A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menüpont hozzáadása (Menüpont hozzáadása)
Menüpont hozzáadása
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 21:01
Hali! Szeretném kérdezni, hogy +menüpontot hol tudok a meglévőkhöz adni, úgy hogy ne kelljen az egészet újra létrehozni?
Tehát, hogy ha írja, akkor hol írja ezeket ahol hozzá lehetne írni?
Szemléltetés képpen:
http://kepfeltoltes.hu/150312/menupont_www.kepfeltoltes.hu_.png
Előre is köszönöm!
ui.:remélem megfelelő helyre nyitottam...
Az üzenetet szerkesztette Crys - Csütörtök, 2015.03.12, 21:02
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 21:18
Crys, üdv ismét körünkben happy Az általad említett művelet végrehajtásához menj a honlapod Vezérlőpultjába, majd a Honlap-stílus menüben kattints a Menü szerkesztő elemre. Itt hozzáadhatsz, törölhetsz, illetve módosíthatsz menüelemeket. smile

Ha bármilyen egyéb kérdésed van, ne habozz, és tedd fel azt nekünk wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 22:03
Köszönöm az üdvözlést :D! Jött egy lehetőség 1 szerver, amihez fenntartottam a weboldalt, így van alkalmam használni. Remélem most sokáig.

EDIT: Kevertem, ezt tudtam, de mégis megkérdeztem biggrin Hiába régen voltam itt biggrin
Az üzenetet szerkesztette Crys - Csütörtök, 2015.03.12, 22:11
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menüpont hozzáadása (Menüpont hozzáadása)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: