A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Teszt válaszok lekérdezése
Teszt válaszok lekérdezése
rasmussen
Üzenetek: 7
Hírnév: 1

Üzenet # 1 | 18:24
Üdv. Egy kb. 30 kérdésből álló kérdővet szeretnék létrehozni, és a kérdésekre adott válaszokat kielemezni. Hogyan lehet ezt megcsinálni?
Én a teszt modullal próbáltam ezt megcsinálni, de ott csak a végeredmény pontszámait sikerült kinyernem, az egyes válaszokat nem.
Mi erre a legjobb megoldás?
Köszönöm előre is a segítséget!
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 2 | 22:34
Kedves rasmussen, a rendszerben létezik a Körkérdés/kérdőív modul, a fórumban itt beszélünk róla: http://forum.ucoz.hu/forum/15
Konkrétan ez a modul miben nem felelt meg ?

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
rasmussen
Üzenetek: 7
Hírnév: 1

Üzenet # 3 | 08:08
Kedves Attila, köszönöm, hogy jelentkezett. Szóval olvastam azt a topicot, de nem az én problémámat taglalja. Lehet, hogy kiüti a szemem, de akkor sem találom a megoldást. Ha csak 1 kérdésről lenne szó, akkor nem lenne probléma, de én egy kérdőívet szeretnék létrehozni sok-sok kérdéssel, úgy mint az például a teszt modulban is van. Kérdőív modullal csak 1 kérdést tudok megszavaztatni, ez a problémám, illetve az, hogy ha a teszt modult használom, akkor nem kapom meg a válaszok listáját és nem tudom kielemezni azokat.
rabid-folk-techno
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 12:30
SZiasztok
Nem igazán értem , hogy ez a / tesztek / menüpont igazábol mire is jó??????????
Vagy hogy milyen kérdéseket érdemes felteni???????????
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 5 | 12:37
Milyen kérdéseket érdemes feltenni? Hát itt csak a fantáziádra hagyatkozhatsz...
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 6 | 21:17
ez nem rossz ötlet. jó lenne ilyen modul. még én is használnám, az már egyszer biztos smile
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 21:25
Quote (Raidon)
jó lenne ilyen modul.

Ezt mire érted? Mert van ilyen modul, barátom!
Ha kérhetném egy kicsit pontosabban fogalmazni, mert nem vágom amiket írsz! sad
Raidon olvasd el légyszíves a FIGYELEM! Általános tájékoztató-t, fogalmazd meg érthetően a kérdéseidet, és ne szórd tele a fórumot semmit nem mondó hozzászólásokkal. Mindannyian köszönjük!
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 8 | 12:34
erre gondoltam-->
Quote (rasmussen)
Én a teszt modullal próbáltam ezt megcsináln
meg modulról van szó, mert Atilla a válaszában is azt írja-->
Quote (Attila)
Konkrétan ez a modul miben nem felelt meg ?
vagy is a körkérdés/kérőív.

És hogy van a teszt modul. Arra gondoltam amit rasmussen, írt-->

Quote (rasmussen)
Kedves Attila, köszönöm, hogy jelentkezett. Szóval olvastam azt a topicot, de nem az én problémámat taglalja. Lehet, hogy kiüti a szemem, de akkor sem találom a megoldást. Ha csak 1 kérdésről lenne szó, akkor nem lenne probléma, de én egy kérdőívet szeretnék létrehozni sok-sok kérdéssel, úgy mint az például a teszt modulban is van. Kérdőív modullal csak 1 kérdést tudok megszavaztatni, ez a problémám, illetve az, hogy ha a teszt modult használom, akkor nem kapom meg a válaszok listáját és nem tudom kielemezni azokat.

Valamint amit utólag zölddel kijelöltem arra gondoltam, hogy én is használnám, ha úgy lehetne csinálni.

Mondjuk még nem próbáltam ki! mert gondoltam hogy kb. 2 hónap alatt nem lett így megcsinálva.
Megnéztem volna, de nem akartam, mert még nem tudom törölni azokat a modulokat, amik nem kellenek...

Remélem így már érthető voltam raziel70,

És köszönöm, hogy a figyelmembe ajánlottad az általános tájékoztatót. Még olvastam is, de van egy kis problémám, ami miatt véletlenül figyelmen kívül hagytam a leírtakat. sad

És bocsánatot kérek azért, hogy nem voltam érthető. Legközelebb meg próbálok érhetőbben írni és figyelmesebb lenni.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 9 | 12:42
Igazából én már máma elég fáradt vagyok biggrin wacko

De ha jól értelmezem ez a gondotok

Quote
Kérdőív modullal csak 1 kérdést tudok megszavaztatni, ez a problémám

Kérdőiv kérdései van limitálva úgytudom 15.
De az hogy hány kérdőívet hozz létre és hogy hányat helyezz el az oldalon az nincs!

Ha megnézed az oldalamon 3 kérdőív van egymás alatt.
És ahol létrehozod a kérdőívet ott a kód és azt másold be egy blokkba.

(lehet nem ez volt a kérdés, de kicsit furán fogalmaztál)

Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 10 | 22:33
Sziasztok,

A teszt modulnál szeretném azt megcsinálni, hogy legyen korlátozott idő (pl: 20 sec) egy kérdés megválaszolására, hogy lehetne ezt megoldani szerintetek?

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 11 | 11:03
Hadelhad, sajna ezt szerintem nem lehetne megoldani, mi ehhez nem férünk hozzá
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 12 | 12:17
DaveedBrown, sajnos gondoltam...
Nem lehetne valami teszt szkriptet betenni, ha egyáltalán van ilyen?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 13 | 16:45
Bizonyára lehet, de ez haladó javascript- éshtml ismeretet igényel. Php-ról szó se lehet
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


szifó63
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 17:29
Engem is érdekelne az a dolog, ami rasmussent is piszkálja. Azaz ha a teszt modullal csinálok egy kérdéssort és valaki végig megy rajta, azután a rendszer mutassa meg az illetőnek a helyes megoldásokat. Egy tesztsornak csak úgy van értelme, ha a megoldás után tanul is valamit belőle az ember, márpedig ehhez hozzákel jutni a helyes megoldásokhoz is! help
Ha van ötletetek, akkor kérem segítsetek!
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 15 | 21:25
Kedves szifó63, szerintem írd ki az oldalszerkesztővel.
Egy ötlet: csinálj egy olyan oldalt(mármint nem egy komplett honlapot, csak egy XY lapot, Hozzáadás-> Honlapszerkesztő az admin-baron), amin a meglévő tesztek nevei vannak, és csinálj X oldalt a megoldásokkal (X=amennyi teszt van) majd a megoldásokat linkeld be az XY lapra, majd az XY lapot tüntesd fel, ahol szeretnéd, pl. a teszt sablonban (vezérlőpult->Honlap-stílus->Külalak vezérlése(sablonok)->Tesztek->...általános oldala). Sajnos nem tudom, hogyan lehetne azt megcsinálni, hogy csak akkor lássa a látogató, ha már kitöltötte a tesztet. Szerintem nem is lehet, mivel nincs a végének külön sablonja.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Teszt válaszok lekérdezése
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: