A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Társoldal
Társoldal
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 1 | 23:37
Ki szeretne velem társoldalkodnia? biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 15:23
Hmmm... Van egy játék cuccokkal foglalkozó oldalam. Talán azzal, de az nem a uCozon van. De lehet átteszem majd ide smile
Ha gondolod, nézd meg aztán válaszolj PM-ben! tongue Klikkelj a lenti logóra biggrin tongue
Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Kedd, 2010.01.05, 16:56
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 3 | 18:38
szióka, én is szívesen lennék társ(old)alkodó biggrin
Ez tulajdonképpen a bannercserét is magában foglalja, ugye jól gondolom....oldalamon van egy menüpont: bannereim, itt megtalálhatóak eddigi munkáim, bannereikkel - cseréljünk...vagy linkben gondolkodtál?

juillet lapja

és működik hands

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 20:39
Bocsi, de Én ma már keresgéltem a fórumodban a linkeket, de sehol nem találtam. sad
Ez a link, amit küldtél szintén nem jó, a fórum főoldalát dobja be. sad
Lehet, amit Te akarsz mutatni a linkkel, ahhoz be kellene jelentkezni!?
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 5 | 21:21
A Hírek cimszó alatt van olyan, hogy Társoldalak. Ott kellene lennie. Ha így nem megy akkor biztosan be kell regisztrálnod magadat. Fura, de én úgy csináltam meg, hogy a vendégek ezt a fórumot láthatják. Még le is ellenöriztem, hogy Fórum megtekintése mint... - Vendég.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 21:34
Vendégként a Hirek alatt ezeket látom:
Fórumszabályzat, TOP20..., Játék megjelenések, GYIK, Ha játékot akarsz letölteni....

A kompatibilitás mód (Fórum megtekintése mint... - Vendég) nem mindig célravezető, a rendszerhibák miatt. Ilyen esetben -ha ilyet akarsz ellenőrizni- legjobb, ha kilépsz és úgy nézed meg amit akarsz. smile

Megnézted a gamecorner honlapomat? Beleférne a társoldalasdiba? biggrin

Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 7 | 22:06
Igen megnéztem a honlapodat és éppen hogy csak belefér biggrin :D biggrin Neked 3 honlapod van? Hogyan tudsz egyszerre ennyivel foglalkozni?

Én már ezzel az eggyel el vagyok veszve. Azt sem tudom néha, hogy hol áll a fejem.

Már megoldottam a problémát, igy már biztosan látni fogod a Társoldalak alfórumot. Ha akarod egy küldhetsz egy ismertetö szöveget, amelyet a link mellé írok... - ez rád is vonatkozik juillet heart biggrin

cool

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 8 | 22:08
Igen most már látszik! biggrin
Holnap megcsináljuk, ok? smile A három honlap úgy 3, hogy most készül a 4. biggrin
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 9 | 22:52
Ok. Én itt leszek. biggrin
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 10 | 07:38
Ma én is igyekszem elküldeni a linkeket és a magyarázó szöveget.
Köszönöm a szivet biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 11 | 08:09
heart küldi heart -nek heart -esen biggrin tongue

Aki már regisztrált tag a unet rendszerében, annak nem kell regisztráljon, csak lépjen be a belépési azonosítójával és jelszavával.
Ez minden olyan oldalon érvényes, ahol kint van a unet kicsi logója. biggrin

Elküldtem Neked a fórumodon az oldalam adatait és kitettelek az oldalamra. Nézd meg, hogy jó lesz-e így!?
KATT

Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Szerda, 2010.01.06, 08:48
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 12 | 11:33
Elküldtem Tibor privatban a linket és a szöveget, te mit szeretnél, hogyan jelenj meg az oldalamon?
Gondoltam csinálok egy új menüpontot, Társoldalak. és oda gyűjtöm a linkeket
Raziel-Te nem akarsz az én társoldalam lenni??? Én szeretnék shy
Na megyek még egy kicsit dolgozni, szorítsatok, tegnap majdnem eltörték a kölykök az ujjamat. biggrin
Az üzenetet szerkesztette juillet - Szerda, 2010.01.06, 11:34
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 13 | 11:53
Megkaptam juillet. Kiraktam mindkettötöket :

http://www.jatekok.ucoz.com/forum/67

Úgy írod, ahogyan neked jó! cool
Kedves juillet, ha a téma címe nem lesz jó, akkor írj ide egy másikat és én átírom majd. Mert te nem írtál nekem címet. Köszi és ma vigyázz a lábadra!

raziel70 így tökéletes lesz. Azok a számok mit jelentenek a szöveg mellett?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 14 | 12:13
surprised juillet, vigyázz magadra! sad
Persze, lehetünk mi társoldalak! smile Elküldöm priviben a linket meg a szöveget. smile

Tibor456, örülök hogy tetszik! biggrin Megnéztem a Te oldaladon az enyémet, az is tökéletes lett. biggrin Azok a számok pedig a látogatást (kattintás) jelzik. biggrin

Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 15 | 14:10
Ok. Tudom nem ide tartozik, de annyira segítökész itt mindenki, hogy muszáj megkérdeznem... cool

Az volna a problémám, hogy egy progi futtatása során, pár járékomat csak kicsi képernyöben élvezhetem. Ha a játékban a teljes képernyöre rakom, akkor is csak középpen van a kép, körülötte pedig egész fekete. Hol lehetne ezt beállítani? Windows 7-esem van.

uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Társoldal
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: