A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » UNET és Webtop Magyar nyelven!
UNET és Webtop Magyar nyelven!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 18:18
Nem tudom ki milyen sűrűn jár a UNET-re és a Webtopba, de aki sűrűn teszi ezt, az észrevehette, hogy mindkettő Magyar nyelvű lett, illetve felkerült a Magyar a válaszható nyelvek listájára.
Ugyan a fordítás még nem teljes, de a uCoz csapata a hibák és hiányosságok mielőbbi kijavításán dolgozik!

Arra kérünk mindenkit, ha hibát talál, azt ebbe a topikba szíveskedjen leírni.
Amit kérünk az csak annyi, hogy a hiba teljes helyét adjátok meg. Azzal nem megyünk semmire, ha csak körülírod a dolgot.
Az, hogy a teljes felület magyar legyen, az mindannyiunk érdeke. Az meg főleg, hogy az a már magyar, az érthető magyar legyen.
Egyes részek még angolul jelennek meg, ezek fordítása is folyamatban van.
Viszont vannak olyan részek, amiknek a fordítása nem megoldható. Legalábbis egyenlőre nem.
Ez a mennyiség viszont nagyon elenyésző.

Reméljük a közreműködésetekkel mihamarabb kijavítunk minden hibát és a még nem lefordított részeket. smile
Arra kérünk mindenkit, hogy csak a lényegesebb részeket jelentse. Jelenleg ez lenne a fontosabb, mivel még mindig nem teljes a fordítás. AMikor már minden magyar, akkor jöhetnek az apróbb részletek.

Segítségeteket előre is köszönjük! smile

sanya4510
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 17:52
én még nem találtam meg benne h hol kell menteni bármit is
segítenétek?

Hozzáadva (26.05.2012, 16:52)
---------------------------------------------
találtam:
az asztalon a Honlapjaim és a Biztonságos belépés ikonra jobb egérgombbal rákattintunk akkor a megjelenő szöveg:
ShRemove
ShProps

uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » UNET és Webtop Magyar nyelven!
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: