A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Befagyott az egész vagy nem tudom (menu+webadmin)
Befagyott az egész vagy nem tudom
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 13:32
Hali,
- a weboldaldalon engedi a belépést
- egyszerűen nem enged be webadminba SE Chrome SE Mozilla(nem hibás semmi csak mindig újratölti a bejelentkezést), de tegnap meg nem volt gond vele
- előtte, amikor beengedett, akkor a menüt hiába írtam át nem szerkesztette. Átírtam az egyik MEGLÉVŐ menüpont nevét semmi(ugyan úgy maradt), hozzáadtam egy menüpontot semmi, persze mentettem a változtatás után
MI A PROBLÉMA? talán host?
Az üzenetet szerkesztette Crys - Kedd, 2015.03.17, 13:35
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 14:56
Crys, tudnál küldeni egy képet/videót arról, hogy mi történik miután beírod a Vezérlőpultba vezető belépési adatokat? Ez nagy mértékben segítene smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 15:27
Leírtam biggrin csak ismételni tudom: nem ír ki semmi hibát csak újratölti a bejelentkezés oldalát(ahova a felh.+jelszó kell)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 17:35
Crys, elvileg ez egy helyi probléma (egy probléma a te gépeden vagy a szolgáltatódon). Próbálj meg belépni proxyval, más gépről, vagy egy olyan gépről, amelyik más internetszolgáltatóval rendelkezik (ha nincs, akkor próbáld meg egy ismerősödnél).
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 16:55
100%-ra nem tudom mi volt és mi idézte elő a hibát, de a MEGOLDÁSom ez volt:
Chrome/Beállítások/Szemény és ott kitöröltem a felhasználót. Most már Mozillán is fut. Az összefüggést nem tudom, milyen elállítás eredményezte.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 17:05
Crys, érdekes helyzet, de örülünk annak, hogy megoldódott smile Ha megint előfordul, tudasd velünk!
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Befagyott az egész vagy nem tudom (menu+webadmin)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: