A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » oAuth - Az új belépési mód (Mi ez? Hogyan használható? Hogy lehet személyre szabni?)
oAuth - Az új belépési mód
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 22:46
Egyszerűbb mód, hogy a régi felület jelenjen meg az új helyett. Régi kód ez volt:

Code
<script type="text/javascript">     
          $(document).ready(function(){     
              $('#newLogForm div:last a').click();     
          });     
</script>


Ami hol működött, hol nem. De mivel nem szeretjük a javascriptet, mert csak felesleges sávszélességet eszik, így használjunk erre csak egy egyszerű CSS-t.

Code

#uidLogButton {display:none !important;}
#baseLogForm {display:block !important;}


Nálam működik smile
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 22:43
Énnekem olyan problémám van,amit leírtál az egyedi gombra cod-ot ,annál nem aggya be a képet,csak a szöveget.
Code
<a href="#" onclick="new Image().src = 'http://amxforum.tk/belepes.gif'+escape(document.referrer)+((typeof(screen)=='undefined')?'':';s'+screen.width+'*'+screen.height+'*'+(screen.colorDepth?screen.colorDepth:screen.pixelDepth))+';u'+escape(document.URL)+';'+Math.random();window.open('http://login.unet.com/?site=jamxmodx&ref='+window.location.href,'unetLoginWnd','width=500,height=350,resizable=yes,titlebar=yes');return false;">BELÉPÉS</a>

Mi a hiba?

Hozzáadva (14.10.2012, 10:30)
---------------------------------------------
Megoldva

Hozzáadva (22.10.2012, 21:43)
---------------------------------------------
Üdvözletem.
A régi belépési modult,hogy lehet előhozni?

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 18 | 13:50
kacsaa, itt van az orrod előtt a válasz!
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 11:56
De azt a kódot hova és hogy kell beileszteni?
Mert berakom csak simán pl a javascripteset és nem ad be semmit.
A másik kódot meg nem is tudom hova kell rakni.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 20 | 12:41
Sziasztok!
Már láttam uCozos weboldalakon, hogy nincs engedélyezve az uID, így külön kell regisztrálni. 2 kérdésem lenne:

1.- Hogyan kell megszüntetni az uID támogatást
2.- Az adminisztrátoroknak és a már regisztrált felhasználóknak is újra kell regisztrálni az oldalra???
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 21 | 12:52
KovJonas, prémium csomagra kell átváltani (bármelyikre), és engedélyezni a helyi felhasználókat. Adminisztrátorként annyi lesz a változás, hogy belépéskor nem az e-mail címedet kell majd megadni hanem az ahhoz használt felhasználónevedet. A meglévő felhasználók szerintem továbbra is be tudnak majd lépni, bár ebben nem vagyok biztos. Mondjuk így lenne az ésszerű. És gondolom akkor nekik is onnantól kezdve a felhasználónevüket kell megadni belépéskor, nem az e-mail címüket. Annyira nem tudom, mert én ilyen átváltást még nem csináltam. Ahol van prémiumom, ott a kezdetektől van.
carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 09:35
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni a következőben!!!! SOS!!!!!

Van kettő honlapom! Az egyiknél belépést követően az alábbiakat irja ki: "Ehhez az XML-fájlhoz nem tartozik stíluslap-információ. A dokumentumfa az alábbi." Valamint html kódokat! Vissza nyillal vissza visz az oldalra és beléptet, viszont az admin sáv nem elérhető, nem jelenik meg. Webtopon keresztül sem érhető el az admin sáv! Azaz semmit nem tudok állítani az oldalon. Úgy derült ki, hogy blokkot akartam eltávolítani az oldalról és nem sikerül! Utoljára csak a blokkot emeltem be és nem változtattam semmit az oldalon! A másik honlap simán, rendesen működik ott ez nem mutatkozik! Tudna valaki okos tanácsot adni mit tudok csinálni????

előre is köszönöm!

Hozzáadva (26.11.2012, 08:35)
---------------------------------------------
Még az előzőekhez annyit, hogy a dokumentum fához ennyit ir:

" <ajax><cmd p="innerHTML" t="blk549651"><div align="left" style="padding:10px;"><div class="myWinLoadSD"></div></div></cmd><cmd p="js">var ad=window.location.href.replace(/#(.*)?/,''); setTimeout("window.location.href='"+ad+"?lPoDnL'",'1000')</cmd></ajax>"

Lehet, hogy nem jó helyre irtam az üzenetem, de nem találtam a fórumban megfelelő helyet!
Egybként lehetséges, hogy kivülről belenyult valaki????

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 23 | 17:22
carbib, ütközik valamivel a belépés, van valami script az oldalon, ami hozzá nyúlhat?
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 24 | 19:20
vagy csak törölj sütit, lehet csak neked csinál így, nekem is ilyen volt valamelyik nap.

CTRL+SHIFT+DEL
carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 22:01
Locky, köszi a segítséget!! Script nincs az oldalon!
Semmi nem változott a sütik törlése után, de aztán töröltem a gyorsítótárat is és lőn világosság. Minden jól működik!!

Még egyszer köszönöm a segítséget már teljesen elveszettnek hittem magam!!
Imre
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 14:58
Sziasztok!

Vagy 2 hete nem léptem be, mert a webböngésző megjegyezte a jelszót. Ma be akartam lépni, de csak az UID-al lehet belépni. Na most a jelszót elfelejtettem, kértem a jelszó emlékeztetőt és ott adta a titkos kérdést. A titkos kérdés szintén nem működött. Időközben hosszas kísérletezés után a jelszót eltaláltam, fel is írtam. Viszont a titkos kérdést nem engedi megváltoztatni. Mert az új titkos kérdésre adott válasz után kéri a megváltoztatáshoz a régi titkos kérdésre adott választ. Mondjuk nem értem, ha a webtopra és a UID profilomba is be tudok lépni, akkor miért akadályoz meg.
Abban kérném a segítséget, hogy hogyan változtathatnám meg a titkos kérdésre adott választ?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 27 | 15:24
Imre, ha nem tudod a régit, akkor sehogy.... Technikailag szerintem meg oldható lenne, de akkor bárki kérhetné a módosítását; a felhasználók adatainak védelme érdekében ez nem lehetséges.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Imre
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 18:17
Köszi közben eltaláltam, rájöttem, hogy régen ékezet nélkül írtam be a választ. Most megváltoztattam és ékezettel írtam be, nehogy megint így járjak.
Minden jelszavamat felszoktam írni egy lapra amit az asztalom fiókjába tartok otthon. Nem is volt gond, mert max az asszony pakolászik, de sajnos most is pakolt és egyenlőre nem tudja hová tette.
Vektor
Üzenetek: 19
Hírnév: 1

Üzenet # 29 | 15:27
Üdv!

Az uID belépésnél nem az Adminisztrátori adatokkal lép be, hanem egy másik "vendég" uID adatommal, amit egy másik helyen használok.
Hogy lehet váltogatni a belépési módon?
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 30 | 16:00
Vektor, ezt UID-nél nem hiszem, hogy lehet, de ha letöltöd a uToolbar-t, akkor ott megadhatsz több felhasználónevet és jelszavat! smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » oAuth - Az új belépési mód (Mi ez? Hogyan használható? Hogy lehet személyre szabni?)
Keresés: