A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
hungaroide
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 121 | 09:26
Sziasztok! Annyi megoldást tudok javasolni, hogy ha nagyon fontos adatok vannak az oldalon, hogy orosz proxy-n keresztül lépjetek fel és készítsetek egy biztonsági mentést, én is ezt tettem!
faker
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 122 | 10:11
Szia hungaroide!

Le írnád hogy tudok belépni az orosz proxy-ra

Előre is köszi!
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 123 | 10:13
Üdv.
Nagyon kellemetlen, hogy még mindig nem lehet az oldalakat elérni. (3 napja)
bajasport.ucoz.hu
oroszul.3dn.ru
Mire számíthatok.
Köszönettel.
hungaroide
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 124 | 10:23
Idézet (faker)
Szia hungaroide!

Le írnád hogy tudok belépni az orosz proxy-ra

Előre is köszi!


Privátban leírtam! smile
Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 125 | 10:24
Ide írjátok be a webcímetek: http://russia.website-proxy.org
és mentsétek ki exploreren keresztül (teljes weblapmentés) az oldalakat.
Sok sikert!
sanca99
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 126 | 10:27
Üdv!

Hetek óta kisebb kihagyásokkal nem elérhetőek a weboldalaim. Kitől kérhetek segítséget?
faker
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 127 | 10:36
Köszönöm!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 128 | 12:52
Ahogy láthatjátok tegnap óta Orosz és Ukrán részekről elérhetőek az oldalak, és az uCoznál a további területekről való belépést is próbálják megoldani... Ilyen nagy támadás még sosem érte az uCoz-t, és ekkora leállás sem volt még, tehát sok biztosat nem tudok mondani, de valószínűleg holnapra minden rendben lesz már wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 129 | 12:55
Ha minden igaz, akkor a s65-szerver újra elérhetővé vált wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
DaniRR
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 130 | 13:01
Hello!

Az oldalam amit készítettem sajnos nem elérhető és mint véltem felfedezni csak az enyém :/ Folyamatosan látogatott oldal inaktivitásos elbírálásra nem adott okot de szerintem nem is az a baj. lf-team.ucoz.hu a Weboldalam! Kérem minél hamarabb segítsen valaki! smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 131 | 13:05
DaniRR, http://forum.ucoz.hu/forum/3-366-1, még mindig szerver-leállás van!



Server Update [01:03 UST - 2013/08/07]:
Még mindig aktívan tapasztalható a támadás. Az uCoz szakemberei mindent megtesznek, hogy a szolgáltatás újra elérhető legyen.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 132 | 13:18

A probléma megoldásához a 41 és 42-es szervernek, meg kellett változtatni az IP-címét. 195.216.243.41 helyett 195.216.243.241 és 195.216.243.142 helyett 195.216.243.242 a szerverek IP címe.
Amennyiben a 41-es, vagy a 42.es szerveren van a honlapod, és van egyedi domain neved, amelyeket a harmadik lehetőség szerint voltt csatolva az oldalhoz, akkor meg kell változtatni az A rekord értékét a domain név szolgáltatónál:
Amennyiben a beállított IP-cím a 195.216.243.41, akkor azt meg kell változtatni a 195.216.243.241 IP cmíre. Illetve ha a beállított IP-cím a 195.216.243.142 , akkor meg kell változtatni a 195216243242 IPcímre. Ezek megváltoztatása után frissítse az uCoz oldal admin-felületén a domain adatokat, és, a honlap újra lesz elérhető lesz csatolt domain név alatt.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Timi3391
Üzenetek: 10
Hírnév: 1

Üzenet # 133 | 13:25
Nem értem hogy miért jó ez egyeseknek hogy mi értelme van ezt csinálni? A konkurencia tönkre szeretné tenni az Ucoz-t, vagy mást nem tudok elképzelni hogy miért jó ez. Amúgy az illetőt simán fel lehetne jelenteni mert amit csinál az már bűncselekmény.
A mi weboldalunk nem törlődött, akkor valószínű hogy a tiétek sem, megnyugodhattok, megnéztem orosz proxy-n keresztül és nem törlődött semmi. Amikor még működött a szerkesztő felület elmentettem a weboldalt ha esetleg mégis törlődne, de szerintem nem fog ha eddig nem törlődött ezután sem fog. Egyébként azokat sajnálom nagyon akiknek üzleti oldalaik vannak, nekünk csak egy fórum van rajta de 50 felhasználónk van akik nem értik hova lett a fórum, most biztosan azt hiszik megszűnt. Reméljük később visszatérnek és látják majd hogy nem szűnt meg. smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 134 | 13:33
Timi3391,
Idézet (Timi3391)
A konkurencia tönkre szeretné tenni az Ucoz-t

Igen, ez is benne lehet.

Idézet (Timi3391)
Amúgy az illetőt simán fel lehetne jelenteni

Lehetne... De nem tudják kik csinálták.... Meg ha tudnánk is hogy az xy "szervezet" volt, akkor is bárhol lehetnek a földön....

Idézet (Timi3391)
em törlődött semmi

DDOS támadással nem lehet semmit sem törölni, csak túlterhelni, ezáltal ideglenesen elérhetetlenné tenni

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
TiffanySims
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 135 | 16:13
SOS segítség kérés!! Már (ma) 3 napja 2013.07.06.-a óta nem tudok felmenni az oldalamra mert azt írja ki hogy
SZERVERHIBA!! Az oldalam: sims2-3fashion.ucoz.hu Máskor is volt hogy ezt írta ki de akkor 1-2 óra múlva ismét
beadta az oldalamat, most azonban 3 napja már nem adja be. Kissé aggaszt mert sokan látogatják az oldalamat.. cry
..és nem csak az én oldalamat hanem jópár másik oldalt sem lehet megnyitni szerverhiba miatt 3 napja, pl diamondsims.tk, yasminsims.ucoz.hu ... Már írtam az ucoznak 2 levelet is de egyikre sem kaptam választ és a szerverhiba sem állt helyre.
Ez a szöveg jön ki: SZERVERHIBA A(z) http://sims2-3fashion.ucoz.hu/ http://sims2-3fashion.ucoz.hu/ szervere túl hosszú ideje nem válaszol, feltehetőleg túlterhelt.
Íme néhány javaslat:
A weboldal újratöltése később.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: