A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Blokkok módosítása Szerkesztő nélkül
Blokkok módosítása Szerkesztő nélkül
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 12:39
A Szerkesztőt sokmindenre lehet használni, de az is megtörténhet, hogy nem szereted használni, mert vagy rosszul rendez valamit, vagy valamit nagyon elront. Épp ezért, ma bemutatjuk, hogyan tudjuk módosítani a blokkok tartalmát, illetve hogyan tudunk hozzáadni, törölni blokkokat a uCoz-os honlapunkhoz a Szerkesztő használata nélkül.


Tudom, unalmas olvasgatni, és még az is meglehet, hogy nem érted mit akarok mondani. Éppen ezért ma nem fogok írni, hanem videóban mutatom be, hogyan lehet ezt elérni!


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 2 | 13:38
Szia! Létrehoztam egy új blokkot, a mentett bejegyzéseket ($ARCHIVE$), fordítva jeleníti meg a hónapokat. Tehát legfelül van a legelső bejegyzés hónapja, legfrissebb pedig legalul, ezt pont fordítva kéne. Ezt is próbáltam már"Az anyagok osztályozása a felhasználó anyagainak felsorolása oldalon:" de nem változik semmi. Tudom, hogy ezt beszéltük egyszer. Valami új ötlet ezzel kapcsolatban felmerült? Köszi
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 16:02
EniG, sajnos "csak erre" képes a rendszer. Ennek a funkciónak a működését nem lehet szabályozni sad De értesítem a fejlesztőket az ötletről wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Blokkok módosítása Szerkesztő nélkül
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: