A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ (404) (A 404-es oldallal kapcsolatos kérdések)
AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ (404)
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 91 | 14:28
Quote (Attila)
Levin, a hibát vizsgáljuk, gondolom erről a honlapról van szó http://zenekucko.ucoz.com/


Igen.
És nagyon szépen köszönöm előre is.

Hozzáadva (20.10.2012, 13:28)
---------------------------------------------
Nagy kő esett le a szívemről. Bár még nem tökéletes az oldal, de legalább már látható.
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, akit illet.
Lehet tudni, hogy mi volt/van a probléma?
Az üzenetet szerkesztette Levin - Szombat, 2012.10.20, 14:45
Black
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 92 | 19:16
Köszönöm, most már tudom, hogy mi a baj.
laca
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 93 | 02:38
Sziasztok,csinaltam egy oldalt es nagyon tetszik meg minden,tele van lehetoseggel amiert csak koszonetet tudok mondani,es mindez ingyen de egy ideje,alladoan ledobal utana rafrissitek es orakig,neha napokig hibauzenetet ir ki,hogy nem tudtam csatlakozni az oldalhoz,illetve a vendegek is panaszkodnak,hogy alladoan kifagy,csak 3.jara tudnak kuldeni kommentet.Azert is fordulok hozzatok ezzel a kerdessel,mert kesobbiekben szeretnem igenybe venni a fizetos szolgaltatasokat is,de igy...?? Valami otlet? Elore is ezer koszi! A honlap: http://saiyajins.at.ua/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 94 | 15:39
laca, én is tapasztalom, hogy egyes oldalakon (szerintem az 1ik szerveren), valamiért nem mindig működik az új belépési mód, de a régi belépési mód az esetek 99%-ában működik.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Blasika
Üzenetek: 23
Hírnév: 0

Üzenet # 95 | 13:38
Nekem hasonló gondom van a 404.html -el készítettem egyet saját kezűleg [http://tnf.at.ua/404.html] viszont amikor feltöltöttem nem akart működni . Van egy eredeti 404.html a szabványos viszont azt se nem törölni se nem szerkeszteni nem birom, mit tegyek most?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 96 | 15:05
Blasika, http://ucorner.tk ott le van írva minden, és a 404 NEM HTML, hanem HTM!!!!!!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 97 | 11:10
Sziasztok! Én új vagyok az ucozon és a honlapkészítést is csak mostanság tanulmányozom. Kérlek segítsetek, valamit kivehettem vagy elronthattam a főoldalon a 4 alapmenü-ben a Főoldal- Profilom- Kilépés- RSS résznél a profilom rész nem jön be- szerintem véletlen kivettem valamit a kódból és nem tudom visszacsinálni. sad és ha rákattintok a 404-es hibakód jön fel.

Talán ez segítségetekre lesz:
$SMENU_4$<br><br><div id="header"><div id="header-top"> $SEARCH_FORM$
<!--ENDIF-->
<div class="clear"></div>
</div>
<div class="usermenu">
<ul>
<li>
<a title="Főoldal" href="$HOME_PAGE_LINK$">
<span class="um-left"> </span>
<span class="um-mid"><!--<s5176>-->Főoldal<!--</s>--></span>
<span class="um-right"> </span>
</a>
</li>
<?if($USER_LOGGED_IN$)?>
<li>
<a target="_blank" href="$USER_LOGGED_IN$" title="Profilom">
<span class="um-left"> </span>
<span class="um-mid"><!--<s5214>-->Profilom</span></a></li><li><a href="$LOGOUT_LINK$" title="Kilépés"><span class="um-mid">  Kilépés</span>
<span class="um-right"> </span>
</a>
</li>
<?else?>
<li>
<a title="Belépés" href="$LOGIN_LINK$">
<span class="um-left"> </span>
<span class="um-mid"><!--<s3087>-->Belépés<!--</s>--></span>
<span class="um-right"> </span>
</a>
</li>
<li>
<a title="Regisztráció" href="$REGISTER_LINK$">
<span class="um-left"> </span>
<span class="um-mid"><!--<s3089>-->Regisztráció<!--</s>--></span>
<span class="um-right"> </span>
</a>
</li>
<?endif?>
<?if($RSS_LINK$)?>
<li>
<a href="$RSS_LINK$" title="RSS">
<span class="um-left"> </span>
<span class="um-mid">RSS</span>
<span class="um-right"> </span>
</a>
</li>
<?endif?>
</ul>
</div>
<div class="date">
$WDAY$, $DATE$, $TIME$<br><br></div>
<div class="clear"></div>
</div>

Előre is köszönöm a segítséget: http://mosolygobabak.ucoz.hu

Hozzáadva (18.03.2013, 10:10)
---------------------------------------------
KÉRLEK SEGÍTSETEK A KORÁBBI LEVELEM MEGVÁLASZOLÁSÁVAL- MERT A REGISZTRÁLT TAGJAIM NEM TUDNAK BELÉPNI AZ OLDALRA! kÖSZÖNÖM SZÉPEN!

http://mosolygobabak.ucoz.hu

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 98 | 17:41
Babák, ha adasz admin-jogot az odaladon, akkor megnézem mit lehet vele csinálni... wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 99 | 19:34
vmarci21- adminisztrátori jogot megadtam- köszönöm a segítséget! esetleg meg tudnád még csinálni azt is, hogy a GYIK -et most hoztam létre- de ott valamiért az eredeti sablon képet rakja be, és szeretném az általam kicserélt fejlécet is berakni oda! smile köszönöm!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 100 | 20:49
Babák, az összes menüpont működik! wink

HA új modult hozol létre, akkor a CSS-en mindig nyomj egy mentést, különben az alap CSS-t nézi, tehát a régi fejléc, stb. lesz bent. wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 101 | 21:09
vmarci21! szuper vagy! nagyon szépen köszönöm a segítséget! smile
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 102 | 19:11
Hello.
Nemrégiben volt itt egy oldalam. f1oc.ucoz.hu domain néven futott. Azonban sajnos meg kellett szüntetnem de nem akartam végleg bezárni ezért karbantartásra tettem. Ma viszont már azt írja, hogy az oldal nem található a rendszerben. Lehetséges lenne még visszaállítani valahogy? Vagy esetleg a biztonsági mentést megszerezni valahonnan?
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 103 | 19:53
Lewis, nézd meg az Emailjeidet (a SPAM mappát is mindenesetre), kellett volna kapnod egy levelet, egy linkkel, amelyikre kattintva visszaállíthatod! smile
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 104 | 12:08
Nem kaptam ilyen levelet. Megnéztem az összes fiókom, hátha, de nem jött semmi.
Kb. 02. 07.-től inaktív volt az oldal és a "Karbantartás" felirat volt látható. Rengeteg adat maradt fent a szerveren amit ezek szerintem akkor már sehogy sem fogok tudni visszaszerezni?
Hikari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 105 | 08:56
Sziasztok!
Nekem az a problémám lenne, hogy már lassan 1 éve megvan a honlap amit létrehoztam,
és most eltűnt, vagyis megvan, de nem hozza be. Először a netre fogtam, de barátnőm is mondta h nem jön be.
http://doramafan.ucoz.hu/ - ez volt az oldalam. ha bárki segíteni tud kérem segítsen,

Elüre is köszönöm.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ (404) (A 404-es oldallal kapcsolatos kérdések)
Keresés: