A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » NAPTÁR BEÁLLÍTÁSAI (Minden ami a naptárral kapcsolatos)
NAPTÁR BEÁLLÍTÁSAI
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 16 | 07:47
hkati, ha a Blog modulra gondolsz, akkor ott lehetőséged van arra, hogy hétfőn feltöltöd az összes heti tennivalódat, beállítod a dátumokat, és a bejegyzés csak a beállított napon jelenik meg. Ehhez a beállításhoz a következőt kell tenned:

Saját menü (Vezérlőpult) - Blog - Modul beállításai - A modul finom beállításai

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
RyanSheckler
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 13:11
Üdv
Nekem olyan problémám van hogy be van állítva a magyar idő de a honlapon más idő jelezz ki (a dátum jó)! nah ilyenkor mit kell csinálni?
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 18 | 17:37
A honlap időszámítását téli időszakban UTC+0-ra (vagy +2-re? Szerintem 0) kell állítani, ugyanis az oroszok ( a uCoz orosz) nem állítsák át az órájukat téli időszámításra.
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 19:42
Hello. A naptár nem látszik minden oldalon. Csak a főoldalon jelenik meg. Hogyan fixáljam?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 20 | 20:16
Lewis, általános tályékoztatóban lévő pontot, miszerint az oldalad címét meg kell adni nem tartottad be. Kérlek legközelebb add meg hogy http://f1oc.ucoz.hu/ .
külömben uCorneren van információ, olvasd el. wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 12:31
Nem tudom hogy kell a naptárat beállítani továbbra sem! Elolvastam már mindent, de nem találtam róla információt! A linket amit vmarci21 adott, nincs ilyen rész!
http://f1oc.ucoz.hu

Hozzáadva (20.11.2012, 11:31)
---------------------------------------------
Sikerült beállítani a naptárat!
Viszont eseményt hogyan tudok hozzáadni a naptárhoz? Egy eseményt szeretnék beállítani előre egy adott dátumra. Ezt hogyan kell?
f1oc.ucoz.hu

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 22 | 16:04
Lewis, Felhasználod pl. a blog modult. A kiválasztott modul (pl blog) beállításaiban (admin-panel, oldalt a modul nevére katt, majd beállítások) beállítod a dátumválasztási lehetőséget az anyagokhoz. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 16:24
De nem. Én egy eseményt akarok csinálni. Nem hírt. Olyat, hogy az csak akkor jelenjen meg, ha rákattintanak. Esetleg mint egy buborék a dátum alatt, ha ráhúzzák az egeret.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 24 | 16:38
Lewis, a blog modult átnevezed eseményekre, és annak használod.
a bejegyzés megjelenik a naptárban.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 11:09
de mivel informerként van megcsinálva a naptár, így csak akkor látszik, ha rámegyek a blog menüre.

Hozzáadva (21.11.2012, 10:09)
---------------------------------------------
Egy eseményt szeretnék előre beállítani. De sem a bejegyzés dátumát, sem pedig hír dátumát nem tudom módosítani.
Ilyet hogyan lehetne csinálni?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 26 | 16:19
Lewis, Nézd már át amit írtam, nézd megg, csináld meg, és sikerülni fog! wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 17:36
Már megoldottam biggrin Nem volt bekapcsolva a híreknél a dátum módosításának lehetősége. Így már jó. Köszi smile

Hozzáadva (21.11.2012, 16:36)
---------------------------------------------
Olyan megoldható esetleg, hogy egy-egy bejegyzés/hír ne jelenlen meg a naptárban, csak a főoldalon?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 28 | 19:13
Lewis, Ami kell legjelenjen, azt egy másik modulba írod, és ha jól tudom, a napárnál be lehat állítani melyik modulokat mutassa.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 22:57
Informerként van megcsinálva a naptár és egy olyan hiba jött elő, hogy előre ugrott 1 napot. Tehát a mai nap helyett 22.-ét ír. A hírekhez pedig egy nappal korábbi dátumot, 20.-át ír. Csak akkor írja 21.-nek ha arra állítom be, hogy 22. Ez mitől van? Valamint hogyan lehetne módosítani az "entries" feliratot?
f1oc.ucoz.hu
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 30 | 14:06
Lewis, szerver idő szerint már 21:00-kor 'holnap' van. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » NAPTÁR BEÁLLÍTÁSAI (Minden ami a naptárral kapcsolatos)
Keresés: