A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » Honlapkatalógus
Honlapkatalógus
Smaragd
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 12:08
Sziasztok!
Az alábbi problémám lenne:
A honlapkatalógusom könyvtárnak szeretném használni, olyan módon, hogy az oda feltett Pdf formátumú dokumentumot ne az Adobe nyissa meg, hanem továbbra is az én oldalam. A lényeg az lenne, hogy se letölteni se kinyomtatni ne lehessen, csak olvasni! (Bármilyen ötlet érdekelne.)

Amit eddig sikerült "alkotnom" a témában, itt látható:
Code
http://smaragdvilag.ucoz.com/dir


A Pdf-et átalakítottam swf-be, sikerült is beillesztenem az oldalamba, de sajnos csak lapozni lehet (azt is csak az swf konvertálás miatt), de csak egyenként.
Tudnátok-e javasolni nekem egy olyan megjelenítő ablakot, ahol megjelenik a dokumentum oldalszáma, és lehet az adott oldalra ugrani a szövegben.

Remélem érthető voltam, a segítséget előre is köszi, bármi legyen is az.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 32 | 14:41
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 33 | 19:35
Sziasztok!
A honlapkatalógus modult 3 opció szerint lehet "instalálni", ezek pedig kis-, nagy vagy nincs kategorizálás. Annyi lenne a kérdésem, hogy lehetséges ezt utólag módosítani, vagy ahhoz el kell távolítani a modult és újra engedélyezni. A kérdés egyszerű, ám fontos, mert ha törlöm a modult, elvész a tartalma. :-/
Köszi szépen előre is a választ! smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 34 | 19:38
Redzsina, a tartalmat le lehet menteni, biztonságos mentéssel, így, ha törlöd a modult vissza lehet állítani (én így tudom!), de azért várd meg más válaszát is! smile
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 35 | 19:52
KovJonas, Köszi a tippet, nah erre nem is gondoltam. biggrin
Ahogy olvastam hozzászólásod, eszembe jutott egy érdekesség: mi van ha mindig u.annyi kategóriát lehet létrehozni (limitek a uCoz rendszerben, azaz 1000 fejezet/1000kategória), a kis- vagy nagy kategorizálás csak előre gyártott példák, mint pl az avatárok. smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » Honlapkatalógus
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: