A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » Kép megjelenésének módja (Ha nem használom a lightboxot)
Kép megjelenésének módja
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 31 | 20:53
surprised Az informereket találtad bonyolultnak? Na ezt sem mondta még senki! biggrin
Szakácsodleszek
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 11:43
Sziasztok!

Szeretnék diavetítést készíteni a honlapomra, de mikor beillesztem a Widgets kódot, nem készül el a vetítés, nem látszik semmi a képen...:(. Mit ronthattam el?

Köszönöm a választ. Kata
apa
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 20:13
Sziasztok a segítségeteket kérném hogy lehet a képeket átrendezni albumon belül ha ez lehetséges .
Előre is köszönöm .
üdv apa
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 34 | 23:22
apa, a modul beállításainál válthatsz elrendezési módot (pl dátum szerint, név szerint, feltöltő szerint stb.) de sajnos egyéni elrendezés nincs.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


apa
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 16:40
Szia DaveedBrown köszönöm a segítséget.
üdv apa
gyerekek
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 36 | 21:02
Jó estét Kívánok!
Szeretnék segítséget kérni. A fotóalbumokba kategóriánként feltöltött képeim ömlesztve jelennek meg a diavetítésben. Szeretném ha a kategóriák külön jelennének meg. Ha admin felületen én a fotóalbumokat nyitom meg és rákattintok az eredeti sablon visszaállítására, akkor csak a fotóalbumok modult állítja át, vagy az egész honlap külalakját? Már két este keresem a megoldást de nem boldogulok, pedig a szülők várják gyermekeikről a képeket.
A képek feltöltését megtanultam, de a megjelenítés nem sikerül igazán.
Küldöm a honlap címét is
cskficankak.ucoz.com
Előre is köszönöm a segítséget.
ÜDV.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 37 | 15:27
gyerekek, ha a kategóriáknak külön megjelenést akarsz, a kategória linkjét kell külön elhelyezni.
Legolexicon
Üzenetek: 17
Hírnév: 2

Üzenet # 38 | 19:34
Sziasztok!
Hogyan lehet olyan diavetítést létrehozni, amelyik nem csak ugrál képről-képre, hanem valamilyen effektussal vált, mint pl. itt: http://www.klikk.info.hu/
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 39 | 19:43
Ezt például több néven is hívják. PL. Slider, vagy Slideshow.

Persze ezek külön js-es cuccok, be kell építeni az oldalba.
Ha elmész az én oldalamra itt alul katt, akkor ott is ilyesmit látsz, csak szöveggel és effect nélkül.
Legolexicon
Üzenetek: 17
Hírnév: 2

Üzenet # 40 | 18:58
Locky, köszi! Nem igazán értem, hogy mik azok a js-es cuccok confused Különben melyik programmal lehet csinálni diavetítést?

Üdv.: LegoLexicon

Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 00:04
Sziasztok!

A fotóalbumomba szeretnék kategória nézetébe címkefelhőt beilleszteni. A kódot pontosan hová kell beilleszteni?
Köszi előre is a választ!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 42 | 09:29
, Saját Menü --> Honlap Stílus --> Külalak Vezérlése --> Fotóalbum -->

És akkor valamelyikbe beleilleszted a kódot:
- A fotóalbum főoldala
- A fejezet fényképeinek listáját mutató oldal
- At albumban található fényképek listájának oldala

Ez attól függ hogy te hová szeretnéd rakni a címkefelhőt.


Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 10:38
Mindegyikkel próbálkoztam már. De én vagyok a béna tudom. Ez az első ilyen "oldalam". :)

Quote (1world)
SÁ, Saját Menü --> Honlap Stílus --> Külalak Vezérlése --> Fotóalbum -->

És akkor valamelyikbe beleilleszted a kódot:
- A fotóalbum főoldala
- A fejezet fényképeinek listáját mutató oldal
- At albumban található fényképek listájának oldala

Ez attól függ hogy te hová szeretnéd rakni a címkefelhőt.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 44 | 10:50
, hát a kódot oda kell feltölteni ahová te szeretnéd. Annak pedig tudni kell a pontos helyét, és az alapján bemásolni a kód megfelelő részébe. A kódot így sajnos nem tudom berakni helyetted.

Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 10:59
A piros kör helyére. biggrin
http://kepfeltoltes.hu/120513/cimke_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hozzáadva (13.05.2012, 09:59)
---------------------------------------------
De a kód megfelelő részét nem tudom melyik "sorba" másoljam. sad

Quote (1world)
SÁ, hát a kódot oda kell feltölteni ahová te szeretnéd. Annak pedig tudni kell a pontos helyét, és az alapján bemásolni a kód megfelelő részébe. A kódot így sajnos nem tudom berakni helyetted.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » Kép megjelenésének módja (Ha nem használom a lightboxot)
Keresés: