A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fő és alfórum létrehozása
Fő és alfórum létrehozása
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 1 | 17:24
Hello

Hogyan tudnék elhelyezni egy fórumban még többet? pl>: Van egy fórum és én abban még szeretnék külön 3 drb fórumot nyitni. Hol lehetne ezt beállítani?

Köszi a választ.

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 2 | 18:33
A fórumban csak új fejezetet lehet hozzáadni (Részegység hozzáadása gomb) és azon belül új fórumokat lehet létrehozni, és a fórumok alatt pedig témákat közvetlenül a fórum oldalán.
Saját menü: Fórum => Fórumok vezérlése

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
byBTL
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 12:34
Sziasztok!

Nekem ugyanez a problémám, de rétegesebben szeretném megoldani a fórumot. Amit fentebb írt Attila, azt megpróbáltam - és még többféleképpen is - de nem jártam sikerrel.

Nem ilyen nevekkel, de ezt szeretném megoldani:

Lenne egy olyan fejezet, hogy pl: "Focisták". Ide semmilyen témát nem akarok nyitni. Majd ezen belül egy pl "Ballábasok" és egy "Jobblábasok" kategóriát is tenni, ezek is csak mappa jellegűek, majd pl ez alá még egy kategória, hogy "Észrevételek", és ha ebbe belekattintottak, akkor jöhetnek a témák, amikhez ugye hozzá lehet szólni. Ameddig eljutottam, az az, hogy csináltam a Focistákat, majd azon belül a Ballábasok-at. Na de ha ezt megnyitom, akkor azonnal jönne az, hogy nyissak témát. De én még szeretnék még egy réteget csinálni. Próbáltam a szerkesztőben belehúzni (Zöld elsősegély jel :D, avagy a "+"), de nem sikerült a Ballábasokat belehúzni a Focisták-ba.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 18:19
Szia byBTL!
Ettől mélyebben nem tudsz menni.
A Focisták egy kategória, azon belül vannak a fórumok, a Bal és jobb lábasok, majd ezen belül már az oldalon kell témákat nyitni. A témákban pedig lehet válaszolni.
Itt a vége... sad
Szerintem ettől nem is kell mélyebben, akkor már túlzás lenne... wacko
Virgie
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 23:20
Nagyon sokat keresgéltem, de nem leltem rá hasonló kérdésre. Ha én voltam béna, akkor sajnálom, hogy az időtöket raboltam.
A kérdés:

Egy másik honlapszerkesztőről jöttem át ide, mert ebben több a lehetőség. Azonban ott már van fórum és néhány fontos hozzászólás is.
Át lehet esetleg hozni ide a régi fórum topicjait valahogy? Jó volna, ha a megkezdett témákat itt tudnánk tovább folytatni, és igénybe vehetnénk a ucoz nagyszerű e-mail értesítő szolgáltatását. Sokat segítene.

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 6 | 07:40
Virgie, sajnos arra nem látok módot, hogy áthozhasd a fórumot. Javaslom, hogy tegyél egy linket a régi, lezért fórumra és folytasd itt a fontosabb témákkal.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Lina
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 18:35
Sziasztok.
Bocsánat, ha zavarok evvel a dologgal ebben a témában, de nem tudom, hogy hogyan tudnám azt elérni, hogy mások is tudajak írni a fórumra, és + még én sem tudok oda írni.
Segítségeteket köszönöm!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 8 | 08:23
Szia!
Vezérlőpult » Felhasználók » Felhasználói csoportok » Az összes csoport jogainak beállítása » Fórum

Itt mindent be tudsz állítani! smile
Az üzenetet szerkesztette KovJonas - Hétfő, 2012.07.16, 08:23
Lina
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 16:29
és ott mit kell bepipálni, vagy megcsinálni, hogy menjen?
Mert már próbáltam, de nem ment. sad
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 10 | 16:50
Hát például a "válaszok írása"-nál be kell pipálni, hogy felhasználók, ellenőrzöttek, moderátorok, adminisztrátorok, vagyis, hogy ki írhat válaszokat.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 11 | 17:31
Lina, szerintem egyértelmű, de segítségért szétnézhetsz az uCorneren, ott van róla leírás (+ itt is keresgélhetsz: http://forum.ucoz.hu/forum/3-393-1 )
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 12 | 23:31
Lina, ezeket pipáld be (ha olvasni, írni akarsz csak):
-Fórum olvasása (belépési lehetőség a fórumba)
-Témák létrehozása
-Kérdőívek létrehozása
-Válaszok írása
-Résztvétel a kérdőívekben
-Képek feltöltése
-Fájlok feltöltése
-Hangulatjelek engedélyezése
Moskva
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 18:41
Attila, Helló nem értem nem jön össze az alfórum létrehozása.
Eltudnád bővebben mondani? Előre is köszi a segítséget!
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 14 | 21:28
Kedves Moskva!
Idézem Attilát:
Quote (Attila)
A fórumban csak új fejezetet lehet hozzáadni (Részegység hozzáadása gomb) és azon belül új fórumokat lehet létrehozni, és a fórumok alatt pedig témákat közvetlenül a fórum oldalán.
Smaragd
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 11:30
Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy UCOZ-beli már létező fórumot (ami közös) át lehet-e vinni egy szintén UCOZ-beli (másik) oldal fórumába. A kérdés elméleti, így linket nem tudok adni, mert ha nem lehetséges, akkor kár is saját fórumot csinálnom. / Avagy a lementett fórumot, hogyan lehet újra feltenni csak másik url címre.
A választ előre is köszi.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fő és alfórum létrehozása
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: