A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ (404) (A 404-es oldallal kapcsolatos kérdések)
AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ (404)
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 106 | 09:17
Hikari, a ucozon DDoS támadás van, ezért elég sok szerver nem elérhető! sad Figyeld a hibanapló! smile

Hodildi
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 107 | 22:27
A következőben kérném a segítségeteket!
Ha egyszer nem tudok bemenni a honlapomra akkor hogyan nyomozhatnám le melyik szerverhez ill.Ip címhez tartozom.Sajnos e nélkül a hibanapló számomra használhatatlan információ.Több fórumot is megnéztem de ezzel kapcsolatban még nem kaptunk infót./Bár ezt a kérdést már valaki feltette./Több napja nem megy a honlapom de még bírom cérnával...remélem a munkatársak is kitartóak lesznek.
Timi3391
Üzenetek: 10
Hírnév: 1

Üzenet # 108 | 11:41
Olvastam erről a DDOS-ról, tényleg komoly támadás és bámelyik szolgáltatóval előfordul. Egy bankot is megtámadtak, a bank fél óra alatt kijavította a hibát (nem tudom hogy mert nem értek hozzá), és olvastam hogy 2010-ben a facebookot is megtámadta ugyan ez a DDOS és másnapra kiküszöbölték a hibát. Nos én azt nem értem hogy az Ucoz miért nem tudja kijavítani? Nem akarom szegény Ucozt bántani mert nagyon meg vagyunk elégedve vele, évek óta használjuk és egyetlen szolgáltató sem nyújtott olyan sok lehetőséget mint az Ucoz, ezért választottuk őket. A beléptetési rendszer nagyon biztonságos, nehéz feltörni a jelszót, a szerkesztő felületben sok extra lehetőség van (most nem részletezném, aki használta tudja miről beszélek), a fórum opció is a legjobb az összes szolgáltató nyújtotta fórum opció között az Ucozé a legjobb!! Azt nem értem hogy ha ennyire jó az Ucoz és ilyen biztonságos, miért nem tudja magát védeni. A bank és a facebook hogy javította ki a hibát? Mert itt is ezt kellene tenni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 109 | 14:45
Timi3391, Ez egyszerű? köztudott hogy az Fb-nek van pár tartalék-szervere, így a támadást több szerver között tudták megosztani, ill. többé-kevésbé irányítani... De az uCoz sajnos nem milliárdos cég, nincs erre pénze....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 110 | 20:38
Nekem az volna a kérdésem, hogy átírhatom magyar nyelvűre az angol nyelvű szabványos 404-es oldalt?
Előre köszi a válaszokat!

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 111 | 15:42
bigblog, http://www.ucorner.tk/publ/fortelyok/egyedi_404_es_hibaoldal/2-1-0-16
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 112 | 15:46
Tudom... de átfordítani a szabványost angolról magyarra (a fordítás már megvan smile )

Hozzáadva (17.09.2013, 14:46)
---------------------------------------------
Engedélyezve van?


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
arandria
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 113 | 23:09
Sziasztok! Az oldalam helyén ez az üzenet olvasható: A(z) "aratoga.ucoz.hu" honlap az aktivitás hiánya miatt inaktiválva lett és néhány nap múlva törölve lesz.
A visszaállítás feltételeit megküldtük a tulajdonos által regisztrált e-mail címre.
A baj csak az, hogy nem kaptam semmiféle e-mailt. Ilyenkor mit lehet tenni?

Hozzáadva (17.09.2013, 22:09)
---------------------------------------------
Az előbb elfelejtettem hozzátenni, hogy a spam között is kerestem, ott sem találtam semmit!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 114 | 16:30
arandria, email szolgáltató?? Gmail, outlook (volt hotmail), postafiok.hu (és a többi Gmail-ra épülő szolgáltatásnál), elmegy a levél. Citroamil, freemail kérdéses, nem is érdemes azokat használni.... Ha biztos nem kaptál email-t, akkor http://forum.ucoz.com alatt keress egy admin-t, vagy http://ucoz.com alatt a kapcsolat menüpont (ANGOLUL!)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
arandria
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 115 | 15:37
Köszönöm vmarci a választ, írtam egy szívhezszóló angol üzenetet a Technical support-nak. A szolgáltatóm egyébként a gmail, eddig viszonylag megbízható volt.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 116 | 15:51
arandria, ha Gmail, akkor keress rá az ucoz-ra, hátha lesz találat wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
arandria
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 117 | 16:41
Nem volt így sem találat, de a tanácsodat megfogadva elsírtam a bánatomat ékes angol nyelven az ucoz kapcsolatnál, és visszaállították az oldalt. Köszönöm a segítséget!
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 118 | 11:56
Sziasztok! Csináltam egy sima oldalt, ami ideiglenes nem látogatható, hogy tudok ebből 404-es hibaoldalt csinálni? Tök egyszerű, de így illik a honlapomhoz. Így lehet egyáltalán? Vagy csak feltöltve lehet? Nem találtam ezzel a módszerrel megoldást itt a fórumon. Köszi
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 119 | 13:02
EniG, a 404-es hibaoldalt csupán nem létező oldalak esetén lehet használni. smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 120 | 13:11
Na jó, de hogy kell csinálni? :)

Hozzáadva (2016.08.26, 13:09)
---------------------------------------------
Mármint, hogy tudom leellenőrizni, hogy kijöjjön az enyém?

Hozzáadva (2016.08.26, 13:11)
---------------------------------------------
Most összezavartál smile A fenti kérdésem még áll.

Az üzenetet szerkesztette EniG - Péntek, 2016.08.26, 13:10
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ (404) (A 404-es oldallal kapcsolatos kérdések)
Keresés: