A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Oldallétrehozás leguruló módon
Oldallétrehozás leguruló módon
Admin7470
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 12:16
Sziasztok

Először is elnézést kérünk,hogy egyáltalán jó helyen járunk.
Weblapunk http://djstudiofm.ucoz.hu
Kérdésünk,hogy meg lehet-e változtatni?
Ha igen,hogy lehet.
------------------------------------------------------
Moderálta Attila
Javaslom, hogy ismerkedj meg az Általános tájékoztatóval ITT! nem érthető a hozzászólásod, nem tudjuk, hogy konkrétan mit, mire és hogyan, szeretnél változtatni

Locky: Mellesleg zárt oldalnál se igen tudunk segíteni.

djtroi
Üzenetek: 51
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 14:32
Admin7470, és meg is nyithatnád az oldalad a látogatók előtt mert így nem sokat tudunk segíteni. cry
Krisz5834
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 17:44
Sziasztok!
Miután sehol nem találtam választ, sőt témát sem, ide írok a gondom - mert nem találtam jobb helyet neki. Nem a legördüléssel van bajom, hanem a főoldalammal (Kérlek, ne tépjétek le a fejem, mert ide írtam)
Hiába tettem be a főoldalba az oda szánt szöveget - nem jelenik meg rajta semmi! Pedig, ha bemegyek a szerkesztőjébe, ott gyönyörűen látszik minden - egyenlőre kényszer megoldásként odatettem alá egy almenüt - kezdőoldal címmel... de nem maradhat így ötökké! Kérlek segítsetek!

http://webszoveg.ucoz.hu/index/kezdolap/0-7
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 19 | 22:58
Krisz5834, a főoldalnak egyedi sablonja van??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Krisz5834
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 23:06
Szia! nem, gyári sablont használok: #8-ast. Már próbáltam azt, hogy kicserélem egy másikra... de a kipróbált sablonok egyikén sem jelent meg a kezdőlap szövege...:(
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 21 | 19:29
Krisz5834, már mint a behegyzés szerkesztésénél (a honlap szöveg szerkesztésnél, a vagy a gombra kattintva az oldal alján a Egyéni sablon felhasználása az oldal szerkesztéséhez. be van pipálva?? )
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Krisz5834
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 19:38
Szia vmarci21! Nincsen! Be kellene, hogy legyen? Bár megnéztem a többi oldalamon - egyiken sincsen, mégis rendben mennek..:( Annyira aranyos vagy, hogy ennyi időt szánsz rám! Ha szükséges szólj, beengedlek alaposan körülnézni! Köszi biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 23 | 15:07
Krisz5834, kérhetek admin-jogot az oldaladon?? megnézem, lehet hogy az oldal tartalmával van valami gond... (vizuális szerkesztő szokott viccelődni...)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
csiriba
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 12:23
Szia vmarci21 és Krisz5834!

Kérlek, hogy ne titkoljátok, hogy mire jutottatok!

Éppen erre keresek én megoldást.
Beírtam az üdvözlő szöveget, beállítottam, hogy mindenki a Főoldalt lássa elsőnek, de csak nekem (Adminnak) jelenik meg az oldal tartalma. Vendégként és Felhasználóként is néztem.

A tökéletesen kezdő, aki próbál mindent önerőből megoldani, a fórumon olvasottak alapján. :) Csak akkor kérdezek, ha szükséges, vagy sürgős. :)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 25 | 14:56
csiriba, oldalad címét megadod?? - lehet azzal még megyünk is valamire, így csak tippelni tudok, hogy nálad mi a gond:

kérdésem újra:
http://forum.ucoz.hu/forum/7-244-9870-16-1364750951

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
csiriba
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 14:22
persze, köszönöm és várom a véleményedet
http://huncsiriba.ucoz.hu/
szólj, ha kell, admin jogot is adok

A tökéletesen kezdő, aki próbál mindent önerőből megoldani, a fórumon olvasottak alapján. :) Csak akkor kérdezek, ha szükséges, vagy sürgős. :)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 27 | 16:07
csiriba, nekem belépés után megjelenik az oldal, vendégként tényleg nem látszik a főoldal tartalma... //admin jogot tudsz adni??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
csiriba
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 16:44
adtam, készen van smile
A tökéletesen kezdő, aki próbál mindent önerőből megoldani, a fórumon olvasottak alapján. :) Csak akkor kérdezek, ha szükséges, vagy sürgős. :)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 29 | 17:54
csiriba, ... ez nekem magas... minden jó elvileg... uCoz ügyfélszolgálathoz menj tovább: http://www.ucoz.hu/ - oldal alján: kapcsolat
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
csiriba
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 21:04
Köszi a lehetőséget, de erre jutottam én is. Csupán azért írtam, hogy hátha elkerülte valami apróság a figyelmemet. cry
A tökéletesen kezdő, aki próbál mindent önerőből megoldani, a fórumon olvasottak alapján. :) Csak akkor kérdezek, ha szükséges, vagy sürgős. :)
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Oldallétrehozás leguruló módon
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: