A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Társoldal
Társoldal
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 16 | 14:32
Ennek akár több oka is lehet és a Win7 még eléggé gyerekcipőben jár, a kompatibilitás még nem kiforrott.
A géped konfigja is sokat számít (proci, ram mérete, sebessége, videókari, cpu-videókari összeférhetőség, monitor)
Legelőször is nézz utána, hogy a legújabb videó driver van a gépeden. Ez sok esetben a gond. Illetve az összes driver frissítése javasolt.
A videókártya dedikált memória mérete is fontos. Ha kevés a memória, a rendszer memóriát használja.
(Egy példa: a laptopomban nvidia 9600M GS van, 512 MB dedikált memória, amit ha kell akár 1800 MB-ig kibővít. A rendszer memória 4 GB.)
Játék közben javasolt minden olyan szolgáltatás, alkalmazás leállítása, ami "lehúzhatja" a géped sebességét.
Erre vannak nagyon jó programok, amik kimondottan játékra optimalizálják a rendszert.
A monitor, vagy lcd kijelző megfelel az adott játék minimum feltételeinek(lcd válaszidő, crt frissítés))? Ne csak a játékban állítsd át a felbontást, hanem a windowson belül is.
Ha lcd kijelződ van, a csatlakozó is sokat számít. Bár már elég jó analóg/digital átalakítókkal vannak szerelve a videókártyák, de a legjobb még mindig a DVI (Digital Video Interface) csatlakozó.
Sok sok lehetőség lehetséges. Az biztos, hogy valami nem bírja azt a játékot. Vagy a szoftver hibás. Nézz utána esetleges javító patch-nek. wink

De ha jól emlékszem, a honlapodon is láttam egy játék optimalizálással foglalkozó topikot.

Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Szerda, 2010.01.06, 14:37
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 17 | 14:49
Ezt csak némely játéknál csinálja. Vannak játékok, amelyeknél egész képernyö van. és edddig ezt nem csinálta. Köszi, frissítem elöször a videó drivert.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 15:17
Akkor hasonlítsd össze a két játék minimum rendszerigényét. Illetve jobb az ajánlottat (recommended), mert a játék arra van kalibrálva.
Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy amelyik nem megy, annak elég "erős" konfig kell.
Win7 esetén általában több ram-ra van szükség még akkor is, ha az nincs is megadva rendszerkövetelmények alatt.
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 19 | 20:16
Most értem haza, feltelepítettem a Nvidia drivereket és most már nagyobb képernyöben élvezhetem a BigFish játékaimat. :D

Köszönöm szépen az eddigi segítségedet.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 20 | 20:26
smile Nagyon szívesen! Örülök, hogy "csak" ennyi volt a gond. wink
zeroman
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 08:06
Sziasztok! Most értem ide erre a fórum részre! Aki szeretne bannert vagy társoldalt rakni az oldalamra írjon cserebere smile happy Még friss vagyok itt de eddig szerintem ez a legjobb web szolgáltató biggrin http://zeroline.ucoz.com/
Az üzenetet szerkesztette zeroman - Hétfő, 2010.02.22, 08:07
Tuner
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 12:58
Sziasztok Szeretnék társoldal lenni.
Még kezdő vagyok
2 hete csinálom az oldalt elég jól megy de kevés a látogató.
Az Oldalam Számítástechnikai dolgokkal foglalkozik.
inkább a segítségre fordítok
pl milyen programot hogyan használjunk
vagy ha probléma lenne vele segítséget tudjak adni azoknak a felhasználóknak akiknek nem menne vmi.
De még megtalálható az oldalon
letölthető -játékok
-programok
hírek
program leírások
játékletöltések
érdekességek
cikkek
és mellette
Filmhírek
zenehírek.

Szépen kivan alakítva a Fórum
van Chat
van rádió
és egyéb online játékok.

Cim: http://tunerhelp.ucoz.com/

Előre is köszönöm a válaszokat
Üdv:Tuner.

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 23 | 09:25
raziel70, szasz!
Látom már a 4. honlapodat csinálod XD gondolom mind ingyenes. Ugye? Mert még szerintem én is szeretnék csinálni párat, csak nem tudom hogy mennyit lehet ingyenesen csinálni? Esetleg tudnál vagy valaki tudna benne segíteni?
Meg majd én is benne lennék a cserében bárkivel, csak legyen sűrűn elérhető, ha esetleg nem tudnák valamit megcsinálni wacko de szerencsére, csak olyanok nem mennek amit tudom hogyan kell, csak mégsem jön össze. wacko

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 24 | 10:11
Szia Raidon,

Akármennyi oldalt létre lehet hozni ingyenesen.

Csak egy valamire kell figyelned: ha 40 napig nem éri különböző IP címekről látogató, és a tulajdonos magára hagyta (vagy nem lépett be a Saját menübe, esetleg ha belépett, nem végzett semmilyen módosítást), vagyis nem foglalkozik vele akkor a honlap automatikusan törlésre kerül, erről érkezik egy figyelmeztető e-mail a regisztrált e-mail címre (ügyelni kell arra, hogy ne kerüljön spam mappába http://forum.ucoz.hu/forum/25-36-119-16-1258824107-1 ), ahol arról kapsz tájékoztatást, hogy 15 nap áll rendelkezésedre a honlap visszaállítására.

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 25 | 10:04
Szia Locky,

ez jó hír. Mármint hogy bármennyit létre lehet hozni ingyen.
értem köszi a részletes infót, ha mi lenne ha...

Hozzáadva (05.09.2010, 20:16)
---------------------------------------------
Mostanság nagyobb időt fordítok a zenés honlapomra, és szükségem lenne társoldalakra. Ha esetleg lenne valaki akit érdekel, hogy társoldalak legyünk, akkor írjon a vendégkönyvbe!

Akik írnak, azoknak előre is köszönöm, hogy társulnak velem. wink

Hozzáadva (18.09.2011, 10:04)
---------------------------------------------
Egy új társoldalban ügyben várom az érdeklődőket, akik esetleg szeretnének-e a Határtalan honlapommal. Valamint raziel70, és Locky. Ha nem szeretnétek olyan oldalt a társoldalaitok között látni, amelyik nem aktív (nincsen szerkesztve), akkor léci a zenés honlapomat (musicclip-stars) szedjétek ki és a határtalanra cseréljétek le! Köszike!
Addig meg én kiteszem a tiéteket a társoldalakhoz!


Az üzenetet szerkesztette Raidon - Vasárnap, 2010.09.05, 20:16
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 10:14
Köszi az infót Raidon, máris lecserélem a banneredet.
Néztem az Én oldalamat nálad. Hát nem igazán az ingyenes programok letöltése a THD fő profilja, de jó lesz úgy. lol
Bővebb infót ITT találsz az oldalamról. wink
Köszi, hogy kitetted! smile
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 27 | 10:29
Sejtettem. biggrin Akkor átírom... happy
Ja! Jut eszembe! Amik még aktívak honlapok nálad, azokkal is lehet egy csere? Persze ha nincsenek már a tulajdonodban, akkor is jó lenne. cool

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 28 | 13:23
Persze lehet! Gamecorner és Letöltések. Egyenlőre ezek, amik olyan "aktívabbak" és ahol esetleg bannercsere is van. biggrin tongue
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 29 | 17:25
Oké. Na és a letöltések honlapon, hol találom a cserét (bannert)? A másikat már kitettem.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 30 | 18:20
Hát szerintem elég nyilvánvaló! biggrin Egyrészt rögtön a főlapon megjelenik pár (saját) banner, másrészt meg van egy Banner menüpont is. huh biggrin
Ha meg az oldal bannerét keresed, hát az is megtalálható mindkét helyen. Szerintem eléggé felismerhető, mivel az oldal fejlécének a kicsinyített változata. biggrin
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Társoldal
Keresés: