A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Zordee
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 3 | 15:25
Kedves Zordee!
Először is köszi ezt a felülmúlhatatlan képet, amit feltettél a képfeltöltés.hu-ra! Én csak a kis képet tudtam megnézni, amiből sokat nem lehet látni.
Ha már van egy oldalad a ucozon belül, miért nem oda töltöd fel és linkeled be azt???
Ha érdekel, képfeltöltésre leírást itt találsz.
Továbbá több módja is van a blokkok létrehozásának. A legegyszerűbb, de sajnos a legrosszabb megoldást választottad.
Erről is készült videó, amit itt tudsz megtekinteni. (be kell jelentkezni)
Továbbá ha nem hozol létre egyszerre több blokkot, akkor mi történik?
Egy másik érdekesség, mielőtt még hazavágnád teljesen az oldaladat.
Zárásként pedig javaslom, nyugalom! A türelmetlenség és a nem hozzá értés együtt káros a honlapodra! biggrin
Neked is javaslom, hogy gondolkozz logikusan, ne csak ész nélkül vágj bele a dolgok közepébe!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 4 | 15:36
Hát nem tudom, mi van ezzel a fórummal??? Ezek nem friss hozzászólások, nem én írtam ami most elől van, és kéne még egy 10-15 oldalnak lennie.... wacko sad :(

A fórum eredet címe: http://forum.ucoz.hu/forum/7-443-1

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 17:43
Üdv Mindenkinek.
Kellene egy kis segítség. Nem tudok bemenni az oldalamra már több órán keresztül. Délelőtt még működött.
Beírom a címet a keresőbe, azt írja ki, hogy probléma az oldal betöltése közben. Próbálkoztam már mindennel. Pl: uID.me, itt sem ment.
Köszönettel: Spori
www.bajasport.ucoz.hu
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 6 | 21:53
Spori, Nálam most megy az oldalad! wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 12:14
Köszönöm, kb. este 20 órakor újra működött az oldal.
Más uCoz oldalakra betudtam menni, csak az enyémre nem. biggrin
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 17:07
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mért jelenik meg az oldalam bal felsô sarkában egy négyzet alakú reklámcsík pl( goodgame empire, török oldalak bannere)?
Másnál is volt mát ilyen???
Ha valaki tudja hogy kell eltávolítani, legyen szíves leírni.
Elôre is köszönöm.

Oldalam: http://www.magyarhoggames.ucoz.hu
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 9 | 17:21
Nem lehet eltávolítani. Ez lett a felső csíkból.

Kurt minden évben eljátssza ezt, egészen addig, ameddig nem támadják agyon az angol és orosz fórumokat.
Kezdetben még választható volt, hogy felső csík, vagy ilyenfajta banner jelenjen meg az oldalon. Nemhiába van admin panelban a "reklám banner beállítása" rész.

Ha ezt a fórumot átlapozod itt is több 10 oldalas "idegeskedés" volt tavaly, ugyanez miatt. Mondjuk akkor a reklámokba felnőtt tartalom is került (??). Ezért ment el raziel is, mert ő se volt oda az önkény reklámokért.

Etéren semmit nem törődnek velünk felhasználókkal, még a saját szabályaikat is megszegik a reklámozással.
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 17:56
Akkor mit csináljak vele?
Pont ott van ahol vissza lehet lépni a fõoldalra meg a többire.
Nem lehet áttenni valahova le?
Válaszokat köszönöm!

Hozzáadva (29.01.2013, 16:56)
---------------------------------------------
remus, nekem is ez a problémám. Jó lenne eltüntetni.
Igazából nem virus hanem reklám, de akkor is ott van az az undormány.
Remélem lesz rá megoldás. cry

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 11 | 17:58
KOCZKAHUN, remus, A reklámra gondoltok?? Ez a hagyományos "fizzes, és nincs reklám" hét, az uCoz minden évben "megrendezi". Ha fizetsz prémiumot, akkor nincs de amint már Locky is mondta, 1, max 2 héten belül vissza fog állni a rend. (remélhetőleg). Nem tudom, megnyissam a tavalyi "idegeskedő" topic-ot újra??? biggrin
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 12 | 18:00
Idézet (KOCZKAHUN)
remus, nekem is ez a problémám. Jó lenne eltüntetni.
Igazából nem virus hanem reklám, de akkor is ott van az az undormány.
Remélem lesz rá megoldás. cry

Láttad a képen,pedig ki lehetne venni a HTML kódot ,amit kijelöltem a képen.Miért nem veszik ki az oldalszerkesztők?vagy valaki?
cry
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 13 | 18:02
Idézet (remus)
ki lehetne venni a HTML kódot

nem, nem lehet, nincs benne a sablonban, vagyis a szerkesztésnél nem látod... (feljebb írtam részletesen)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 14 | 18:09
Idézet (remus)
Láttad a képen,pedig ki lehetne venni a HTML kódot ,amit kijelöltem a képen.Miért nem veszik ki az oldalszerkesztők?vagy valaki?

Van egy blokkoló!!!!most találtam!

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/adblock-plus/

Hozzá kell adni a mozilláhot(csak ahhoz lehet) és blokolja a reklámbannert!!!

Hozzáadva (29.01.2013, 17:09)
---------------------------------------------
Univerzális adblock,reklámbanner blokkoló;http://userscripts.org/scripts/show/26135

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 15 | 18:09
Idézet (remus)
t(csak ahhoz lehet

Az adblock van chrome, firefox, (opera, ie) alá is... Goolge segít megtalálni!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: