A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » 408-as hibakód (Hiba feltöltéskor)
408-as hibakód
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 1 | 17:25
A weboldalról szerettem volna feltölteni képeket, (zip archívumot képekkel).
És amikor a hozzáadásra kattintottam, vártam kb. 10 másodpercet és a következőt írta ki "Hiba lépett fel a csatlakozás során, kérjük ismételd meg később (408)"
Valamikor tudok feltölteni, valamikor nem tudok feltölteni.
Mi lehet a gond? smile

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 17:36
tomi3821, Google
kulcsszó: error 408

Ekkor megtudsz róla sok mindent. Ezrkből az infókból infót tudsz nyerni, hogy mit ronthattál el. Ha nem te rontottál el valmit akkor Ezekkel az infókkal mehetsz az uCoz fórum bejelentő topic-jához, és ha tudnak, akkor segítenek/javítják a hibát.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 3 | 17:41
tomi3821, ezek az infók általában elöbb elmúlnak, (mármint a hibák), mint azt az ügyfélszolgálat, vagy a fórumon ki lenne tárgyalva.

Mivel az ügyfélszolgálat átfutási ideje is kb 48-72 óra, így érdemes elsőnek ITT tájékozódni, mihelyest még a probléma 24 óra múlva is fent áll.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 4 | 18:11
tomi3821, utánanéztem:
http://www.checkupdown.com/status/E408.html

Az oldal időntullépés miatt nem válaszol. (próbáld kisebb méretű file-kkal, vagy kevesebbel)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 5 | 19:12
köszönöm az infót
Üdv:
---
---------
(tomi3821)
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » 408-as hibakód (Hiba feltöltéskor)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: