A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » CÍMKEFELFŐ (Címkefelhő, kulcsszavak)
CÍMKEFELFŐ
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 16 | 09:32
Sziasztok,

Remélem jó helyre írok: A fájlkatalógusban a tag-ek megadásával vannak problémáim. Beírom az adott kulcsszavakat, de amikor elmentem, kivesz belőle részeket.

Pl. a mai feltöltésnél ezt adtam meg kulcsszóként: amerika kapitány az első bosszúálló online, amerika kapitány az első bosszúálló online film, amerika kapitány online, amerika kapitány online film
És mentés után ezt jeleníti meg: amerika kapitány online, amerika kapitány online film, amerika kapitány az első bosszúálló, amerika kapitány az első bosszúálló
Az utolsó kettőnél lemarad az online és az online film szó. A maximálisan beírható betűk számát pedig szerintem nem haladja meg.
Ez a példa innen van: http://megaweb.ucoz.com/load....-0-3465

Valamit nem veszek figyelembe, vagy esetleg rosszul adtam meg?

Az üzenetet szerkesztette 1world - Szombat, 2011.08.06, 09:32
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 09:50
1world, Szerintem túl hosszúak ezek a tagek. Elég egy szó, meg hát a tagnek ez is a lényege, hogy egy-egy szó adsz meg, amire ha rákeresnek, akkor megtalálják azt a cikket. Úgyhogy szerintem elég csak "ennyit" megadni:
amerika, kapitány, az, első, bosszúálló, online, film

Kizárólag vesszővel!

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 18 | 09:58
Hát igen, én is valami ilyesmire gondoltam, csak az a baj hogy így a Google meg nem fogja kellően figyelembe venni a filmet. sad Mert pl. a Verdák 2.-nél is a tag-ek miatt kerültem a találatok elejére:


Amúgy köszi a gyors választ smile
Csatolmányok: 3430875.jpg (146.3 Kb)

Az üzenetet szerkesztette 1world - Szombat, 2011.08.06, 09:59
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 19 | 10:06
1world, benne van a nevében, Kulcsszavak! Nem Kulcsmondat, vagy kulcsleírás. biggrin
A kulcsszavak elvileg a belső keresőt segítenék, persze a Google is látja, de nem azt figyeli!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 20 | 10:10
Hát jó. biggrin Igaz ha rajtam múlna, akkor egy egész regényt írnék oda biggrin
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 21 | 09:17
Kedves Tudorok!
Ismét a segítségeteket szeretném kérni.
Szeretném a címkefelhőt beilleszteni az oldalamra, de a Szerkesztő segítségével nem tudom, mivel az teljesen megváltoztatja (felülírja) az oldal jelenlegi képét.
Szerencsére a mentett sablonnal vissza tudtam állítani az eredeti állapotot.
Ha megadnátok azt, hogy a Külalak szerkesztése > Sablonok módosítása menüpontban mit kell beillesztenem, azt nagyon szépen megköszönném.

Hozzáadva (30.08.2014, 07:31)
---------------------------------------------
Az informert előállítottam, a kódja megvan. ($MYINF_4$)
Az üzenetet szerkesztette Levin - Szombat, 2014.08.30, 09:17
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 22 | 10:21
Levin, szia. Ha csak egy blokkba szeretnéd beilleszteni, nézd át ezt a video-tutorialt.

u.i: Akkor még nem volt mikrofonom, kísérleteztem, ezért ilyen zajos és halk biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 23 | 11:37
Ezt illesztzettem be:
<!-- <block163> -->
<?if($MYINF_4$)?>
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" class="boxTable"><tr><td class="boxTitle"><b><!-- <bt> --><!--<s3163>-->Tagcloud<!--</s>--><!-- </bt> --></b></td></tr><tr><td class="boxContent"><div class="boxText"><!-- <bc> -->$MYINF_4$<!-- </bc> --></div></td></tr></table>
<?endif?>
<!-- </block163> -->

és így néz ki:


Nem pont erre gondoltam smile
Az üzenetet szerkesztette Levin - Szombat, 2014.08.30, 13:28
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 24 | 14:08
Levin, van egy animált (3D) címkefelhő widget valahol, azt javaslom, használd azt az informer helyett wink Ehhez a sablon szerkesztésének oldalán válaszd a gombot, és keresd meg a 3D címke felhő widgetet. Az informer kódjának helyébe pedig illeszd be azt wink



Még valami: A kód elejére nem kell az <?if($MYINF_4$)?> és a végére az <?endif?> smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 25 | 15:35
Az a baj, hogy nálam a Szerkesztő > Blokk hozzáadása a következőképpen néz ki:


Középen láthatod az új blokkot ( a lobogó), választási lehetőség nincs. Ha ráhúzom a blokkot valamelyik konténerre, az ott található valamennyi blokkot felülírja a zászlóval.

Hozzáadva (30.08.2014, 14:35)
---------------------------------------------
Megpróbáltam a zászlót törölni az első konténerről, el is tűnt, de a változások mentésénél újra az összes blokk helyén a zászló jelent meg wink

Az üzenetet szerkesztette Levin - Szombat, 2014.08.30, 15:30
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 26 | 15:37
Levin, ezért nem szeretem én a Szerkesztőt használni, valamit mindig elront. A nálad látható hiba sablonhiba, tehát valahol a konténerek sablonjában van a probléma sad
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 27 | 15:48
Azt hiszem lemondok a címkefelhőről.
Az előbb sikerült elővarázsolnom, de valamiért csupa olyan tag-okat forgatott, amelyek nálam nincsenek is definiálva smile
Ez legyen a legnagyobb bajom.
Köszönöm a fáradozásodat.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 28 | 15:55
Levin, igen, valamiért például odateszi a музыка (zene) és зарубежная (zarubeznaya) szavakat (utóbbi nem tudom mit jelent biggrin ). A 3D (animált) címke felhő esetében is beteszi ezeket a szavakat?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 29 | 16:02
Igen smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 30 | 18:15
Levin, kérlek, illeszd be a címke felhőt egy új oldalba, majd add meg az oldal linkjét itt smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » CÍMKEFELFŐ (Címkefelhő, kulcsszavak)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: