A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » GyIK ((kérdés/válasz))
GyIK
Eldoren
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 10:57
Szép napot!

A GyIK funkcióval lenne problémám.Létrehozok kategaóriákat de a honlapon nem jelenik meg.Ha anyagot is teszek bele akkor sem,a kérdések csak akkor jelennek meg ha létrehozom őket és nem teszem kategóriába.Igy minden kérdés össze-vissza lenne és nem lehet rendszerezni.Előre is köszönöm a segitséget. eldoren-pc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 20:08
Szia Eldoren!
Megmondom őszintén, hogy amit leírtál az egy kicsit kevés. Sajnos nem látunk belőle semmit, így nehéz segíteni.
Én személyesen is kipróbáltam ezt a modult, de minden rendben működött.
Mivel Én is egy elég nagy GYIK állományt akartam összehozni, gondoltam megpróbálom. De nekem nem tetszett, ezért más megoldást kerestem.
De minden működött, kategóriák, meg minden. Még akkor is rendben volt, amikor egyik kategóriából áttettem egy másikba egy kérdést.
Szóval amit javaslok, hogy nézz utána, illetve, hogy segíts nekünk hogy segíthessünk.
A jogosultságoknál mindenképp nézz körül, hogy ott minden rendben van-e!?
Továbbá légyszi dobj be egy-egy képet admin felületről, és az oldalról is. Mi hogy működik, vagy éppen nem működik.
Egy kis segítség: http://forum.ucoz.hu/forum/24-293-1
vmx
Üzenetek: 43
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 16:25
Hello!
Nekem is ugyanez a problémám. Odamegyek hogy GYIK és nem hoz ki semmit..

Hozzáadva (03.08.2011, 16:25)
---------------------------------------------
De én megoldottam biggrin
Eldoren, figyeld az én GYIK-om xD
http://hunpeace.ucoz.hu/index/gyik/0-9


uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » GyIK ((kérdés/válasz))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: