wink
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 10 | 13:58
Esetleg azt is megtudjátok mondani, hogy hogyan tudom azt beállítani, hogy az összes oldalon ugyanolyan betűtípus, és ugyanolyan betűszín legyen?? Vagy ezt csak egyesével lehet? dry
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 11 | 14:01
Elvileg be van állítva, de lehet, hogy az oldalszerkesztőben (vizuális szerkesztő) át lett állítva valamelyik oldalakon. smile Amúgy az egész oldalra nézve a Stílusok Táblázatában (CSS) tudod, a body alatt szerkeszteni smile

Kód
body {font-family: Tahoma,Geneva,sans-serif;color: #színkód;}

Jelenleg ez van bent, de ezt lehet változtatni. Ajánlom a Google Fonts oldalát, ott rengeteg betűtípus van! wink
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 12 | 20:55
Találtam még egy hibát, a regisztrációs űrlapon (http://torokcsaba.ucoz.com/register2), a nap és a hónap angolul jelenik meg, a regisztrációs szabályzat helyett pedig elírva "regisztréciós szabályzatot" jelenik meg. A másik kérdésem, pedig az hogy a regisztrációs szabályzatot hogyan lehet megváltoztatni? Előre is köszi! dry
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 13 | 21:46
Idézet csabi96 ()
a nap és a hónap angolul jelenik meg

Érdekes... Normálisan nem így kéne lennie.

Idézet csabi96 ()
a regisztrációs szabályzat helyett pedig elírva "regisztréciós szabályzatot" jelenik meg

Köszi a jelentést. Javítottam. Várjuk a frissítést.

Idézet csabi96 ()
A másik kérdésem, pedig az hogy a regisztrációs szabályzatot hogyan lehet megváltoztatni?

A regisztrációs szabályzat a uID globális rendszer regisztrációs szabályzata. Ezt nem lehet megváltoztatni, viszont a Fórumszabályzatot módosíthatod a Vezérlőpult » Fórum » Fórumszabályzat oldalon.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 14 | 10:26
Köszönöm szépen! biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 11:18
csabi96, nagyon szívesen smile De azt halkan megjegyzem, hogy hétfőn kerül frissítésre a fordítási adatbázis, mert hát... hétvége.. biggrin Senki sem dolgozik csak én lol
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » Cikkek (Cikkek)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: