A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Honlap törlődése (Honlap törlődése)
Honlap törlődése
fc_nagypeterd
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 09:29
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy létrehoztam egy weboldalt, és semmit nem tudok lényegében benne csinálni, mert a titkos kérdést elírtam, így sajnos a honlapom sem tudom törölni. Ilyenkor mi a teendő, esetleg TI nem tudjátok törölni? sad
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 09:45
fc_nagypeterd, Fórumon több helyen is megtalálod a választ, pl. a hibabejelentő topic-ban az első kommentben van 3 gomb, az utolsóra kattintva, vagy a belépési problémák topic-ba is le van írva a menet. Remélem sikerül megoldani a problémát. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 11:49
fc_nagypeterd, üdvözlünk! Ilyen esetekben csak az angol Ügyfélszolgálat tud segíteni. Végezd el az itt leírt lépéseket, ahogy vmarci21 is mondta: http://forum.ucoz.hu/forum/6-452-1#9656
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 12:33
'Áthelezve az Első lépések a uCoz rendszerben fórumba.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Honlap törlődése (Honlap törlődése)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: