A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új jelenség, új probléma (http://56m7.ru)
Új jelenség, új probléma
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 31 | 14:59
Idézet (bigblog)
Nekem akkor következett be, amikor VIRTUÁLIS szerkesztőben szerkesztettem a stílusát a fórumnak... valószínű, hogy te is hasonlót csináltál...


Végülis csak igazam volt smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
contonext
Üzenetek: 11
Hírnév: 1

Üzenet # 32 | 15:02
Igen, igen, csak akkor nem is rémlett hogy azt is csináltam!
Még egyszer hálásan köszönöm! smile R.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 33 | 05:13
Mi történhetett?
Nem kaptam az Ucoztól semmilyen értesítést, és ma hajnalban ez a felirat fogadott:
Script error 500
Service is temporary unavailable. Try again in few minutes.


Mi a teendőm? wink
(Leginkább az aggaszt, hogy a többi ucoz-os honlap elérhető, remélem nem velem van bajuk, ráadásul fizetős is vagyok.)

Hozzáadva (30.10.2013, 07:11)
---------------------------------------------
Bocsánat a pánikért, a szerver már működik.
Köszönöm a türelmeteket (és megértéseteket
). smile

Hozzáadva (06.11.2013, 04:13)
---------------------------------------------
Ma reggel ugyanez a felirat fogadott.
Amilyen szerencsém van, sikerült kifognom egy problémás szervert.
Vagy ez a jelenség másnál is megszokott?

Az üzenetet szerkesztette Levin - Szerda, 2013.10.30, 05:39
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 34 | 14:52
Levin, ezt "szerverleállásnak" nevezik...

http://forum.ucoz.com/forum/42-13752-1

Itt több infót találsz (angolul)...

Ha meg tudnád mondani, hányas szerveren van a weboldalad, több infót tudnék adni biggrin

Hozzáadva (06.11.2013, 13:52)
---------------------------------------------
Hoppá! Már látom! s36-os...
Az s36-os szerverről nem hallottam, hogy leállásai lettek volna. Talán ezek csak ideiglenes leállások, és rövidek, ezért nem számolnak be róluk. De nem biztos...

Például az én oldalamnál kisebb DDoS támadások vannak... Sajnos.


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 35 | 07:28
Kedves Tudorok, nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre.
Néhány hónapja új jelenséggel kellett szembesülnöm: róka jár a tyúkketrecembe wink
Valaki időnként törli bizonyos blogbejegyzések tartalmat hordozó hozzászólásait.
Van egy hat lemezből álló sorozat, ezek hozzászólásait tegnap törölték ötödszörre (link)

Először megpróbáltam a Vezérlőpult beállításaival kizárni a törlés lehetőségét, végül a két, bármiféle törlésre jogosult feltöltőtárs részére külön Főmoderátor felhasználói csoportot hoztam létre.
Ez sem segített.
Igyekeztünk brutális, feltörhetetlen jelszavakat generálni, a Főmoderátorok 20 karakteres jelszavakat használnak, az enyém ugyan csak 13 karakteres, de a jelszóellenőrzők megfelelő erősségűnek minősítették.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék.
Ha valamelyikőtök venné magának a fáradságot (jelszavam megadása után), és átnézné a Vezérlőpultom beállításait, hátha mégis maradt valahol egy rés, azt nagyon szépen megköszönném.
Az üzenetet szerkesztette Levin - Kedd, 2014.07.22, 07:29
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 36 | 11:29
Levin, először is köszönjük, hogy a uCoz közösséghez fordultál segítségért a biztonsági problémáid megoldásához. Csak azt tudom ajánlani, hogy olvasd el ezt a témát, és ezt is.

Amennyiben további segítségre lenne szükséged, írj bátran nekünk!
bigblog.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 37 | 11:52
Kedves Bigblog mindkettőt elolvastam, csak azt nem értem, hogyan tudnám a spamfilterrel megakadályozni, hogy valaki, akinek egyébként erre valószínűleg nincs is jogosultsága, törölhesse a hozzászólásaimat.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 38 | 12:47
Levin, senki sem törli. Magától törlődnek.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 39 | 12:49
És hogyan tudom megakadályozni, hogy törlődjenek?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 40 | 12:56
Levin, végigolvastad ezt a cikket? Ott írja, hogy ennek a spam-szűrő rendszernek a működését nem lehet szabályozni.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 41 | 14:35
Elég felelőtlenség volt ezt így élesbe beimplementálni a rendszerbe, de azt ajánlom, hogy jelezd ezt a fentieknek, hogy finomhangolják a szűrőket, mert valószínűleg magyar hozzáoszlásokról van szó, a magyar lokalizáció meg nem az egyik legnagyobb piac, így az angol, orosz és egyéb nyelven futó weboldalak lesznek a legjobban optimalizálva erre a spamszűrő, nekünk lesznek egy ideig kellemetlenségek.

De az uCoz indulása óta te is meg én is éltünk már át ilyen "vészes" újításokat biggrin

Szerintem még mindig elfogadhatóbb mint annak idején a fél oldalt eltakaró úszó reklám smile
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 42 | 15:19
Alapvető bajom az, hogy én ezekhez a dolgokhoz nem értek smile
Ha jól értem, bele kell törődnöm, hogy bizonyos bejegyzések/hozzászólások szabályozhatatlan módon rendszeresen törlődnek?
(Remélem nem jól értem.)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 43 | 16:41
Levin, privát üzeneten keresztül kérlek küldd el azoknak a hozzászólásoknak a témáját, főbb szavait, amelyek törlésre kerültek wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 44 | 03:16
OK.
És a fáradozásod előre is köszönöm.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 45 | 10:57
Levin, nincs miért megköszönnöd, én örülök is ennek. Az üzenetek elküldésre kerülnek a fejlesztőkhöz. Ismét szeretném megköszönni az elküldött privát üzeneteket. Mindegyikre érkezett válasz wink

Sok sikert tovább a honlapodnak wink
bigblog,
uCoz Magyarország

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új jelenség, új probléma (http://56m7.ru)
Keresés: