A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » különböző sablon az oldalaokon
különböző sablon az oldalaokon
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 13:44
Az uCoz rendszer lehetővé teszi, hogy létrehozz 20 különböző sablonnal rendelkező oldalt.

Mi ez?
Egyéni sablonra akkor van szükséged, amennyiben teljes másfajta külalakot szeretnél az oldalnak. Egyéni sablonnal létrehozható oldalak maximális száma - 20.

Hogyan?
Oldal hozzáadásakor [amin-bar==> hozzáadás ==> oldalszerkesztő] válasszuk ki alul az 'Egyéni sablon felhasználása az oldal szerkesztéséhez' opciót.



Hol szerkeszthetem a sablont?
Az adott oldalon található gomb segítségével, vagy az admin-menüben, a honlap-stílusnál. Itt keresd meg az oldal nevét, és kattints rá.





Itt szerkesztheted a sablont. A végén ne felejts el menteni.
Csatolmányok: 2908783.png (2.0 Kb) · 2835696.png (7.6 Kb) · 5023885.png (14.6 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Blackblues
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 12:50
Sziasztok!
Lehet hogy ez nem a megfelelő topik de lenne egy problémám, nem tudom a sablon választóból kiválasztani azt amelyik nekem jó volna.
Végig olvastam GYIK-et, és végigcsináltam mindent ami benne le van írva. De sajna semmi!
Az első oldalon a sablon választónál kijon egy ablak hogy ha kiválasztom akkor el fog tünni a sablon választó,rányomok hogy oké, de semmi sem történik nem vált át a weboldalam hanem marad olyan amilyen volt. Ha mondjuk nem az első oldalon maradok hanem mondjuk 7 oldalra ugrok akkor pedig már semmilyen ablak nem jön elő hiába kattintok rá nem történik semmi, még a sablon választó oldal sem tünik el.
Lecseréltem a mozzilát exploer 8 -ra töröltem mindent de semmi!
Lécci segítsetek.
Lehet hogy számít ha ma csináltam kb 2 órája a weboldalt?
Köszi Ádám
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 3 | 18:28
Blackblues,
Idézet Blackblues ()
Lehet hogy ez nem a megfelelő topik

Na ez biztos..

A végén nyomtál mentést?? Lap alja...

Az ablakos dolgot nem értem.. Esetleg képet belinkelnél, hogy miről van szó?? Köszi wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » különböző sablon az oldalaokon
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: