A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Ötletek a honlap népszerűsítésére (Hol, hogyan, mikor és mivel)
Ötletek a honlap népszerűsítésére
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 14:45
Na most én is megnéztem. 16,13 millió Forintot ér az oldalam. Idézem:

Quote
Napi Látogatók 1 118

Egy tizedest lekell vonni. smile

Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 08:48
Sziasztok!
Nem tudom kié a @ucoz_hu név a twitteren,de lenne egy javaslatom(ha köztünk van még).Aktívan ott vagyok és nagyon szívesen retweettelgetném az üzeneteit,az uCoz népszerűsítésére,de ha ilyen "sűrűn" írkál oda,nem lesz egyszerű. sad Utolsó csipogása December 28. surprised

Kátya,a takarócsaj
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 16:55
Lehet hogy régebben használva volt, most már inkább a Facebookon tevékenykedünk. Amúgy nem lenne hülyeség smile
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 19 | 13:25
surprised Hogy miket nem kérdeznek!
Árpóca, egy visszakérdés a kérdésedre!
A honlapod már befutott, ismerik már jó sokan? Mert akkor van rá esélyed, hogy hoz némi pénzt!
De addig, míg a honlapod épphogy csak meglátta a világot... Hat ebben az esetben nem tudom, hogy az esélyeid elérik-e a nullát!!?? biggrin
Annyit azért megsúgok, hátha magadtól még nem jöttél rá, hogy a regisztráltak száma nem sokat jelent ebben az esetben.
Árpóca
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 15:54
Jól van, én kérek elnézést, amiért fel mertem tenni a kérdést... smile Az oldalamnak még nincs nagy látogatottsága, mert még mindig töltöm fel a tartalmakat, ugye itt a nyár, és nem sok időm van vele foglalkozni, most 2-3 nap alatt befejezem, aztán elindítom. smile Ismerettséggel nem lesz gond, mindenhová betuszkolom, ahová lehet, van pár ismerősömnek honlapja. smile Utánanéztem ennek az Adsense-nek. smile Köszi, hasznos info volt nekem, nagyon nem vagyok képben az ilyen dolgokkal. smile Az oldalamat folyamatosan bővítem majd, így a látogatottság is egyre nagyobb lesz. smile Legalábbis remélem. smile
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 21 | 15:58
Árpóca, sok sikert hozzá! smile
Árpóca
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 19:09
Köszi, megpróbálok minél többet kihozni az oldalból smile Amúgy megnéztem DaveedBrown oldalát, csak gratulálni tudok hozzá, nagyon bejövős. smile Én is kezdő vagyok még, sok mindent nem látok még át, szóval nagyon hasznos információkat találok nála. smile Kezdőknek ajánlött könyvjelzőzni wink
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 23 | 19:18

Árpóca, Köszönöm! Hát, igyekszik az ember shy Bár az utóbbi időben kicsit elhanyagoltam

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 24 | 20:46
Nekem is könyvjelzőzve van, pedig Én nem számítok kezdőnek... Asszem... biggrin
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 25 | 21:13
Én sem azért, mert szükségem van, rá, hanem megszokásból és kreativitásvizsgálatból nézem a többi ucoz-on készült oldalakat.
De van pár igy régebbi, amit napi szinten megnézek. Pl raziel mester oldala, vagy a dirtywindows, na meg az Óbudarádós oldalt.

Mindegyikből tanulok egy keveset, akarva-akaratlanul. smile
Árpóca
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 22:18
Akkor látom nem csak én nézegetem a konkurenciát smile Én is nézegetek pár oldalt, meg könyvjelzőzök, ha találok rajta valami érdekes beállítást, vagy valami érdekes témát. smile
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 27 | 22:23
Árpóca, azért mértékkel! Lopni csúnya dolog! smile Más már eléggé megszívta ez miatt nem egyszer (Ha tudjátok kire gondolok. Khm... Khm... biggrin )
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Árpóca
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 12:34
Nem lopom az ötleteket, csak értékelem mások kreativitását. smile Inkább ihletet merítek smile biggrin
Christine32
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 23:10
sziasztok
még új vagyok hol tudom megnézni ezt a 100as listát ? sehol nem találom :-(
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 30 | 00:12
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Ötletek a honlap népszerűsítésére (Hol, hogyan, mikor és mivel)
Keresés: