A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Látogatási statisztika » Statisztika Modul
Statisztika Modul
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 13:48
Hali.

Régebben megváltoztattam a Statisztika méretét 2 re de rájöttem mostanában hogy az túl nagy nekem. Mivel hogy a css a gyengém és akárhogy kerestem nem találtam meg.
Szóval a kérdésem az lenne hol lehet lejebb venni a méretét.

Lehet így nemtudjátok mire gondolok .
Erre:

Csatolmányok: 2493593.png (1.6 Kb)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 20:31
Saját menü>>Külalak vezérlése>>Első container (ha jól látom ide tetted)
Itt WYSIWYG-ben keresd meg a stat részt, kijelölöd a szöveget ($OPERATOR$ kódoknak kell lennie) és lejjebb veszed a méretét (ugye erre gondoltál) ne piszkáld a css-t

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Péntek, 2010.07.02, 20:32
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 3 | 20:54
Elsőre valamiért nem reagál vagyis a "Online összesen" (jót jelöltem ki mert a színét megváltoztattam, csak a méretre nem reagál.) Nemtudom ez mért van.

Hozzáadva (02.07.2010, 20:54)
---------------------------------------------
Ez sajnos egy rossz megoldás volt sad Sablonok átalakításánál semmiképpen nem ajánlom a "Vizuális HTML" szerkeszőt. Mert egyes tagokat módosít mint ahogy raziel is mondta nekem még anno. Szóval a lényeg hogy az első blokkom szétesett majd minden új blokk az első szétesett blokk tartalmával jelent meg. Szerencse hogy napi szinten csinálok biztonsági mentést mióta szétesett az oldalam biggrin laugh . Illetve szerkesztő módban láttam a tartalmát a bloknak amit már rossz elöérzetet sugalt.

u.i : Utólag megnéztem hogy mért történt ez a hiba. Mert a vizuális html szerkesztő eltüntette az endif es tagot.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 4 | 08:35
Ja hát igen az már csak olyan, (ám érdekes, nekem eddig oszlopot nem rontott el, csak fejlécet - de azt nagyon)
Akkor marad a HTML...

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 5 | 17:59
Hello!

A statisztika résznél azt hogy lehet megcsinálni, hogy a felsorolt online lévő felhasználókat egymás alatt jelenítse meg kb. 3 felhasználó/sorral? Az a gond, hogyha 4-5 felhasználó van egyszerre online, akkor ezeket vízszintesen jeleníti meg sortörés nélkül, és szétszélesedik a menü. De az is jó lenne, ha át lehetne onnan helyezni ezt a részt, mondjuk a főoldal aljára. Erre van lehetőség?

Hozzáadva (11.08.2010, 17:59)
---------------------------------------------
Na igen, erről beszélek: http://megaweb.ucoz.com/45245.jpg


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 18:08
Szia!
Nekem is ugyanez volt a gondom! Írtam az ügyfélszolgálatnak, és kijavították a hibát.
Ezt csak központilag lehetséges javítani, mert a scriptet kell módosítani, amihez ugye mi nem férünk hozzá. sad
Az áthelyezésre van lehetőség!
Az $ONLINE_USERS_LIST$ operátort kell kivenni a jelenlegi helyéről és a Honlap alsó része sablonba alulra beilleszteni.
Lásd még képen:
Csatolmányok: 7678348.png (2.6 Kb)
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 7 | 18:19
Köszönöm szépen a választ, és a gyors reagálást, sikerült megcsinálnom a leírás alapján.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 8 | 11:51
Kérdés:
Eltünt a statisztika modul. Hogyan tudnám újra visszarakni az oldalra?

Válasz:
Létrehozol egy Blokkot. http://forum.ucoz.hu/forum/27-140-1#1095 és beleírod a következőt:
Quote
$COUNTER$
$ONLINE_COUNTER$
$ONLINE_USERS_LIST$
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 9 | 19:28
Hasonló gondom van most, mint a #6-os hozzászólásban.
Amikor egyszerre hárman vannak online és ebből az egyiknek hosszabb neve van (10 karakter), akkor szétcsúszik a doboz. Hasonlóan, mint Raizelnek ezen a képén: http://megaweb.ucoz.com/45245.jpg
A sablonomban egy kicsit megnagyítottam a betűméretet, mindenhol, ahol 7 volt, 9-re, ahol 8 volt, ott 10-re. Talán ez a gond. Szívesen visszaállítom a sablonnak azt a részét, ahol az online felhasználók neve van, ha meg tudjátok mondani, hogy hol kell. (A sablonom #9)

Hogy milyen az, amikor háromnál többen vannak online, azt nem tudom és azt sem, hogy létezik-e olyan, hogy több sorba rendezi a felhasználókat. Ha az online felhasználók mind egy sorban jelennek meg, akkor ideiglenesen én is áttenném az egészet a láblécbe. Ha viszont több sorban is megjelenhetnek, akkor inkább nem, mert az nem nézne ki jól.

Várom a segítséget, üdvözlettel: Evia

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 10 | 19:46
Szia! smile
Erre már megtaláltam a probléma megoldását, nehogy Te is írj az ügyfélszolgálatnak! biggrin
Amit tenned kell:
Admin felületen admibaron kattints a Beállítások >> Szabványszövegek cseréje menüpontra.
Itt nyisd le a Statisztika "Ki van online" részt és a harmadik sorban lesz egy olyan, ahol csak egy vessző látható.
Ezt a vesszőt egészítsd ki előtte is és utána is egy szünettel. (szünet vessző szünet)
Ahhoz hogy ezt módosítani tudd, nem kell mást tenned mint a jobb oldali "változtat" feliratra kattintani.
A mentéshez csak kattints valahol az oldal egy üres részén.
Remélem sikerül megoldanod. smile
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 11 | 20:22
Kössz! Valószínű, egy szónak vette. Csak utána tettem szóközt, de remélem, így is jó lesz.
Szuper vagy!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 12 | 20:23
Kérdés:
Hali!
Nekem csak annyi lennek a kérdésem hogy ilyeneket hogyan tudok feltenni az oldalamra?
Csak felhasználó férhet hozzá http://razorbacks.ucoz.hu/nvtelen2.jpg -ST-,

Válasz:
Az első részleget online összesen <--> regisztráltak, ez alapon benne van a statisztika blokkban, a második része ma regisztrált <---> tagok összesen, ezek az informerekben keresendők, míg a ki volt ma itt is informer.
Az hogy ennyien jártak nálam meg a flag counter ezek külön oldalakról külön kiegészítő dolgok, amik részben nagyon hasznosak.
Informerek: http://forum.ucoz.hu/forum/19-113-1#836
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 13 | 21:25
Szió.Én azt szeretném megkérdezni,hogy a honlapomra létezne olyan sxript,ami azt nézi,számolja,hogy egy filmet hányan töltenek le??mert csak azt tudom megnézni,h.hányan néztek meg egy bejegyzést,de azt nemtudom,h,mennyien is töltötték le azok közzül:((Előre is köszi a segítséget:)Jucus

Hozzáadva (30.10.2010, 21:25)
---------------------------------------------

Quote (jucus)
Szió.Én azt szeretném megkérdezni,hogy a honlapomra létezne olyan sxript,ami azt nézi,számolja,hogy egy filmet hányan töltenek le??mert csak azt tudom megnézni,h.hányan néztek meg egy bejegyzést,de azt nemtudom,h,mennyien is töltötték le azok közzül:((Előre is köszi a segítséget:)Jucus

Bocsi,mellé nyúltam,szóval:script:)

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 14 | 23:05
Fájlkatalógusban a "feltöltések" rész az, script nem kell
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 15 | 23:15
Quote (DaveedBrown)
Fájlkatalógusban a "feltöltések" rész az, script nem kell

Ejha,ezt most nem értem:((A fórumokba vannak,vagyis tettem a filmeket...stb dolgokat.és csak azt mutatja,h,hányan nézték meg,de hogy hányan is töltötték le,azt nem mutatja:((

Hozzáadva (30.10.2010, 23:12)
---------------------------------------------

Quote (DaveedBrown)
Fájlkatalógusban a "feltöltések" rész az, script nem kell

És hol találom a fájl katalógust??:((Köszike a segítségedet amúgy:)

Hozzáadva (30.10.2010, 23:15)
---------------------------------------------

Quote (DaveedBrown)
Fájlkatalógusban a "feltöltések" rész az, script nem kell

Naa,megtaláltam a fájlkatalógust,de azt mutatja,hogy semmit se töltöttem fel,pedíg a fórumba van rengeteg,és sokan megnézték már:(Akkor mit tegyek?:((Köszike

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Látogatási statisztika » Statisztika Modul
Keresés: