A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 331 | 19:51
öcsi74, Szia.
Simán elérhető a honlapod.Persze két ok lehet,ha nem elérhető:
1.Karbantartás a szerveren
2.A böngésződ kiakadt,ilyenkor a sütik törlése ajánlott.
smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 332 | 09:42
öcsi74, nekem úgyszintén wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 333 | 14:35
A hajnali órák óta nem elérhető az oldalam, de az ucoz.com helyett is "A kiszolgáló nem található" hibaüzenet jelentkezik.
Remélem dolgoznak rajta.

Hozzáadva (17.03.2014, 13:35)
---------------------------------------------
Dolgoztak rajta smile
Délre helyreállt a rend.

TiffanySims
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 334 | 19:53
http://sims2-3fashion.ucoz.hu/ az oldalamat nem adja be, nem ad be semmit, a vezérlőpultba sem tudok belépni mert fehérséget ad be. Mások azt mondták hogy hiba üzenetet is ír ki az oldalam. Kérem járjonak utána, éppen nagyon fontos dolgot csináltam rajta..
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 335 | 00:39
TiffanySims,
Szia.Már elérhető az oldalad.Pár szerveren biztos karbantartás folyik.Szép az oldalad.Gratulálok. smile
faker
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 336 | 09:13
Üdvözöllek!

Ma reggel óta nem tudok belépni a honlapomra http://datafilm.ucoz.hu/!
Mi lehet ennek az oka?
Köszönöm a választ előre is.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 337 | 20:22
faker, az oldalad mostanra már elérhetővé vált. Tudtommal ma rakják be a vizuális szerkesztőt pár kimaradt szerverre, és azért leállították picit. De lehet, hogy én nem tudom jól biggrin Én sem tudhatok mindent wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
faker
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 338 | 21:05
Köszi! igen már elérhető, kb 1-2 óra volt csak,most már minden rendben!!!!
Zsóka
Üzenetek: 44
Hírnév: 0

Üzenet # 339 | 12:45
30.03 miatt a DDoS-támadás, a szerver S44 , telephellyel rajta, nem elérhető.

Lehet tudni valamit arról, mikor hárul el a probléma? sajna itt van a honlapom... cry
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 340 | 16:09
Zsóka, DDoS támadás miatt nem lehet őket elérni, így az időtartama sem ismert... Amint abbahagyják a szerver terhelését a támadók, akkor máris normális sebességgel fognak menni a szerverek, és a rajta lévő weblapok...

http://forum.ucoz.hu/forum/3-366-1#7243

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
missy
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 341 | 17:35
Nem tudok témát létrehozni a fórumomon. Minden normálisan megy egészen addig amíg a "Létrehozom a témát" gombra kattintok, akkor egy "413 Request Entity Too Large" hibaüzenetet kapok. Ezek után a létrehozni kívánt téma megjelenik a listában, mintha mégis létrehozta volna, de ha meg akarom nyitni jön a következő, 404-es hibaüzenet "The page does not seem to exist!" Mi lehet ennek az oka? A fórum címe: http://missyblogja.ucoz.hu/
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 342 | 18:36
missy, nálam minden jól megy, teszteltem is: http://missyblogja.ucoz.hu/forum/16-691-1 .
A probléma nálad van. Töröld a sütiket és a gyorsítótárat, majd próbáld újra wink

Hozzáadva (01.04.2014, 17:34)
---------------------------------------------
Utóirat:

Idézet missy ()
413 Request Entity Too Large

Szerintem túlhaladtad a karakterlimitet. Itten állíthatod be: Vezérlőpult >> Fórum >> Modul beállításai >> Az üzenet maximális hossza.

Hozzáadva (01.04.2014, 17:36)
---------------------------------------------

Idézet bigblog ()
413 Request Entity Too Large

Hoppá! Rosszul olvastam. A 413-as egy nginx-típusú tárhelyen előforduló hiba, melyről itt olvashatsz többet:
http://www.checkupdown.com/status/E413.html

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
missy
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 343 | 20:25
Idézet
Töröld a sütiket és a gyorsítótárat, majd próbáld újra


Ez volt az első, amit megpróbáltam, sőt próbálkoztam másik böngészővel is, Firefox, Nightly és Opera. Mindegyiknél ugyanaz a probléma. A checkupdown leírása szerint ez szerverhibának tűnik nekem. A gond valószínűleg abból fakadt, hogy fel akartam tölteni egy képfájlt és beilleszteni a hsz.-be, nem lenne szabad, mert nem nagy méretű a fájl, kb. 56 kb. Neked azért sikerült létrehozni, mert nem akartál képet feltölteni hozzá. smile Most kipróbáltam, ha a képet máshova töltöm fel és csak a linkjét teszem be létrehozza a témát. Ettől persze a hiba még hiba. Várható, hogy megjavul?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 344 | 12:13
missy,
Idézet missy ()
árható, hogy megjavul?

Mivel hogy eddig sem létezett, ezért szerintem átmeneti hiba lesz, valamit tesztelnek. wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
missy
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 345 | 19:15
Jelentem megjavult. smile Köszi a válaszokat.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: