A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » KISKÉPEK IKONOK KÉSZLETE MÓDOSíTÁSA (Minden ami a kisképekkel ikonokkal kapcsolatos)
KISKÉPEK IKONOK KÉSZLETE MÓDOSíTÁSA
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 1 | 00:01
Keresek Karácsonyi kisképek (ikonok) gombokat, mert nem találtam sehol sem. Aki tud segíteni az jó volna. Az ucoz nem tervez karácsonyi ikonokat berakni a készletbe? Köszönöm a választ elöre is!
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 2 | 19:40

.
..

Hangulatjelek:
Saját menü -> Beállítások -> Általános beállítások -> Hangulatjelek készlete -> Újévi hangulatjelek
Code
Bármelyik hangulatjelcsoporthoz hozzáadhatjuk a saját hangulatjeleinket. Ehhez a "Fájl-manager" részben létre kell hozni egy "sml" mappát, és abba tölteni fel a saját hangulatjeleket. A hangulatjelek száma nem lehet több mint 200 db., a fájlok kiterjesztése csak ".gif" lehet.

A saját hangulatjelkészlet létrehozásához lépj be a "Hangulatjelek szerkesztője" részbe.

.

.
.
Kisképeket (ikonokat) a fórumban lehet választani, de a készletben sajnos karácsonyi jellegű nem található, ellenben van lehetőség saját készítésű képek feltöltésére:
Saját menü -> Fórum -> Modul beállításai -> Kisképek (ikonok) készlete 2:"Amennyiben nem felel meg önnek a szabványos kiskép(ikon)készlet, adja meg az útvonalat a saját készletének a mappájához."

A meglévő készleteket megtekinteni a legegyszerübben úgy lehet, ha rákattintunk pl. a "Kisképek (ikonok) készlete" szövegre.

Code
* A kisképeknél, vagy a gomboknál ki kell választani a saját készlet lehetőséget.
* Meg kell adni a mappa útvonalát.
* A képek neveinek meg kell egyeznie a szabványképek neveivel. A fájlok neveit a következő linkre kattintva tudhatja meg "Kisképek (ikonok) készlete
* A képek neveinek meg kell egyeznie a szabványképek neveivel. A fájlok neveit a következő linkre kattintva tudhatja meg "Gombok készlete"

Javaslom, hogy amennyiben van/lesz valakinek karácsonyi vagy egyéb kiskép-készlete, és azt készségesen megosztaná másokkal, adja meg itt az elérési útvonalat.
Csatolmányok: 3394788.jpg (152.7 Kb) · 1933586.jpg (149.5 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 3 | 21:05
Köszönöm szépen a segítséget, azt nem tudtam, hogy vannak újévi hangulatjelek is! Várom a karácsonyi kiskép-készleteket, persze akinek van.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 4 | 05:19
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 5 | 13:00
Köszönöm szépen, Levin!
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 6 | 23:18
raziel70, köszi,már a karácsonynak is vége lassan.... Kellemes karácsonyi unnepeket kívánok mindenkinek! így utólag is.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 13:00
Quote (Tibor456)
raziel70, köszi,már a karácsonynak is vége lassan....

Tudom, Tibor, de Én még új vagyok itt sad és amit felkínáltam az általánosan mindenkinek szól... biggrin
Neked is hasonlót kívánok! smile
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 8 | 18:38
Hy!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy tudom-e a fórum kis ikonokat megváltozatni? Mármint a
Quote
Átlagos téma (Vannak újabb üzenetek)
Átlagos téma (Nincs újabb üzenet)
Forró téma (Vannak újabb üzenetek)
Forró téma (Nincs újabb üzenet)
Zártkörű téma (Nincs újabb üzenet)

és egyéb ikonokat. Mert mint látom itt más mint nálam. Vagy ez sablontól függ??


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 18:42
Szia DaveedBrown!
Amit kérdeztél az attól függ milyen "kiskép" ikonkészletet állítottál be.
Az ikonkészleteket a Fórum --> Modul beállításai menüpont alatt találhatod. Itt keresd:
Gomb készlete (ha ráklikkelsz a szövegre, megnyílik egy ablakban a készlet)
Kisképek (ikonok) készlete (ha ráklikkelsz a szövegre, megnyílik egy ablakban a készlet)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 10 | 19:27
a-ha! értem. köszi! smile
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 11 | 17:52
Hy!

Azt hol tudom megnézni, hogy ha saját ikonokat szeretnék alkalmazni a fórumomon, hogy összesen hány és milyen ikont kell csinálnom?

meg persze a képek címét, mert csak így lehet beilleszteni sajátot ugye.
Van valahol egy ilyen mappa ahol megnézhetném ezeket?
Vagy marad az egyesével megnézegetés?


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 12 | 18:29
Ott, ahol egyenként nézegeted, kattints a sor elején lévő szövegre (Gombok készlete, Kisképek készlete), majd a megjelenő ablakban kattints a kívánt ikonra. Ekkor menyílik egy újabb ablak, ahol meg tudod nézni az adott sablon teljes készletét és a fájlneveket is.
A sajátot fel kell töltened egy mappába (teljes ikon készletet), majd meg kell adnod a mappa elérési útját.
Dumbledor
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 06:45
Jó reggelt mindenkinek smile

Érdeklődnék, hogy a "Csoporthoz tartozó ikon"-okat hogy tudom módosítani ? Vagy azokat nekem kell feltölteni és úgy beilleszteni ?

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 14 | 09:09
fel kell tölteni, és a saját menü>Felhasználók>Felhasználói csoportok résznél minden csoporthoz egyesével beilleszted a kép útvonalát be kell írni a "Csoporthoz tartozó ikon (Közvetlen link a fájlhoz.)" részben.

remélem segítettem smile


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Dumbledor
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 09:30
Szia, DaveedBrown!

Igen köszi a helpet smile

Hozzáadva (03.02.2010, 09:30)
---------------------------------------------
Hmmm felötltöttem : egy rangok mappába és onnan átmásoltam a csoport ranghoz de nem rakta ki biggrin

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » KISKÉPEK IKONOK KÉSZLETE MÓDOSíTÁSA (Minden ami a kisképekkel ikonokkal kapcsolatos)
Keresés: