A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A renszer letitott (IP blokkolva)
A renszer letitott
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 1 | 23:15
Sziasztok.
Egy nagyon nagy problémám van.
Nem rég telepítettem a gépre linuxot és most ismerkedek vele. Letöltöttem linuxra egy olyan programot ami ellenőrzi a linket, hogy hibás vagy nem hibás. Valami ilyesmi. A program neve KLinkStatus. A program megtalálható a szoftverközpontban.
Beírtam az egyik uCoz-os weboldalam címét keptar.at.ua , és egymás után írta ki az oladalom milyen linkek, és külső linkek találhatóak. Majd később leállítottam mert sok a link... Beírtam a másik weboldalamat bennariktamas.hu . És láttam hogy egy pár link hibás amit szerekesztettem az oldalon.
Lényeg, hogy aztán amikor beírtam a a keptar.at.ua címét a böngészőbe ezt írta ki.
[ Your IP was temporary blocked due to high requests flow. Az IP címed a sok próbálkozás miatt a rendszer letiltotta. ]
Képernyő képeket nem tudok csatolni, mert nem tudom hogy kell linuxon.
Mit lehet ilyenkor tenni?

Megoldódott a probléma
Az üzenetet szerkesztette tomi3821 - Csütörtök, 2013.01.17, 08:29
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 10:30
tomi3821, ha 15 másodpercen beül sok lekérdezésed van, akkor az uCoz biztonsági okok miatt 1 óráig tiltja az IP-det. Minden plusz próbálkozás után újra kezdődik az 1 óra, tehát egy másfél órára ne menj fel az oldaladra, és jó lesz. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 3 | 01:00
Sziasztok.
Nálam az a probléma merült fel,hogy pl. amikor szerkesztek egy oldalt,és mentés után frissítem,egy bizonyos frissítés mennyiség után blockolja az ip-met.DE előfordult már akkor is,ha pl. a fórumba töltök fel bejegyzéseket és kb. a 10.-15. után blockolja az ip-t.Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?A chatem meta refresje 8 mp-re van állítva,de annál nincs blokkolás(egyenlőre)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 4 | 15:04
remus,
Idézet remus ()
Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?

Írhatod kérdőjel nélkül is:
Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni!!!
Mert nem, nem lehet kikapcsolni...
Különben ha 15 mp-n belül van sok (ha minden igaz 10) oldallekérésed, akkor blokkol a rendszer...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 5 | 22:27
vmarci21,

Kár.Dehát végülis,ha azt nézem,hogy a ucoznál mi mindent kapunk ingyen,akkor ez legyen a legkisebb probléma.
Sok fizetős hostnál a ucoz szolgáltatásainak a negyedéd kapjuk kb.
Jó ez így. smile

Hozzáadva (06.12.2013, 21:27)
---------------------------------------------
Sziasztok.Sajna egyre érzékenyebb lett az "Ip blockoló"Már ha két oldal között ingázok akkor is tilt.
Lehetséges lenne e az a megoldás,hogy elrejtem az ip címem?És ugy nem tudna blockolni?
http://www.hide-my-ip.com/?id=2693&c=4936

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A renszer letitott (IP blokkolva)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: