A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » oAuth - Az új belépési mód (Mi ez? Hogyan használható? Hogy lehet személyre szabni?)
oAuth - Az új belépési mód
Vektor
Üzenetek: 19
Hírnév: 1

Üzenet # 31 | 16:05
Ok. Megpróbálkozom vele.
Köszönöm!
Xkoti
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 15:41
Szia lenne egy kérdésem van egy oldalam és ha az emberek be regisztrálnak automatikusan moderátor rangot kapnak hogyan oldhatnám meg ezt hogy ne moderátori rangjuk legyen hanem amit én akarok választani happy ?
Előre is köszi !

By : XKoti
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 33 | 17:16
Az oldalad Vezérlőpultjába lépve a Felhasználók -► Felhasználói csoportok menüben a Csoport tulajdonságainak és hozzáférési jogainak szerkesztése (villáskulcs ikonra kattintva) szerkesztheted.

A felhasználót kézzel is beállíthatod a Felhasználó hozzáadásával.



És akkor most értelmezd újra a kérdést, nem félrevezetni kell a kérdezőket, hanem segíteni nekik!!! angry angry
Csatolmányok: 6315580.png (39.9 Kb)


Xkoti
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 17:45
BonFire, Szia engem ez a látvány fogad. Elvileg pedig jó helyen vagyok..
http://kepfeltoltes.hu/130114/tag_www.kepfeltoltes.hu_.png
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 35 | 22:23
Xkoti, Mi az alapértelmezett, csoport?? (Avagy mi van legfelül??? Mi a csoport neve?? Esetleg egy képet csinálnál az admin-menü ==> felhasználók ==> felhasználói csoportok oldalról??)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » oAuth - Az új belépési mód (Mi ez? Hogyan használható? Hogy lehet személyre szabni?)
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: