A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Webáruház » Webáruház GYIK
Webáruház GYIK
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 12:21
Gyakori kérdések, és problémák

Q: Hogyan tudom aktiválni a webáruházat?
A: Admin Panel---> Inaktívak ---> Webáruház! Figyelem! Így csak sablont tudod módosítani, a modul használata már fizetős szolgáltatás.

Q: Mennyibe kerül a Webáruház?
A: Itt találsz erről bővebb információt.

Q: Mennyire szabhatom sajátra a Webáruházat?
A: Ez csak a kreativitásodon múlik!

Q: Problémám van a webáruházzal kapcsolatosan. Mit tegyek?
A: Ide írj, ha a probléma tényleg nem általad jött létre. Nem minősül hibának, a magyar lokalizáció, hiszen mint ahogy te is láthatod, szinte minden oldalon vannak ezzel kapcsolatos problémák.

Q: Csak regisztráltak tudnak vásárolni?
A: Ahogy te beállítod a csoportokat, úgy lehetséges a vásárlás.

Q: Milyen fizetési szolgáltatásokat állíthatok be?
A: Bankkártya, Webmoney, Sms, amit csak szeretnél.

Q: Hogyan tudok keresést beállítani a webáruházban?
A: Lépj be a vezérlőpultba - Honlap-stílus - Külalak vezérlése (sablonok),
és itt a webáruház összes sablonjában cseréld le a $SEARCH_FORM$ kódot a következő kódra: $MODULE_SEARCH_FORM$.

Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 2 | 12:41
Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy be tudom e állítani valahogy, hogy a saját bankomon keresztüli bankkártyás fizetési modult lehessen a vásárolónak használnia?
A bankommal már fel vettem a kapcsolatot, tőlük még várom a választ..

Köszönöm: Enikő
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 3 | 13:48
Encsi,
1. Javasolom a meglévő fizetési modulok használatát, egy újabb fizetési modul kialakítása műszakilag jelenleg nem lehetséges.
2. Hozzá lehet adni pl. "Átutalás bankszámlára" fizetési módot, ebben az esetben be lehet írni a bankszámla adatait a mellékelt ábra szerint.
Csatolmányok: 2643111.jpg (185.0 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 4 | 19:10
Attila! Köszönöm a válaszod, de egyenlőre ezt most feladom, talán később...

Abban viszont tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehet a keresőt beállítani hogy akkor is keressen a webáruház termékei között, ha pl a főoldalon vagyok, mert akkor sajna nem működik. Próbáljátok ki mire gondolok! nyuszibogyo.com

Köszönöm!
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Webáruház » Webáruház GYIK
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: